Gönderen Konu: Tecrubeli arkadaslar saç analizi ve tavsiyesi verebilir misiniz?  (Okunma sayısı 1118 defa)

Emir16

• Jr. Member
  • **
Merhaba arkadaslar yasim 26 saç dökülmem 18 yasinda basladi ve neredeyse bir yildir dökülme durdu; gerçi dökülecek saç kalmadi😂 saçlarim stabil sekilde döküldü ve saçlarim ilk olarak ön taraftan dökulmeye basladi .Birde arkadaslar benim sedef hastaligim var cok siddetli bir sekilde degil krem kullaninca geciyor saç ekiminde herhangi bir engeli olur mu? Görüsleriniz benim için çok önemli simdiden tesekkürler arkadaslar.

Hwoarang7

• Hero Member
Sedef hastalığı bir engel olur mu bilgim yok. Ama donör bence güzel duruyor. Ekimi 2 ye bölün önce ön ve orta sonra tepe kısmı 1 sene sonra.

emekli kel

• Hero Member
 önce dermotologtan onay alman gerekiyor.tetikleme ihtimali oluyormuş sedefin azsa olsa.nasıl ektircen ön ortamı tepe boş kalıp yoksa genel seyrekmi.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Emir16

• Jr. Member
  • **
Sedef hastalığı bir engel olur mu bilgim yok. Ama donör bence güzel duruyor. Ekimi 2 ye bölün önce ön ve orta sonra tepe kısmı 1 sene sonra.
Tesekkurler hocam bende oyle dusunuyorum eger doner yeterli derseler 4bin civari ön ve ortaya ektirmeyi düsünüyorum.

Emir16

• Jr. Member
  • **
önce dermotologtan onay alman gerekiyor.tetikleme ihtimali oluyormuş sedefin azsa olsa.nasıl ektircen ön ortamı tepe boş kalıp yoksa genel seyrekmi.
Dermotologtan onay aldim hocam sikinti olmaz dedi fakat yine de guvenemedim sedef hastaligi olup ektiren varmi diye merak ettim.planlamayi ön ve orta seklinde sik bir ekim düsünüyorum.

reyes

• Sr. Member
Sana iki tane ekim lazim. Ilk basta ontarafla basla
Ekim Tarihi: 13/03/2021
Ekim Merkezi ismi: Dr Bilgehan Aydın (ikinci ekim) ilk ekim baska yerde
Greft Miktarı: 2400
Yaşınız: 30
Her gun: 1.25 mg finasterid

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=20789.0

emekli kel

• Hero Member
 tepen ufak ama orda doğal döneri yakalamak için  2 kat fazla greft gider.cene altındaki sakal en iyi tepenin arka kısmını kapar.macera aramaya kalksan genel seyrek bir ekim denesen sanırım çok seyrek olucak.ekimcilerde bu durumlarda ön ve ortayı eker.geri kalan yerlere biraz serpiştittirip topikleyebilirsin oralarıda kapalı kafayla gezersin
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
İki ekim planlanmalı çizdiğim alana kadar 1 ekim daha sonra saç sakal tepeye

Ya da donör durumuna göre 2 ekim sadece cizdiğim alana kadar geriye doğru alanlar da sakal+ saç
Global Moderator

Emir16

• Jr. Member
  • **
tepen ufak ama orda doğal döneri yakalamak için  2 kat fazla greft gider.cene altındaki sakal en iyi tepenin arka kısmını kapar.macera aramaya kalksan genel seyrek bir ekim denesen sanırım çok seyrek olucak.ekimcilerde bu durumlarda ön ve ortayı eker.geri kalan yerlere biraz serpiştittirip topikleyebilirsin oralarıda kapalı kafayla gezersin
Tesekkurler hocam bakalim iki seyans düsünüyorum insallah bosluklari kapatabilirim

Emir16

• Jr. Member
  • **
İki ekim planlanmalı çizdiğim alana kadar 1 ekim daha sonra saç sakal tepeye

Ya da donör durumuna göre 2 ekim sadece cizdiğim alana kadar geriye doğru alanlar da sakal+ saç
Tesekkurler Hintell hocam tavsiyelerinizi göz önünde bulunduracagim.Birde hocam ben sizin çizdiginiz alani göremiyorum.

Emir16

• Jr. Member
  • **
Ynt: Tecrubeli arkadaslar saç analizi ve tavsiyesi verebilir misiniz?
« Yanıtla #10 : 26 Nisan 2021, 17:35:56 »
?
« Son Düzenleme: 27 Nisan 2021, 00:03:27 Gönderen: Emir16 »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Tecrubeli arkadaslar saç analizi ve tavsiyesi verebilir misiniz?
« Yanıtla #11 : 26 Nisan 2021, 17:45:55 »
Tesekkurler Hintell hocam tavsiyelerinizi göz önünde bulunduracagim.Birde hocam ben sizin çizdiginiz alani göremiyorum.

1 cm gerisi olabilir
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram