Gönderen Konu: Sac Ekim Klinik ve Planlama Önerisi - İstanbul 32  (Okunma sayısı 916 defa)

cnraltnl

• Yeni üye
  • *
Merhaba,

Öncelikle saç ekimi ile ilgili ekim yaptırmış, yaptıracak, düşünen, göz gezdiren herkese yardımcı olanlara teşekkür ederim. Bu dertten muzdarip olan herkesin moralinin bozuldu bir konu maalesef. Bu konuda bilgi almak gerçekten önemli.

Kendi durumuma gelirsem 32 yaşındayım, son 2-3 yıldır tepe bölgesinden başlamak üzere açılmalar başladı. Son durumda ise tepe bölgesinde bir hayli, şakak bölgesinde ise orta seviyede açılmalar var. Protez düşünüyordum fakat öncelikle ekim deneme kadarı aldım. Saç ekiminden, "çim adam gibi olabilir" , "olan saçım da gider", "ya tuttmazsa"korkusu ile çekiniyorum (herkes gibi) hala fakat bazı sonuçları gördükçe aynı sonuc bende de olabilir diye pozitif bir düşünceye geçtim.

İstanbul Avrupa yakasında oturmaktayım, iş yerim Dr. Serkan Aygın kliniğine çok yakın, internetten ön konsültasyon için fotoğraflar gönderdim bilgi bekliyorum.

Onun dışında Asuman Hair Transplant ve İstanbul Hairline'e da fotoğraflarımı ilettim.

Asuman Hair Transplant 3500-4000 greft alınarak, ön şakak ve az miktarda tepe ekimi ile başarılı bir operasyon olabileceği bilgisini verdi. 13.000 tl fiyat verdiler. Tek seansta bitecekmiş operasyon

İstanbul Hairline da 4000-4500 greft alınarak fue ekim yapılabilir bilgisi verdi. Fiyat bu ay için 6000 tl . Pakete bir seans PRP ve ekim sonrası bakım ürünleri dahil. 2 günlük seans ile bitirilebilirmiş.

Önereceğiniz farklı bir klinik ya da illa söylemem/belirtmem gereken bir planlama var mı kliniklere? Asuman Hari tepe bölgesine az bir ekim ile kapanabileceğini söyledi fakat bana pek öyle gelmiyor :) Önerilerinize açığım. Fotoğrafları da ekliyorum.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Sac Ekim Klinik ve Planlama Önerisi - İstanbul 32
« Yanıtla #1 : 02 Mart 2021, 16:39:18 »
Yaşa bakılırsa dökülme açısından şanslısınız. donör de iyi gözüküyor . Tek ekimde mümkünse 2 güne bölen bir merkez ( mümkünse doktor ekimi ) güzel bir ekim yapabilir.
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

cnraltnl

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 17 Mart 2021, 14:44:41 »
Merhaba tekrardan.

Dün Serkan Aygın klinik ile yüz yüze görüştüm. Serkan Bey yoktu maalesef, yanlış hatırlamıyorsam Ali Rıza Bey analiz yapıp çizgileri çizdi. Tepelere 1200, orta alana 200, şakaklara 50şer ve ön tarafa 3000 olmak üzere 4500 greft ekilebilir dedi. Tepe kısma DHI, diğer yerlere FUE uygun gördü.

Yalnız çizgileri alelade mi çiziyorlar bilmiyor çünkü ön tarafı baya dündüz bir şerit olarak çekti. Serkan Bey ile görüşebilsem daha sağlıklı olacaktı. Fakat ekip olarak ilgili oldukları belli.

Kafamdaki tek soru şu, ekim işlemini daha çok tepemdeki açıklık için istiyorum ,canımı sıkan yer daha çok orası. tamamen kapanamayacağının da bilincindeyim. Fakat ekim sonrası bir dolgunluk ya da en azından kafa derisinin görünmesini az da olsa engelleyecek kadar işe yarar mı bilemiyorum. Forumdaki tecrübelere göre nasıl bir sonuç elde ederim tepe bölgesinde, yorum alabilir miyim? Büyük ihtimalle ekimi de yaptıracağım bu arada :)

ress

• Full Member
« Yanıtla #3 : 17 Mart 2021, 17:26:19 »
Diler konularda pek tecrübe yok ama saç çizgisi için şöyle söyleyebilirim ;
Benim ekimden önce ön muayenede yerini göstermek için çizdiler  ama ekim günü donörler toplandıktan sonra Serkan hoca gelip çizdi sonra ekim işlemi başladı.
  • Ekim Tarihi: 13.02.21
  • Ekim Merkezi ismi Serkan Aygın clinic
  • Greft Miktarı 4400 dhi
  • Yaşınız 39
serkan aygın 13.02.21  yas 39 4400 Dhi
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=20003.0

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 17 Mart 2021, 17:33:36 »
Merkez seçimine karışmam ama iyi olumlu merkezlerle görüşüyorsunuz ekime uygunsunuz gayet güzel bir ekimle iyi sonuç alırsınız
Global Moderator

cnraltnl

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 17 Mart 2021, 18:00:19 »
Diler konularda pek tecrübe yok ama saç çizgisi için şöyle söyleyebilirim ;
Benim ekimden önce ön muayenede yerini göstermek için çizdiler  ama ekim günü donörler toplandıktan sonra Serkan hoca gelip çizdi sonra ekim işlemi başladı.

teşekkür ederim. size de hayırlı olsun. okuduğum kadarıyla siz memnun kalmışsınız Serkan Aygın klinikten

cnraltnl

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 17 Mart 2021, 18:01:05 »
Merkez seçimine karışmam ama iyi olumlu merkezlerle görüşüyorsunuz ekime uygunsunuz gayet güzel bir ekimle iyi sonuç alırsınız

teşekkür ederim yorumunuz için. umarım istenen sonucu görürüm

ress

• Full Member
« Yanıtla #7 : 17 Mart 2021, 18:21:48 »
teşekkür ederim. size de hayırlı olsun. okuduğum kadarıyla siz memnun kalmışsınız Serkan Aygın klinikten

Teşekkür ederim
Evet şuana kadar olan süreçten dolayı  memnunum.

Senin içinde şimdiden hayırlı olsun

• Ekim Tarihi: 13.02.21
  • Ekim Merkezi ismi Serkan Aygın clinic
  • Greft Miktarı 4400 dhi
  • Yaşınız 39
serkan aygın 13.02.21  yas 39 4400 Dhi
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=20003.0

Facebook Twitter Instagram