Gönderen Konu: Onerilerinizi almak isterim, yas 28, ilk ekim olacak  (Okunma sayısı 1890 defa)

0z

• Yeni üye
  • *
Merhaba arkadaslar,

Forumda yeniyim ve son 1 aydir buyuk bir arayis icindeyim.
Allahtan bu sayfaya denk geldim ve sponsorlu sitelerden kurtuldum.
Her actigim sitede Avrupanin en fazla tercih edilen sac ekim merkezine hosgeldiniz mesajindan biktim.

Sanirim sac ekim merkezleri epey bir para harciyor reklamlara, benim anladigim bu.

Sorunlarim ve sorularim :

Sorunumun en buyugu hic bir klinigin digerinin dedigiyle uyusmadigi. Beni cok buyuk bir supheye dusurdu.
Ornekler : Neopital sadece PRP onerdi. Estecenter 2 ekim onerdi. Dr Cinik tek ekim + sakaldan transfer. Transmed'te ekimi doktor hanim yapacakmis. FUE HLC 16250 euro gibi bir fiyat bicti. Digerleri 1300 ile 2500 euro arasinda. Ve anlasildigi gibi gurbetci oldugum icin fiyatlar nedense hep euro bazinda geliyor?
Bir taraftan anliyorum, fakat forumda dolastikca kendimi bir hayli kotu hissettim. Herkesin kendine gore butcesi var, fakat bu demek degildirki benim digerlerinden 10 kati fazla odemek zorunda oldugum. 16250 euro ne demek. Whatsapp mesajina baka kaldim adeta. Sorunum STANDARTIN olmamasi.
Cogu bir saglik bakanligi tarafindan onaylanmis sayili merkezlerden biriyiz, operasyonu hekim bey kendi yapacak. Hic kimse suana kadar teknisyenlerden bahsetmedi.

Bu forumda cogunlukla Serkan Aygin, Mutalip Keser ve Koray Erdogan ismine rastladim. Bu sayfaya rastlamamis olsaydim o isimleri okumamis olacaktim cunku IP-adresim Belcikada oldugu icin sanirim daha fazla reklam ve sponsor dolu ekim merkezleri karsima cikti.

Resimlere baktiginizda bana bir oneride bulunabilirmisiniz? Hangi doktoru secmem gerekir? Kim bana yardimci olabilir.
Cunku oyle bir katmakarisik durumdayim, herkes garanti veriyor fakat ben garanti degil, sonuc istiyorum.
Internet sayfalarinda sac ekim merkezlerin hersey lay lay lom.

Lutfen yardimci olabilirmisiniz?

Tesekkurler!

Salvador

• Hero Member
Ynt: Onerilerinizi almak isterim
« Yanıtla #1 : 08 Ekim 2020, 22:57:14 »
Merhaba arkadaslar,

Forumda yeniyim ve son 1 aydir buyuk bir arayis icindeyim.
Allahtan bu sayfaya denk geldim ve sponsorlu sitelerden kurtuldum.
Her actigim sitede Avrupanin en fazla tercih edilen sac ekim merkezine hosgeldiniz mesajindan biktim.

Sanirim sac ekim merkezleri epey bir para harciyor reklamlara, benim anladigim bu.

Sorunlarim ve sorularim :

Sorunumun en buyugu hic bir klinigin digerinin dedigiyle uyusmadigi. Beni cok buyuk bir supheye dusurdu.
Ornekler : Neopital sadece PRP onerdi. Estecenter 2 ekim onerdi. Dr Cinik tek ekim + sakaldan transfer. Transmed'te ekimi doktor hanim yapacakmis. FUE HLC 16250 euro gibi bir fiyat bicti. Digerleri 1300 ile 2500 euro arasinda. Ve anlasildigi gibi gurbetci oldugum icin fiyatlar nedense hep euro bazinda geliyor?
Bir taraftan anliyorum, fakat forumda dolastikca kendimi bir hayli kotu hissettim. Herkesin kendine gore butcesi var, fakat bu demek degildirki benim digerlerinden 10 kati fazla odemek zorunda oldugum. 16250 euro ne demek. Whatsapp mesajina baka kaldim adeta. Sorunum STANDARTIN olmamasi.
Cogu bir saglik bakanligi tarafindan onaylanmis sayili merkezlerden biriyiz, operasyonu hekim bey kendi yapacak. Hic kimse suana kadar teknisyenlerden bahsetmedi.

