Gönderen Konu: Kafam Karıştı Ankara Saç Ekimi Yardım  (Okunma sayısı 2297 defa)

Salvokk

• Yeni üye
  • *
Kafam Karıştı Ankara Saç Ekimi Yardım
« : 07 Temmuz 2021, 11:58:25 »
Arkadaşlar Merhaba,

Yaş 30

Bir süredir saç ektirmeyi kafaya koydum Bununla ilgili Ankara'da 4 Klinik(Emphair)(For-Est)(LifeHair-Şahin ÇELİK)(Hair Clinic- Egemen GÜDÜL) ile görüştüm ancak hepsi farklı şeyler söylediler. Konu ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Kliniklerin söyledikleri şeyleri ve fiyatları da aşağıya ekliyorum.

Emphair: 3500 greft ve üzeri ekiyor. Fiyat 9k civarı. 1 PRP yapıyor. Pazarlıkla 2 PRP yaparım dedi. PRPnin gerekli birşey olduğunu savunuyor. Yıllar içerisinde arada sırada yapılmalı diyor.

For-Est: 4000 greft ve üzeri ekiyor. Fiyat 7k civarı. 6 ay içerisinde 6 PRP yapıyor sonra gelirsen istediğin zaman yaparım diyor.

LifeHair(Şahin ÇELİK): 4000 greft ekiyor. Fiyat 9k civarı. 1 adet PRP yapıyor. PRP sonrası için gerekli değil diyor. Sadece saçların uzamasını hızlandırır onun dışında tutmayı etkilemez diyor. Saçları zayıf görürse Kan tahlili vitamin değerlerini istiyor.

Hair Clinic(Egemen GÜDÜL):5000 greft ekiyor. Fiyat 10k civarı.6 ay içerisinde 6 PRP yapıyor sonra gelirsen istediğin zaman yaparım diyor. Ayrıca, karnından liposakşın alıp kafa derisine enjekte(Kök hücre tedavisi olduğunu söylüyor) ediyor. Var olan ve ekilecek olan saçların tutunumu için gerekli olduğunu söylüyor.

Evet arkadaşlar bu liposakşın ve PRP konusunda kafam çok karıştı.
PRP konusunda ne düşünüyorsunuz?
Liposakşın konusunda ne düşünüyorsunuz?
Bu Kliniklerle çalıştınız mı? Ankara için tavsiye edebileceğiniz başka klinikler var mı?
Saçlarımın durumunu da aşağıda paylaşıyorum. Ekim öncesi güçlendirme yapmam gerekir mi?

Ali Kemal

• Sr. Member
Ynt: Kafam Karıştı Ankara Saç Ekimi Yardım
« Yanıtla #1 : 07 Temmuz 2021, 15:07:33 »
Şahin çelike git maceraya girme derim.
Liposakşın çok zor bir ameliyat gerekten çok ilginç
Kim yapacakmış liposakşını ? Benim bildiğim çok ciddi bir ameliyat o Bir yakınım yaptırdı ameliyattan sonra 3 ay anası ağladı ayrıca karnında çukurluklar oluştu.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 07 Temmuz 2021, 15:09:40 »
Şunu söylemeliyim prp bence pek gerekli değil , Ekim sonrası hemen uygulanması yeterli. Forum da ki genel kanı da bu yönde gözlemlediğim kadarıyla.
Merkez seçiminiz için forumda ki sonuçlara bakarsanız bence hangi merkezi seçeceğinize o zaman karar verirsiniz. Mesele prp değil ekilen saçların çıkması ve sonuçların başarılı olmasıdır benim icin . Yoksa merkezin ektiği saç çıkmadıktan sonra değil 1 , 1000 prp yapsa ne işim olur.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 07 Temmuz 2021, 16:21:23 »
Donörünüz çok kaliteli maşallah ekimle güzel sonuç alırsınız

Şahin çelik düşünün derim saydıklarınızın arasından tabi araştırıp öyle karar verin
Global Moderator

subutai

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 07 Temmuz 2021, 16:28:43 »
Şahin beyin ismi baya bilindik bir isim. Diğerlerini duymadım. Karar sizin tabi
  • Ekim Tarihi: 19.06.2021
  • Ekim Merkezi ismi zen
  • Greft Miktarı 2500
  • Yaşınız 29
  • Medikal Tedavi antibiyotik, ağrı kesici, merhem

Salvokk

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 07 Temmuz 2021, 22:39:47 »
Şahin çelike git maceraya girme derim.
Liposakşın çok zor bir ameliyat gerekten çok ilginç
Kim yapacakmış liposakşını ? Benim bildiğim çok ciddi bir ameliyat o Bir yakınım yaptırdı ameliyattan sonra 3 ay anası ağladı ayrıca karnında çukurluklar oluştu.
Kendisi yapıyormuş. Hiç zor bir işlem değil dedi ama yeni birşey olması sebebi ile ben de o işlemi eledim.

