Gönderen Konu: Remolent forte plus  (Okunma sayısı 3545 defa)

Virtüöz

• Hero Member
Remolent forte plus
« : 24 Eylül 2020, 20:00:25 »
Yeni bir ürün keşfettim.Sağolsun minoxil procapil tartışmasında rastgele buldum.İçeriği fena gibi.

%3 procapil
%5 follicusan
%5 trichogen

100mlde şişesi var.Fiyatı ortalama üstü.Siteleri güzel hazırlanmış.İçerikler hakkında detaylı klinik çalışmalara ulaşabiliyorsunuz.Yerleri İzmirdeymiş.18 yıllık birikim diyorlarda ne kadar doğru bilmiyorum.Haritadan yerlerine baktım hairpharma gibi.

GaMe10

• Hero Member
Ynt: Remolent forte plus
« Yanıtla #1 : 24 Eylül 2020, 22:13:02 »
Artık bir karar vermelisin :D

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 24 Eylül 2020, 22:36:44 »
Artık bir karar vermelisin :D

Halledicem halledicemde başladımmı 6 ay gitmeli.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

GaMe10

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 25 Eylül 2020, 00:40:32 »
Halledicem halledicemde başladımmı 6 ay gitmeli.

İğneleme yapacakmısın?

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 25 Eylül 2020, 13:06:19 »
İğneleme yapacakmısın?

Hayır yok.Ben bu ürünü alıcam sanırsam.Bir kutusu 2 ay gidiyormuş.Hem procapil var hem trichogen.Fiyatıda 2 aya göre uygun.Umarım fayda görürüm.İnsan tam inanamıyor.Belkide içeriği sahtedir diycem.Ama eczanelerde satılan birşey olduğudan güvenmek istiyorum.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 25 Eylül 2020, 23:45:39 »
Eczaneye sipariş geçtim.Gelsinde bakalım.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 30 Eylül 2020, 15:06:49 »
Ürün elime ulaştı.Sizlere bir kaç resim atıyım.

Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

Bruce Wayne

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 23 Ekim 2020, 21:09:23 »
Hocam benim de şakaklarımda açılma ve genetik dökülme var. Bu tür şeyler iyi geliyor mu genetik tarzı dökülmelere de?

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 25 Ekim 2020, 11:11:44 »
Hocam benim de şakaklarımda açılma ve genetik dökülme var. Bu tür şeyler iyi geliyor mu genetik tarzı dökülmelere de?

Kendi deneyimime göre söyliyim saç dökülmemi neredeyse tamamen kesti.Yeni saç çıkışlarını gözlemlemedim.Zira daha 1 ay oldu.Ama kökler gözüküyor.Yanında da xpecia kullanmaya başladım.Sprey bitsin evocapile geçicem.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

GaMe10

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 25 Ekim 2020, 22:11:48 »
Kendi deneyimime göre söyliyim saç dökülmemi neredeyse tamamen kesti.Yeni saç çıkışlarını gözlemlemedim.Zira daha 1 ay oldu.Ama kökler gözüküyor.Yanında da xpecia kullanmaya başladım.Sprey bitsin evocapile geçicem.

Ne zamana kadar kullanmayı düşünüyorsun bu spreyleri?

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 25 Ekim 2020, 22:49:14 »
Ne zamana kadar kullanmayı düşünüyorsun bu spreyleri?

6 ay deniliyor ama ben 3 ayda saçta herhangi bir yoğunlaşma ve kalınlaşma göremezsem bırakıcam.Sadece dökülmeyi önleme amaçlı kullanmam.Çünkü amacıma ulaşamamış olucam.Spreyi bıraktığım an onlarda dökülür.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

Androjen Pataklayan

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 26 Ekim 2020, 12:10:05 »
Evocapil de sadece procapil var. Remolent içeriği daha zengin değil mi neden ona geçme kararı aldın ?
Ketoral %2 Ketokonazol şampuan hafta da 3 gün

Avodart dutasterid 3 günde bir

Vichy Dercos Neogenic şampuan (Stemoxydine içeriyor) içine çam terebentin esansı

Bıraktıklarım:

Ketoral Krem

Vichy Dercos densi-solution set

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 26 Ekim 2020, 13:05:29 »
Evocapil de sadece procapil var. Remolent içeriği daha zengin değil mi neden ona geçme kararı aldın ?

Şimdi şöyle açıklıyım içeriğinden tam emin olamadım.Evocapil kullanıcıları sürdükten sonra kaşıntılar olduğunu söylüyor fakat bunda böyle birşey olmadı.Ham maddeyi crodadan ithal ediyorlarmış.Bu zaten procapili üreten firmanın kendisi.Tamam doğrudur onada birşey demiyorum.Ancak içeriği çok dolu bu maddeler birbirleriyle uyumlumu bilinmiyor.Konulan alkol maddenin çözünmesine yetiyormu bilinmiyor.Sadece procapil içeren ürünler ona göre ayarlanır.Bunun dermatolojik testi varmı bilinmiyor.Fiyatıda oranlarına göre düşük.Acaba dedirtiyor insana.Ama dökülmemi neredeyse tamamen kesti.Bu ürünün etkisini anlamam için farklı üründe denemeliyim.Ha birde %5 oranın ciddi faydası olcakmı merak ediyorum.Belkide %3 düşük kalıyor.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 27 Ekim 2020, 06:28:06 »
Şimdi şöyle açıklıyım içeriğinden tam emin olamadım.Evocapil kullanıcıları sürdükten sonra kaşıntılar olduğunu söylüyor fakat bunda böyle birşey olmadı.Ham maddeyi crodadan ithal ediyorlarmış.Bu zaten procapili üreten firmanın kendisi.Tamam doğrudur onada birşey demiyorum.Ancak içeriği çok dolu bu maddeler birbirleriyle uyumlumu bilinmiyor.Konulan alkol maddenin çözünmesine yetiyormu bilinmiyor.Sadece procapil içeren ürünler ona göre ayarlanır.Bunun dermatolojik testi varmı bilinmiyor.Fiyatıda oranlarına göre düşük.Acaba dedirtiyor insana.Ama dökülmemi neredeyse tamamen kesti.Bu ürünün etkisini anlamam için farklı üründe denemeliyim.Ha birde %5 oranın ciddi faydası olcakmı merak ediyorum.Belkide %3 düşük kalıyor.

İyi geldiyse macera arama kanka

Maceraların sonu hep eğlenceli bitmez.
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

masterhairexperience

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #14 : 28 Kasım 2020, 01:42:49 »
procapil saç çıkarmıyor, dökülmeyi durduruyor, o da saç sayısında artışa neden oluyor, fakat belli bir süre önce gidenler geri gelmiyor, minoxil gibi gideni çıkarmıyor yani olanı koruyor, 1 yıldır kullanıyorum procapilli şeyler ve bana fayda verdi.
  • Yaşınız 29
günde bir 5 fıs minox + haftada 1 iğneleme

Facebook Twitter Instagram