Bu forumda cogunlukla Serkan Aygin, Mutalip Keser ve Koray Erdogan ismine rastladim. Bu sayfaya rastlamamis olsaydim o isimleri okumamis olacaktim cunku IP-adresim Belcikada oldugu icin sanirim daha fazla reklam ve sponsor dolu ekim merkezleri karsima cikti.

Resimlere baktiginizda bana bir oneride bulunabilirmisiniz? Hangi doktoru secmem gerekir? Kim bana yardimci olabilir.
Cunku oyle bir katmakarisik durumdayim, herkes garanti veriyor fakat ben garanti degil, sonuc istiyorum.
Internet sayfalarinda sac ekim merkezlerin hersey lay lay lom.

Lutfen yardimci olabilirmisiniz?

Tesekkurler!
Yaş kaç?
Saçın ıslak halini arkaya tarayarak atar mısın bir de?
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

0z

• Yeni üye
  • *
Ynt: Onerilerinizi almak isterim
« Yanıtla #2 : 08 Ekim 2020, 23:05:09 »
Hizli yanitiniz icin sagolun.

Yasim 28. Sac dokulmesi 22 yaslarimda basladi.

Mutsuz Hasta

• Hero Member
Ynt: Onerilerinizi almak isterim, yas 28, ilk ekim olacak
« Yanıtla #3 : 08 Ekim 2020, 23:08:30 »
Koray Erdoğan elbette tartışılmaz ama daha uygun olsun derseniz Asumanhair tavsiye ederim şahsen.

0z

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 08 Ekim 2020, 23:16:59 »
Koray Erdoğan elbette tartışılmaz ama daha uygun olsun derseniz Asumanhair tavsiye ederim şahsen.
Mail ve whatsapptan msj attim. Haber bekliyorum dogrusu. Mail adresini bu forumdaki bir paylasimda gordum, yoksa internet sitelerinde yok sanirim. Asuman hair'e msj attim. Tesekkurler.

Hatta okadar saplanti haline geldiki bir Excel dokumani bile yapmaya baslamistim :) Sirf kafa karisikligi giderilsin diye

Münir

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 08 Ekim 2020, 23:46:03 »
Sizin kadar bilinçli bir gurbetçiyle ilk defa karşılaşıyorum yanlış anlama dostum geneli çok fazla araştırmadan önüne gelene güvenerek hareket ediyor sadece saç ekiminde değil çoğu konuda böyleler malum sizinde belirttiğiniz nedenler dolayı önlerinde çok engel var gerçek bilgiye ulaşamama anlamında özellikle dediğiniz reklam olayı ayrı bir garabet.
Dostum senin açıklık epey az ve yaklaşık 2000 , 3000 greft arası bir rakamla sık bir ekim yapılabilir .bütçen yeterliyse koray erdoğan,muttalip kese ikilisinden birine karar vermen en isabetli karar olur.

Roninn3

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 08 Ekim 2020, 23:49:15 »
exel döküman harika olmuş kardeşim :)) biraz daha araştırma yapmaya devam ederseniz forum için güzel bir döküman olabilir.