Salvokk

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 07 Temmuz 2021, 22:42:34 »
Şunu söylemeliyim prp bence pek gerekli değil , Ekim sonrası hemen uygulanması yeterli. Forum da ki genel kanı da bu yönde gözlemlediğim kadarıyla.
Merkez seçiminiz için forumda ki sonuçlara bakarsanız bence hangi merkezi seçeceğinize o zaman karar verirsiniz. Mesele prp değil ekilen saçların çıkması ve sonuçların başarılı olmasıdır benim icin . Yoksa merkezin ektiği saç çıkmadıktan sonra değil 1 , 1000 prp yapsa ne işim olur.
Şahin Bey de öyle dedi hocam ama benim derdim kafamdaki saçları da kurtarabilmek. PRP buna çare olur mu onu merak ediyorum aslında. Çünkü tepelerde saçım çok ama ince telli onları kurtarsam zaten sadece ön taraf açık kalacak.

Salvokk

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 07 Temmuz 2021, 22:45:46 »
Donörünüz çok kaliteli maşallah ekimle güzel sonuç alırsınız

Şahin çelik düşünün derim saydıklarınızın arasından tabi araştırıp öyle karar verin

İnşallah sonuç güzel olur Hocam teşekkürler yorumunuz için.
Kan değerlerimi kontrol ettirip Şahin Bey'de yaptırırım diye düşünüyorum ama saçları güçlendirme konusunda sizin fikirlerinizi de almak değerli olur benim için.
Tepe bölgesini nasıl güçlendirebilirim ekim öncesinde. Saçlar var ancak çok ince telli. Son 1 yılda böyle oldu benim sadece önler açıktı.

Salvokk

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 09 Ocak 2022, 23:56:09 »
Arkadaşlar selam, süreci biraz ertelemiştim. Sonuç olarak Serkan Aygın hocanın kliniğinde yaptıracağım inşallah. Mart ayına randevu aldım.
Ancak bir problem var. Ben Ankara'da yaşıyorum ve klinik İstanbul'da. Nasıl yapacağım bilmiyorum. Kaç kere gidip gelmem gerekir kaç gün kalmam gerekir. Bu konu hakkında yardımcı olabilecek kimse var mı?

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 11 Ocak 2022, 21:56:36 »
 çok var baska sehire gidip gelen yollarda kafaya vurmamaya ozen goster 2 gune yayılıcaksa otelde kalıyorlar falan.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Trevor

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 12 Ocak 2022, 23:59:52 »
en az 3 gün kal orda ,ekimden sonra istirahat şart.

Salvokk

• Yeni üye
  • *
Serkan aygın 18 mart 2022 saç ekimi
« Yanıtla #11 : 18 Mart 2022, 23:39:21 »
Arkadaşlar tekrar merhaba,

Ekimden az önce çıktım. 4750 greft ekildi. Yorumlarınızı bekliyorum.

Arkadaşlar selam, süreci biraz ertelemiştim. Sonuç olarak Serkan Aygın hocanın kliniğinde yaptıracağım inşallah. Mart ayına randevu aldım.
Ancak bir problem var. Ben Ankara'da yaşıyorum ve klinik İstanbul'da. Nasıl yapacağım bilmiyorum. Kaç kere gidip gelmem gerekir kaç gün kalmam gerekir. Bu konu hakkında yardımcı olabilecek kimse var mı?

Salvokk

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 18 Mart 2022, 23:40:20 »
Bu da önden foto

Salvokk

• Yeni üye
  • *
Serkan aygın 18 mart 2022 saç ekimi
« Yanıtla #13 : 18 Mart 2022, 23:45:12 »
Bunlar önden görünüm

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 01 Nisan 2022, 10:22:34 »
Burada değil

Saç ekimi sonucları bölümünde paylaşım yapmalısınız diğer srkadaşların konuları gibi

Ekim hakkında bu şekilde yorum yapmayız
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram