Gönderen Konu: Saç Ekimi Merkezleri Konsültasyon/Planlama Sürecim Hakkında (Kafam karıştı)  (Okunma sayısı 624 defa)

Beygirbey

• Sr. Member
Merhaba değerli arkadaşlar, çok uzun süredir forumu takip ediyor olsam da bir yazar olarak oldukça yeniyim. 36 yaşındayım, 20 yaşımdan beri yavaş yavaş saçım dökülüyor ve bir şekilde Norwood 3 - Vertex'e yakın bir tipe dönüştü, babamınkiyle aynı. Ön bölge ve crownda başladı dökülme. Saç dökülmesini önleyici kaliteli kozmetik ürünler kullanmakla birlikte medikal bir tedavi olmadım. Aşağıda birkaç kuru/ıslak fotoğrafımı görebilirsiniz.

Yakın gelecekte ekim düşünüyorum, buradaki sonuçları inceledim ve çeşitli merkezlerle görüştüm. Yüz yüze konsültasyon olarak Kayıhan Şahinoğlu ve Serkan Aygın ile görüştüm. Online kosültasyon olarak da ASMED'den bilgi/teklif aldım. Hepsi iyi bir donöre sahip olduğumu söylediler. Kayıhan Şahinoğlu ve ASMED de önerdikleri greft sayıları farklı olsa da (3000 vs 4500/5000) temple bölgesine girmek istemediler ve özellikle Kayıhan Şahinoğlu "yapay durur, başka bir merkezde ektirirsen de talebin benim çizdiğim gibi olsun" şeklinde telkin etti. ASMED'de de ancak finasteride kullanırsam ve A Grubu ekim olursa Koray Hoca'nın templelara ekim yapacağı belirtildi. Kayıhan Hocanın çizimini de ekliyorum, bence hiç ektirmemişim gibi bir planlama sanki? Saç çizgim hiç öne alınmamış ve templelara hiç girilmemiş. Kayıhan Hoca aksi bir planlamanın "yapay" olacağını "yama gibi duracağını" söyledi ama acaba benim istediğim şey kendim için iyi olan şey değil mi? Kafam gerçekten çok karıştı.

Öte yandan dün Serkan Aygınla görüştüm. İşte merkezi mükemmel falan ama her sorunuza ve çekincenize "bir şey olmaz, hallederiz, yaparız, tabii tabii..." şeklinde yanıtlar veriyorlar kendisi ve müşteri danışmanı. Onun çizimi de (toplamda 4500 greft düşünüyor) aslında tam istediğim gibi ama diğerleri o topa hiç girmezken Serkan Aygın'ın medikal tedavi düşünmediğimi söylememe rağmen Finasteride jel yazıp, yan etkisi kesinlikle yok diyip, saç çizgimi bu kadar öne alarak ve templelara girerek doğal bir sonuç alabileceği konusunda iddialı olması kafa karıştırdı. Alnımın kemikli olduğunu söyledi, başka türlü "hiç ektirmemişsin gibi olur" (bu kötü bir şey mi anlamadım?) dedi. Onun planlamasını da ekliyorum. Bu arada gönlüm Serkan Aygın'a ektirmekten yana, yani o motivasyonla gittim merkezine.

Ben de tabii ki, basiretli bir arkadaşınız olarak konuyu buradaki siz kompetan forum veteranlarına danışmak istedim. Sizce Serkan Aygın'ın çizimi medikal terapi düşünmeyen benim için çok mu hayalperest veya doğaldan uzak? Hangi hoca bakış açısı olarak haklı sizce? Benim beklentim aslında kendim için iyi olan değil mi? Başka sorularınız olursa veya görüntü isterseniz buradan yanıtlarım. Yorumlarınız için çok teşekkür ederim şimdiden.
« Son Düzenleme: 10 Kasım 2022, 11:36:10 Gönderen: Beygirbey »
Serkan Aygın Saç Ekimim:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=30196.0

Ersin Bey'in ekibi
4.300 Greft (DHI & Sapphire FUE) ilk ekim
2.000 Greft (DHI) ücretsiz revizyon

Takviyeler: Minox., Topikal Fin, Priorin Intense, Biotin, Omega-3, PRP (4 seans), Mezo (10 seans)
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Temple ekimi neden olmasın yağmayı bilen gayet iyi yapar eğer imkan varsa yaptır bunu en iyi yapanda asmed dir.

Serkan aygında iyidir

İmkanına göre iki merkez doğru merkez

Çokta güzel olur saç ekimi sana
Global Moderator

Beygirbey

• Sr. Member
Hintell hocam çok teşekkür ederim hızlı geri bildirimin için. Sence Serkan Hoca'nın çizdiği çizgi çok mu aşağıda yüz yapıma göre, ne dersin?
Temple konusunda Koray Hoca'nın "yalnızca ben yaparsam ve fin kullanırsan" yaklaşımı ve Kayıhan Hoca'nın hiç bu işe girmem gibi yaklaşımı biraz beni ürküttü biraz.
Serkan Aygın Saç Ekimim:

Ersin Bey'in ekibi

Takviyeler: Minox., Topikal Fin, Priorin Intense, Biotin, Omega-3, PRP (4 seans), Mezo (10 seans)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hintell hocam çok teşekkür ederim hızlı geri bildirimin için. Sence Serkan Hoca'nın çizdiği çizgi çok mu aşağıda yüz yapıma göre, ne dersin?
Temple konusunda Koray Hoca'nın "yalnızca ben yaparsam ve fin kullanırsan" yaklaşımı ve Kayıhan Hoca'nın hiç bu işe girmem gibi yaklaşımı biraz beni ürküttü biraz.