0z

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 10 Ekim 2020, 13:23:43 »
Sizin kadar bilinçli bir gurbetçiyle ilk defa karşılaşıyorum yanlış anlama dostum geneli çok fazla araştırmadan önüne gelene güvenerek hareket ediyor sadece saç ekiminde değil çoğu konuda böyleler malum sizinde belirttiğiniz nedenler dolayı önlerinde çok engel var gerçek bilgiye ulaşamama anlamında özellikle dediğiniz reklam olayı ayrı bir garabet.
Dostum senin açıklık epey az ve yaklaşık 2000 , 3000 greft arası bir rakamla sık bir ekim yapılabilir .bütçen yeterliyse koray erdoğan,muttalip kese ikilisinden birine karar vermen en isabetli karar olur.
Kabaci olmaz umarim diyecegim, fakat essek yerine koyulmak istemem :) . Benim oturdugum sehirde 6 kisi Estecentera gitti, bunlarin sade 1i memnun degil durumdan. Fakat arastirdikca gordumki bu forumda hic pozitif reaksiyon yok Estecenter icin. Bir iki tane bulabildim. Buda beni kaygilandiriyor.

0z

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 10 Ekim 2020, 13:25:08 »
exel döküman harika olmuş kardeşim :)) biraz daha araştırma yapmaya devam ederseniz forum için güzel bir döküman olabilir.
Haha tesekkurler, ama hergun 5-6 kisi arayip beyfendi soyle, beyfendi yok bu boyle diyince insan gercekten bikiyor. 22 Sac ekim merkezine mesaj atmisim Whatsapp uzerinden.

Kel123

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 10 Ekim 2020, 15:40:52 »
Ben olsam 3 4 sene daha beklerdim. Kel değilsin. Seni idare edecek kadar sacın var.  Çoğu dökülmeye yüz tutmuş ama. Ektirirrsen bir kaç sene sonra pişman olursun

0z

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 13 Ekim 2020, 12:38:05 »
Ben olsam 3 4 sene daha beklerdim. Kel değilsin. Seni idare edecek kadar sacın var.  Çoğu dökülmeye yüz tutmuş ama. Ektirirrsen bir kaç sene sonra pişman olursun
Iki uc klinik ayni cevabi verdi. Sadece PRP ve illac tedavisi. Iyice karisti biraz ortalik :)

0z

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 13 Ekim 2020, 13:05:09 »
Suana kadar toplayabildiklerim ...

Burak06

• Full Member
« Yanıtla #12 : 13 Ekim 2020, 16:54:11 »
Böyle detayli bir araştırma yapmanız çok güzel olmuş.Koray Erdoğan'dan fiyat alıp oraya yaptirmaniz bence en isabetli durum olur.3000 civarı greft ekilerek gayet sık bir ekim olur size.

YUNUSEMRE

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 13 Ekim 2020, 17:14:23 »
Ekim için zor bir kafa zayıflamış ama dökülmemiş çok saç var.. Ekim yapacaksan illa planlama çok çok önemli.

0z

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 15 Ekim 2020, 16:56:35 »
Böyle detayli bir araştırma yapmanız çok güzel olmuş.Koray Erdoğan'dan fiyat alıp oraya yaptirmaniz bence en isabetli durum olur.3000 civarı greft ekilerek gayet sık bir ekim olur size.
Bugun Dr Koray Erdogandan mesaj geldi. Ilk olarak ailedeki sac kaybina ugramis insanlari sordular, ve finasterid ilacina bakisimi.
Bende baba tarafi norwood 6-7, anne tarafi sac kaybi yok. Ilac konusunda, kullanmak istemem ama zorunluysa sorunsuz kullanirim.

Buna cevap olarak : Dr. Koray ERDOĞAN, fotoğraflarınızı inceledi, donör kapasitenizin ekim alanınız  için yeterli kapatıcılığı sağlayamayacağını ve dökülme alanınızın çok geniş olduğunu düşünüyor bu yüzden acıklığı kapatabilmemiz için yeterli donör kapasiteniz bulunmamaktadır.

Bu sebeple saç ekimi için uygun bir aday olmadığınızı belirtmemi istedi. Mevcut saçlarınızı korumak amaçlı dilerseniz FINASTERIDE kullanabilirsiniz.

Finasteride, hem telojen yani incelmiş saçlarınızın kalınlaşmasını sağlar hem de saçlarınızın dökülmesini engeller.

Bu cevabi aldim. Yani olumsuz..... simdi iyice supheye ve kafa karisikligina girdim.

Facebook Twitter Instagram