Gönderen Konu: Kabak çekirdeği problemi  (Okunma sayısı 1161 defa)

Virtüöz

• Hero Member
Kabak çekirdeği problemi
« : 17 Eylül 2020, 20:36:37 »
Yaklaşık 2 haftadır 1 avuç tüketiyorum bazen sabah akşam 2 kere yiyorum testistlerde ağrı, sık sık tuvalete çıkma ve içtah kesiciliği başladı.En önemlisi şu testis ve bağırsak problemi.Karnımda sancılanıyor.Alın size doğal DHT blocklayıcı vallahi içine etti.Gerçektende işe yarıyor galibada ben bırakıcam bu ne böyle.Yokmu fikri olan? Böyle birşey mümkünmü? Bırakmalımıyım?

GaMe10

• Hero Member
Ynt: Kabak çekirdeği problemi
« Yanıtla #1 : 17 Eylül 2020, 20:42:33 »
Çok ilginç ben ortalama 3 aydır Proscar 1/4 kullanmama rağmen testislerde ağrı falan olmadı hiç ve sende ise bunlarda oluyor

Herkeste etkiler çok farklı olabiliyor harbiden

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 17 Eylül 2020, 21:08:51 »
Yaklaşık 1 ay kadar kontrollerim dolayısıyla sadece kabak çekirdeği ve yeşilçay tükettim. Evet idrar sıklaşıyor, ağrı yaşamadım ve iştahımı açtı benim aksine sonra çinko değerlerim üst sınırı geçti cidden ek tedavi olarak kabak çekirdeğini herkese öneririm.
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 17 Eylül 2020, 23:00:10 »
Çok ilginç ben ortalama 3 aydır Proscar 1/4 kullanmama rağmen testislerde ağrı falan olmadı hiç ve sende ise bunlarda oluyor

Herkeste etkiler çok farklı olabiliyor harbiden

2 hafta bir kabak çekirdeğini dene istersen.Zaten buda dht bloklayıcı olarak geçiyor.Evet bende şaşırdım bu kadar çabuk etkisine.Gerçi saw palmettoda kullanıyorum ikisi birdenmi etkiledi ki? İnternette okuduğum kadarıyla kabak çekirdeği kısır yapıyormuş belkide bundan dolayı eskilerde çok tüketmeyin derlerdi.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Mutsuz Hasta

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 17 Eylül 2020, 23:32:54 »
2 hafta bir kabak çekirdeğini dene istersen.Zaten buda dht bloklayıcı olarak geçiyor.Evet bende şaşırdım bu kadar çabuk etkisine.Gerçi saw palmettoda kullanıyorum ikisi birdenmi etkiledi ki? İnternette okuduğum kadarıyla kabak çekirdeği kısır yapıyormuş belkide bundan dolayı eskilerde çok tüketmeyin derlerdi.

Kabak çekirdeği nasıl kısır yapıyor hocam, böyle bir şey mümkün mü?

Facebook Twitter Instagram