Gönderen Konu: 2.ekimim olacak son kumarım  (Okunma sayısı 671 defa)

gungorcan94

• Yeni üye
  • *
2.ekimim olacak son kumarım
« : 13 Nisan 2022, 07:14:11 »
Arkadaslar 2019 yilinda arenamed de saç ektirmistim, simdi tekrardan ektirecegim, konustugum saç ekimi merkezleri tam garanti veremese de acik olan bölgeleri kapatariz diyorlar. Sizden de tavsiye almak isterim. Istanbul ve izmir de uygun bir saç ekim merkezi/doktoru hala daha arayış halindeyim.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 2.ekimim olacak son kumarım
« Yanıtla #1 : 13 Nisan 2022, 09:29:45 »
Arkadaslar 2019 yilinda arenamed de saç ektirmistim, simdi tekrardan ektirecegim, konustugum saç ekimi merkezleri tam garanti veremese de acik olan bölgeleri kapatariz diyorlar. Sizden de tavsiye almak isterim. Istanbul ve izmir de uygun bir saç ekim merkezi/doktoru hala daha arayış halindeyim.

Yalan söylüyorlar..
Bu açıklık bu dönörle “açıklıkları kapatırız” şeklinde yuvarlak bir cümle kurmalarından yalan söylediğini anlamış olmanız gerekiyor.
İlk ekimden memnun değilsiniz ters ışık ve karanlıkta fotoğraf cektirdiginze göre.. bence 2.Ekim riskli.. fikrimce HLC gibi sakal destekli çalışan A+ bir merkezden fikir isteyin uygun degil derler ise zorlamayın

serenade11

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 13 Nisan 2022, 12:53:55 »
Maden son kumarınız olacak, o halde iyi bir ekim merkezi seçmelisiniz. Mesea medeks'i araştırabılırsınız. Bildiğim kadarıyla onlar 5000-6000 kadar ekiyorlar.
  • Ekim Tarihi: 03.07.2022
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 25

Robert

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 13 Nisan 2022, 14:49:29 »
Donor rezervi yeterli mi orası muamma sakal destekli ile yapan yerler ile görüşün Antalya Hakan Doğanay i araştır mutlaka ben Asuman hanımda yaptım orası ile de gorus istersen pek sakal destekli ekimi yok ama

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 13 Nisan 2022, 14:55:09 »
 sakal destekli homojen bir alım sart 6 ay finasterid kullan donor bolgen guclensin
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 13 Nisan 2022, 20:42:09 »
Hakan hoca en çok sakal kullanan doktorlardan:)
Global Moderator

gungorcan94

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 14 Nisan 2022, 02:04:56 »
dönör bölgemi de atayim, attigim fotograflar ters ışıkta kalmış o yüzden çok belli olmuyordu. Konuştuğum 2-3 ekim merkezi saçlar seyrek kalır dediler, sakaldan ekim yaptık mı da ekim yapılan kıllan kalıcı değil 4-5 yıl sonra sakaldan aldığımız kıllar dökülür dediler. Ne kadar doğru bilemem, bende forumu arastirdim az cok bilgi sahibiyim fakat sektör çok fazla ucu açık herkes farkli bir urun sacina iyi gelecek urun de kullanabiliyor, o yuzden bu sefer ekim yapmadan önce cok iyi sekilde araştırıp ekimi yapmak istiyorum.

mahlas

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 14 Nisan 2022, 11:18:50 »
Sloocer'ın yorumunu dikkate almanızı öneririm. Üst sınıf merkezlerden konsültasyon alınız. Uygun olmadığınız söylenirse ekim meselesini unutun.
Donör alan güçlü görünmüyor. Saçlarınız seyrek ve açıklığınız da çok fazla. İlk operasyonunuzda fazlaca greft kullanılması ve ön çizginizin olması gerekenden fazla geniş olması 2. operasyonu daha zor hale getirmiş gibi görünüyor.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 14 Nisan 2022, 14:35:03 »
 onde seyteltme yapılarak geriye tasınabilir.yada en mantıklı ekim onden geriye seyrelen ekimdir cm kare bası hesalanıp ona gore ekilir.donor uzatınca biraz daha iyi gorunur ama donor sağlam değil.doğalda olmamış hem sıklaştırma hem doğallaştırma ekimi yapılır yeniden planla olur buda
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 14 Nisan 2022, 17:45:40 »
Kardeş görüntüye göre bu donörden hiçbir doktor ekim tavsiyesinde bulunmaz. Sakaldan ne çıkar bilemem. Enseden alırım diyen yerlerden uzak dur. Naçizane tavsiyem ekime girme bir daha.

Facebook Twitter Instagram