Gönderen Konu: Saç Ekimi istiyorum; iyi bir yer ve kafam hakkında profesyonellerden bilgi rica  (Okunma sayısı 1778 defa)

Beyonder

• Sr. Member
  • oo bizim kel gelmiş.
Merhaba herkese buralarda yeniyim

Aşağıda yüklediğim fotoğraflarımı yükledim.

Bir süredir araştırma yapıp sizi okuyorum lakin net bir sonca gelemedim. Zekeriya Kul bana saç ekimi yapmayacağını söyledi. Sağlam bir doktordan saç ekimi ameliyatı istiyorum ama bütçe önemli saçma sapan yerlerde de yaptırmak istemiyorum.

Bulduğum bazı isimler ama ya çok pahalı ya da olumsuz eleştirileri çok. Param olsa Koray Erdoğan a giderim ama o da hayır işi yapmaz bana otomatikman eleniyor :-(

Serkan Aygın
Transmed
Mega hairtrans
Arenamed ( Operasyonu Serkan Aydın yaparsa tabi)
Emphair (donanımhaber forumdaki adminleri buraya yaptırmışlar). Böyle mekanlar buldum İstanbul da ama nereye nasıl güveneyim bilmiyorum, bütçem 6000 tl civarı. Saçlarım ince olduğu için adım kadar eminim ki 10 yıl sonra tepe noktası için ikinci ameliyat gerekecektir hatta 10 yıl sürmez bile. Ama siz bilgili arkadaşlar beni inceleyip doğru yönlendirir misiniz? Aşağıdaki görsellerimde saçlarım yağlı ve kısa kestirilmiş durumdadır.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Bildiğin  herşeyi  unut  gitsin dostum     saç  ekim  basit bir cerrah  işlem  değil   yaşın  genç  saç  dökülmesi  devam edecek    4 5 sene içinde     büyük  bir kısmı  kaybedeceksin   şu  anda  saç  ekim  yaparsan     bir faydası  olmaz   sana .pirinç  giderken  evdeki bulgurdan olmayın  .   Kararın  kesinse Form senin  bütçene uygun iyi saç ekim merkezleri  var acele etme iyi araştırma  yap  forum aktif paylaşım  yorumları takib et.

Gregor59

• Hero Member
Kulak üstü dökülmesinin erkek tipi kellikle ilişkisini kanıtlayan bir dökülme. Kulak üstü benim gibi dökülenler kel kalacağını bilsin şimdiden.

Sana gelince dostum, bence kurtarılacak bir saç değil bu. Norwood seviyem belli olmuş artık. Genetik olarak tamamen norwood 7 olan birileri var demek ki şölende baban ya da dayın. Yani ektirsen de tutmaz ya da iyi görüntü olmaz.

Beyonder

• Sr. Member
  • oo bizim kel gelmiş.
Üzüldüm açıkçası, kurtulacak saçım var sanıyordum.
Şöyle ki babam ve abime bakıyorum benim yaşlarımdaki hallerine ve baya kellermiş ben saçlı kalıyorum kıyas edince. Ekim sonrası medikal ürünler ve PRP seansları ile kurtulabilir mi sizce saçlar? Belki vardır umut
  • Yaşınız 26
Prozinc Plus
Xpecia gece 2 sefer (08.09.2021)
Finasterid (08.10.2021)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Saç ekininden önce saçlarını güçlendirmen gerek
Global Moderator

Beyonder

• Sr. Member
  • oo bizim kel gelmiş.
Evet hocam bununla ilgili birçok PRP seansı düşünüyorum özel vitaminlerle. Ekim yapılacak yeri bulursam orada istiyorum o bu seansları yani tek bir yer olsun. Doktor zaten uygun yol görecektir.
  • Yaşınız 26
Prozinc Plus
Finasterid (08.10.2021)

Don Vito Corleone

• Hero Member
Prp saç  kurtulmaz prp  bir  faydasi olmaz çok yer bulursun para  verdikten  sonra   burdaki yorumları  dikkat  al  tecrübeli   kardeşlerinin    paranla  rezil olmak istemiyorsan  eğer   bekle   

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Evet hocam bununla ilgili birçok PRP seansı düşünüyorum özel vitaminlerle. Ekim yapılacak yeri bulursam orada istiyorum o bu seansları yani tek bir yer olsun. Doktor zaten uygun yol görecektir.

Prp bir işe yaramaz Finasterid ancak kullanırsan araştır.
Global Moderator

Beyonder

• Sr. Member
  • oo bizim kel gelmiş.
Finasterid kullandıktan sonra bırakınca minoksidil gibi çıkan saçlar dökülüyor mu?
  • Yaşınız 26
Prozinc Plus
Finasterid (08.10.2021)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Finasterid kullandıktan sonra bırakınca minoksidil gibi çıkan saçlar dökülüyor mu?

Ani dökülmeler olmaz

Ve saç ekimine hazırlık olarak düşün bu cansız saçlarla ekime girersen kaybın çok olur dökülmen hızlanır güçlü saçlarla girmelisin

Finasteridi de önce araştır pat diye alıp kullanma forumda kullananlara danış bazı yan etiler olabiliyor nadirde olsa
Global Moderator

Beyonder

• Sr. Member
  • oo bizim kel gelmiş.
Anladım Hintel, zaten bu saçlarla girmezdim öncesinde muhakkak ön hazırlık şart şaçlarıma ben de farkındayım. Teşekkürler.
Finasterid dışı önerdiğin saçı korumaya güçlendirmeye beslemeye yönelik önereceklerin var mı?
  • Yaşınız 26
Prozinc Plus
Finasterid (08.10.2021)

Don Vito Corleone

• Hero Member
Saç  ekim önce  bu ilaç  6 ay kullanıp  sonra Ekim gir   başka bişey gerek yok kan tahlili  yaptır  eksik birsey varsa takviye  edici  ilaç kullan   saç ekim sonra 1 yil devam bırak 6000 tl veren 8000 bin verir  8000 tl  Form    işinin ehli Ekinciler  var   

teyfo33

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15231.0

Takviyeler ;
Finasterid 1/4
 aksam xpecia
coraspin
d3 vitamini

baldsetfree

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Resimlerden çok belli olmuyor ama bence dupaya doğru bir gidişat var yani şu halde ekim yaptırırsan ektirdiklerinde zamanla dökülebilir.

Beyonder

• Sr. Member
  • oo bizim kel gelmiş.
25 yaşını geçtim
  • Yaşınız 26
Prozinc Plus
Finasterid (08.10.2021)

Facebook Twitter Instagram