Gönderen Konu: Saç Ekim Önerileri  (Okunma sayısı 826 defa)

oguzarsslan

• Yeni üye
  • *
Saç Ekim Önerileri
« : 11 Mart 2021, 20:21:18 »
İstanbulda yasıyorum. 27 yasındayım saç ektirmek istiyorum. 6-7 bin bütçem var. Kaç graftlık bir ekim yaşarım kestirmek mümkün müdür ? Tepe bölgeme ekim olur mu yoksa sadece ön tarafa mı ekilir ? önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler..

Leonidas

• Hero Member
Ynt: Saç Ekim Önerileri
« Yanıtla #1 : 11 Mart 2021, 20:34:13 »
Bütçe nedir ?
Fotonuzu atarmısınız?
Hocam forum da çok fazla merkez ve sonuç var inceleyip kendiniz belirlerseniz kendiniz için en iyisi olur.

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 11 Mart 2021, 20:34:54 »
Saç, donör, bütçe ne durum da? Fotoğraf atmalısınız.

oguzarsslan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 11 Mart 2021, 21:43:00 »
ilk defa arastırma yapmaya basladıgım icin lap diye konuya girmişim. kusura bakmayın.
« Son Düzenleme: 12 Mart 2021, 05:31:49 Gönderen: oguzarsslan »

keldeğilim

• Full Member
« Yanıtla #4 : 11 Mart 2021, 21:43:49 »
Bütçeniz doğrultusunda Bilgehan Aydın ekibi ile görüşebilirsiniz. Forumdan konularını araştırın hocam

Cartel21

• Ön hat takıntılı 🙂
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 11 Mart 2021, 21:45:41 »
Hocam foto atmadan size nasıl yol haritası gösterilebilir ki en birinci yapmanız gereken foto atmak ve foto üzerinden yorum yapılmasıdır neye yorum yapacaz ?
yüzü gösteren ön hat çizgisidir, ön hat gittiyse direkt kelsin 😁

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 11 Mart 2021, 22:03:56 »
Belki de sitede ekime en uygun kişisiniz Bilgehan Aydın ekibi aşağı yukarı sizin bütçenize uygun , 10 bine çıkarsanız Serkan aygın onerebilirim

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 11 Mart 2021, 22:24:32 »
Bence biraz para biriktirip işinizi düzgün bir doktora yaptırın . Dar alan ekimi zordur ve herkesin işi değildir . Forumda çok konu var inceleyin ve kararınızı siz verin . Tek önerim on cizgide saçlı bölgeye elletmeyin
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

oguzarsslan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 12 Mart 2021, 02:51:22 »
Bence biraz para biriktirip işinizi düzgün bir doktora yaptırın . Dar alan ekimi zordur ve herkesin işi değildir . Forumda çok konu var inceleyin ve kararınızı siz verin . Tek önerim on cizgide saçlı bölgeye elletmeyin

Ekimden sonra dökülme yaşarsam kötü durmaz mı ?
« Son Düzenleme: 12 Mart 2021, 05:33:08 Gönderen: oguzarsslan »

oguzarsslan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 12 Mart 2021, 02:52:02 »
Hocam foto atmadan size nasıl yol haritası gösterilebilir ki en birinci yapmanız gereken foto atmak ve foto üzerinden yorum yapılmasıdır neye yorum yapacaz ?

Çok dogru söylüyorsunuz postun altına yorum olarak attım fotografları hocam

oguzarsslan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 12 Mart 2021, 05:30:11 »
Belki de sitede ekime en uygun kişisiniz Bilgehan Aydın ekibi aşağı yukarı sizin bütçenize uygun , 10 bine çıkarsanız Serkan aygın onerebilirim

İkisinide arastırdım. Bilgehan aydın bütçeme uygun gibi ancak forumun aksine internette çok fazla şikayet var. Ancak serkan aygının ücretide biraz fazla. Yazık etmemek için iyice arastırmam gerekicek

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #11 : 12 Mart 2021, 17:54:12 »
Serkan  aygin  uygundur  .

Cartel21

• Ön hat takıntılı 🙂
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 12 Mart 2021, 20:11:21 »
hocam üzerine 5-6 bin lira daha koyun acele etmeyin saç ekim işi şakaya gelmez ciddi bi iştir mevcut saçlarınız donör bölgeniz gayet iyi kaliteli yerlerde yaptırın ben yerinizde olsam asuman hair ya da serkan aygını tercih ederdim ..
yüzü gösteren ön hat çizgisidir, ön hat gittiyse direkt kelsin 😁

oguzarsslan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 12 Mart 2021, 23:27:18 »
hocam üzerine 5-6 bin lira daha koyun acele etmeyin saç ekim işi şakaya gelmez ciddi bi iştir mevcut saçlarınız donör bölgeniz gayet iyi kaliteli yerlerde yaptırın ben yerinizde olsam asuman hair ya da serkan aygını tercih ederdim ..

Çok teşekkürler. Dediğiniz gibi biraz daha bekleyeceğim gibi. Pandemiden dolayı evdeylen yapıyım demiştim ama doğru şakaya gelcek bir konu değil kötü sonuclanırsa bir ömür ugrasırım

Facebook Twitter Instagram