Gönderen Konu: Yas 20 kafam karıştı ne yapacağım şaşırdım finasterid e başlasam mı  (Okunma sayısı 1395 defa)

HEKTOR

• Hero Member
Bir yandan başlayayım diyorum bir yandan da cesaret edemiyorum . Dht sonuçta vücut için faydalı bir hormon . İlerde ne sorunu getirir bilemeyiz.  Xpecia yi 2-3 ağ kullandım düzenli faydası da oldu sonra dozunu arttirdim 500 luk biotin , bal kabagi vs vs li bı takviyeye başladım  . Şu an çok şükür dökülme duşta duş sonrası çok az . Pazartesi kan tahlili yapacağım  bakalım ne sonuç çıkacak .
 Ama saçlar minyaturize olmus gelişmesini istiyorum gelisi mı bilemem . Diyorum topikal olarak bı serum alsam içerisine proscar koyup uygulasam olur mu ? Bu aralar bu kafamda var

Furkanoz

• Yeni üye
  • *
Bir yandan başlayayım diyorum bir yandan da cesaret edemiyorum . Dht sonuçta vücut için faydalı bir hormon . İlerde ne sorunu getirir bilemeyiz.  Xpecia yi 2-3 ağ kullandım düzenli faydası da oldu sonra dozunu arttirdim 500 luk biotin , bal kabagi vs vs li bı takviyeye başladım  . Şu an çok şükür dökülme duşta duş sonrası çok az . Pazartesi kan tahlili yapacağım  bakalım ne sonuç çıkacak .
 Ama saçlar minyaturize olmus gelişmesini istiyorum gelisi mı bilemem . Diyorum topikal olarak bı serum alsam içerisine proscar koyup uygulasam olur mu ? Bu aralar bu kafamda var
Saç tellerini ince ve nw2 misiniz?

HEKTOR

• Hero Member

kelaynak3636

• Sr. Member
Foto atsana
  • Yaşınız 21
Avodart (günde 1)
Günde 1magnezyum sitrat
Günde 1 yeşilçay
Loprox ve tuzsuz şampuan

Execuvite

• Hero Member
3-4 üzeri minox tavsiye etmiyorum.

explosen

• Hero Member
sen sen ol masaj yap bol bol sebamed şampuan kullan ayrıca  xpecia yada dönemsel olarak devam et
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

HEKTOR

• Hero Member
sen sen ol masaj yap bol bol sebamed şampuan kullan ayrıca  xpecia yada dönemsel olarak devam et

Xpecia yi 3-4 ay kullandım . Her ay zam geliyor . 70 de başladım 90 da bıraktım . Bende dozajı arttirdim 500 mg saw alıyorum günlük

HEKTOR

• Hero Member
3-4 üzeri minox tavsiye etmiyorum.

Minoksil in içerisine o onları koydun

Execuvite

• Hero Member

HEKTOR

• Hero Member

Execuvite

• Hero Member
Oral baskılayıcı kullanıyor musun peki

Hayır dökülmem topikal form sayesinde durdu çünkü

HEKTOR

• Hero Member
Hayır dökülmem topikal form sayesinde durdu çünkü

Anladım . Bende proznic plus tarzı bir serum alıp böyle bir karışım yapmayı düşünüyorum . içerisine saw Palmetto koyabilirim . Aslında finasterid koymak istiyorum da emin değilim

Execuvite

• Hero Member
Anladım . Bende proznic plus tarzı bir serum alıp böyle bir karışım yapmayı düşünüyorum . içerisine saw Palmetto koyabilirim . Aslında finasterid koymak istiyorum da emin değilim

Bu işleri sağlam eczanelere yaptır erzurumda olsan sana yaptırırdım fiyat 200 tl ama dökülmen 2-3 aya durur peşine saçın çıkardı , oda imkan yok kargo vs de sana pahalıya gelir 100 ml minoxidil karışımı 2 ay giderdi.

Proscarı sıcak su banyosundan geçiriceksin zor işler öyle atmak ile olmuyor

HEKTOR

• Hero Member

Bu işleri sağlam eczanelere yaptır erzurumda olsan sana yaptırırdım fiyat 200 tl ama dökülmen 2-3 aya durur peşine saçın çıkardı , oda imkan yok kargo vs de sana pahalıya gelir 100 ml minoxidil karışımı 2 ay giderdi.

Proscarı sıcak su banyosundan geçiriceksin zor işler öyle atmak ile olmuyor
.

İlle minoksil mi olması lazım ?
Birde saw Palmetto yu ezip toz yapsam içerisine koysam olmaz mı ? İlle bir işlem mi gerek

Execuvite

• Hero Member
.

İlle minoksil mi olması lazım ?
Birde saw Palmetto yu ezip toz yapsam içerisine koysam olmaz mı ? İlle bir işlem mi gerek

Minox şart .

Olmaz işlem şart detaylı işlem bunlar

Facebook Twitter Instagram