Gönderen Konu: Saç Ekim öncesi Fikir önerileri  (Okunma sayısı 210 defa)

nako84

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç Ekim öncesi Fikir önerileri
« : 13 Aralık 2022, 12:27:01 »
Herkese merhaba yakın zamanda saç ektirmeyi düşünüyorum. Bursa da İbrahim Beyle görüştüm. Buradaki tecrübeli arkadaşlardan ekime uygunluk ve ön çizgi hakkında yorumlarını almak istiyorum. Bu forumdaki yorumları önemsiyorum çünkü. Herkese ilgisi için şimdiden teşekkürler.

nako84

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç Ekim öncesi Fikir önerileri
« Yanıtla #1 : 13 Aralık 2022, 12:30:49 »
foto devam

kelveötesi35

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 13 Aralık 2022, 12:31:41 »
yaşınız kaç acaba ?

nako84

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 13 Aralık 2022, 12:32:50 »
38 yaşındayım

kelveötesi35

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 13 Aralık 2022, 12:43:42 »
Hoşgeldiniz foruma. Yaş ekim için çok doğru hocam. Ekim olursa, en güzel etkiyi yaşınız verecektir.

Saçınıza iki ekim gerekiyor. Şöyle bi forumu araştırdığınızda kafa yapınıza uygun, istediginiz etkenlere uyan yerler bulabilirsiniz. Şurası burası demek çok etik olmayacak.

Biraz daha beklentinizi yüksek tutmayıp, doğru yerde ekim yaptırırsanız, inanın sizi tatmin edici bir sonuç çıkacaktır.

nako84

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 13 Aralık 2022, 12:48:43 »
Teşekkür ederim cevaplarınız için. Görüştüğüm yerler de 2 seans şeklinde planlama yaparız dediler. İlk seans 3500-4000 greft (operasyon sırasında bölge iyi olursa 4500 de olabilir dediler) önden tepeye doğru ekim yapılır dediler. Donör bölgemin yeterli olup olmaması konusunda emin olamadım. Çok fazla yıpranıp delik deşik gibi olmasını istemiyorum.

baldLion

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 15 Aralık 2022, 00:14:13 »
açıklık çok fazla fakat yaş ve donör durumu ekim yaptırmaya çok müsait doğru bir ekimle vertex hariç geri kalan alanlar için tatminkar bir sonuç elde edilebilir.

DieAnotherDay

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 15 Aralık 2022, 05:09:06 »
Teşekkür ederim cevaplarınız için. Görüştüğüm yerler de 2 seans şeklinde planlama yaparız dediler. İlk seans 3500-4000 greft (operasyon sırasında bölge iyi olursa 4500 de olabilir dediler) önden tepeye doğru ekim yapılır dediler. Donör bölgemin yeterli olup olmaması konusunda emin olamadım. Çok fazla yıpranıp delik deşik gibi olmasını istemiyorum.

Açıklık çok donör kaliteli 2 sean olması çok mantıklı Hintell den ön çizgi tasarımı isteyin ve bunu merkeze gösterin bence

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 15 Aralık 2022, 06:14:25 »
donör güzel ama kafa yapınız saç ekilecek alan normalinden daha fazla geniş ve büyük

2 3 ekim bile olabilir ancak iyi bir sonuç olur sakal desteği de kullanılmalı 1200 1300 greft kadar

planlamanızda bu şekilde olmalı
Global Moderator

Trevor

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 15 Aralık 2022, 12:23:04 »
medeks ile görüşün derim açıklığınıza uygun bir merkez tek seansta yüksek greft sayıları ile oldukça başarılı sonuç aldıkları kişiler var.

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 15 Aralık 2022, 14:23:48 »
Donör alan saglam hakan doganaya ektiren guzel biri vardi dun gormustum senin saclara benziyo yapi olarak sende orayi dusunebilirsin arastirirsan bir cok merkez bulabilirsin bu forumda ne istedigin beklentin onemli
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Facebook Twitter Instagram