Gönderen Konu: Ekim Öncesi Planlama hakkında fikir  (Okunma sayısı 446 defa)

longinosec

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim Öncesi Planlama hakkında fikir
« : 21 Eylül 2021, 16:23:36 »
 Merhabalar,
Öncelikle herkese Sağlıklı ve saçlı günler dilerim

32yaşımdayım, Açıklığımın geniş olduğunun farkındayım donör bölgemin 4500 kökü zor çıkarır durumda olduğunu düşünüyorum ve ikinci seansıda sanırım kaldırmaz.

Hali hazırda protez saç kullanmaktayım uzun yıllardır ve  çok sıkıldım, ekim işi uzun zamandır peyder pey kafamda iyice yer etmeye başladı, Ankarada ikamet etmekteyim

Şahin çelik ve Serkan aydın arasında gidip geliyorum. Ama ekim yaptıracağım kafaya koydum, amacım saç ekimi öncesinde ekleyeceğim fotolarımdan yola çıkarak daha tecrübeli olduğunu düşündüğüm
site üyelerinden fikir almak fikir alışverişinde bulunmak.

Malumunuz ekim önceside sonrasıda çok sıkıntılı forumdan takip ettiğim kadar, Tüm fikirlerinizi ve eleştirilerinizi duymak isterim

Saygılarımla

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Ekim Öncesi Planlama hakkında fikir
« Yanıtla #1 : 21 Eylül 2021, 17:58:25 »
Donör kötü değil ama bu kafa tamamen kapanman 2 ekim önden ortanın gerisine kadar ekim düşüne bilirsin
Global Moderator

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 21 Eylül 2021, 22:36:10 »
 önden geriye seyrelerek gelen ekim en mantıklı ekim.ortaya kadar ekilir onden sakalda kullanırsın az gerisi falanda ekilir.sahin celik guzel
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Anchar

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 22 Eylül 2021, 00:57:45 »
donör güzelmiş ama saçlar ince telli ,kafa yapısıda küçükse beklentiyi yüksek tutmadan ekim yapılabilir olmazsada proteze devam  :)
  • Ekim Tarihi: 05.04.2001
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Xpecia,minoxil

longinosec

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 22 Eylül 2021, 18:53:10 »
yorumlarınız için teşekkür ederim ön sık olsun istiyorum şahin hocanında ekiminin diğerlerine göre seyrek olduğunu okudum forumda arenamed içinde donör katili diyorlar arkdaşlar yemin ederim sıkıcam kafama

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 22 Eylül 2021, 21:16:24 »
 genel seyrek ektirip topikte kullanabilirsin
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

monsieurvincent

• Full Member
« Yanıtla #6 : 23 Eylül 2021, 08:45:26 »
genel seyrek ektirip topikte kullanabilirsin

topik pişmanlıktır bence hocam , verdiği görüntü hoş olsa da sonrasında kopamıyorsun ve her gün işe güce giderken onu yap akşam gel yıka veya acil bir iş çıktığında öyle seyrek kel çıksan olmuyor millet birden şok olacak hemen topiklemeye çalışıyorsun falan  , ben yaklaşık 1 yıl kullandım verdiği özgüvenden dolayı bağımlısı oldum ama bu dediklerimden dolayı medikal tedaviye başlayıp bıraktım şimdilerde de ekim araştırıyorum

longinosec

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 23 Eylül 2021, 13:47:34 »
önden geriye seyrelerek gelen ekim en mantıklı ekim.ortaya kadar ekilir onden sakalda kullanırsın az gerisi falanda ekilir.sahin celik guzel

Kavanoz kapağı modeli kalır diyorsun demek üstadım :)

Facebook Twitter Instagram