Koray hoca bunu çok rahat harika şekilde yapar fin kullan demeside bence doğru
Kullanırsın kullanmazsın o senin bileceğin iş ben doğrusunu söylerim çünkü sık ekecek o saçları çıkarmak için beslenmesi gerek
Kayıhan beye gelince yapamadığı için olmaz demiş
Koray hocayı başkalarının söyledikleri ile kıyaslarsan yanılırsın koray hoca bambaşka bir boyut saç ekiminde.

Serkan hocanın çizgisi bence iyi bir çizgi tabi anlını tam olarak görmüyorum üstten bir resim atmışsın
Global Moderator

Beygirbey

• Sr. Member
Hocam goruntu siniri vardi o yuzden bu postumde soyle onden gostereyim kuru islak ve serkan ayginin ve kayihan saginoglunun cizgilerini. Cok tesekkur ediyorum.
Serkan Aygın Saç Ekimim:

Ersin Bey'in ekibi

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
Asmed e maddi sIkintIn yok ise daha neyi düsünüyorsun..... ne yapay durur ne de yama , söylemezsen hic kimsede anlamaz ekim yaptirdigina

Beygirbey

• Sr. Member
ASMED A grubu maalesef butcemin disinda, B Grubu icin de cok ciddi paralar talep ediliyor ama  Serkan Aygin’in uc kati daha iyi olup olmayacagindan emin olamiyorum son birkac B Grubu arkadasin ekimlerini inceledigimde. Cok dusunmedigim rakamlar olsa tabii ki verir ASMED’i tercih ederdim. Hal boyle olunca Serkan Aygin’da karar kildim.
Serkan Aygın Saç Ekimim:

Ersin Bey'in ekibi

ahmet turan

• Sr. Member
Şu çizgiyi geriden çeken doktor hangisi tam anlamadım yalnız bu kadar saçma bir çizgi insan nasıl hastasına reva görür gerçekten akıl almaz bir şey Bence o doktor ekim yapmayı bıraksın ve  bir daha böyle kimseye şaka gibi ön çizgi çekmesin.
Sen o doktora bu çektiği çizgiyle saç eksen ne olacak ve ne değişecek, bence önce sen bunu bir hayalinde canlandır.bir şey değişmeyeceğini anlaman lazım  :)

Beygirbey

• Sr. Member
Aslinda itibar sahibi bir doktor, bana ancak bu sekilde dogal ve guzel olabilecegini soyledi. Cizdigi cizgi gercekten bende de soru isaretleri olusturmustu. Ben aslinda Serkan Hocanin cizdigi cizgiyle ilgili yorum icin bu postu actim.
Serkan Aygın Saç Ekimim:

Ersin Bey'in ekibi

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
serkan aygın çizgisi güzel kayıhan beyin çizgiyi beğenmedim saçma bir şey yapmış

bu da benim ön çizgim sana hangisi güzel?:)

senin çizgin bu kardeşim tam yerinde ne agrasif ne geride ne ileride

istersen bunu yarım cm daha ileri de alabilirsin
hadi onu da ben sana alayım :)

iki farklı biri %20 daha agrasif
« Son Düzenleme: 12 Kasım 2022, 11:24:32 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Beygirbey

• Sr. Member
Vallaha Hintell şef en çok senin çizgiyi beğendim :) İnşallah güzel olur şimdilik ocak ortası için randevum var Serkan Aygın'ın kliniğinde. Umarım güzel bir ekip denk gelir. Heyecanlıyım.
Serkan Aygın Saç Ekimim:

Ersin Bey'in ekibi

Soulfly

• Sr. Member
Saç çizgisi tasarımı  ve planlama hakkında: 3 insanı çok yenekli bulurum Tüm piyasada.

İkisi saç eken insanlar birinin de hobisi:)

Koray Erdoğan Hintell Muttalip keser.

Üstüne daha tanımam.

çok iyi ön çizgi tasarımı yapan merkezler var tabiki ama ben ultra zirveden bahsediyorum. Yetenek işi bu tasarım baksana Hintell in yaptığı ön çizgiye gerçek anlamda orjinal saç hattı.

Ve bir çok saç ekim merkezi de bu forumu takip edip ön çizgi tasarımı öğrendi.
Bu forumun isteklerine göre hareket etti ve kazandılar.

Zaten forumda isteklerine karşılık veren saç ekim merkezlerini önemsiyor otomatik bir bağ kurulmuş durumda.

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
hintelin cizdigi gibi mavi olan ön cizgiyi tercih ederim, kirmizi olani yine yaptirma sansin olacak ,mavi yeterli olmassa

Beygirbey

• Sr. Member
Teşekkür ederim yorumlarınız için. Sizce Hintell şefin çizdiği çizgi Serkan Aygın'ın çizgisinden çok farklı mı? İlk postumda görüntüler var. Operasyon günü dikkate alınmasını isteyebilirim zira beğendim ben de.
Serkan Aygın Saç Ekimim:

Ersin Bey'in ekibi

taco_9

• Sr. Member
Teşekkür ederim yorumlarınız için. Sizce Hintell şefin çizdiği çizgi Serkan Aygın'ın çizgisinden çok farklı mı? İlk postumda görüntüler var. Operasyon günü dikkate alınmasını isteyebilirim zira beğendim ben de.

hintel sadece şakakları çizmemiş o da resşim olduğundan dolayı yoksa bence çizgiler üç aşağı beş yukarı aynı.

Facebook Twitter Instagram