Gönderen Konu: 4200 greft ile nasıl bir sonuç olabilir?  (Okunma sayısı 2181 defa)

Seko1985

• Yeni üye
  • *
4200 greft ile nasıl bir sonuç olabilir?
« : 11 Ekim 2020, 00:09:16 »
Merhaba Emsey hastenesinde Este sağlık merkezinde 4200 civarı greft ile ön daha yoğun vertex e 700 civarı greft ayırıp bir ekim önerisi aldım. Sizce nasıl olur?Ayrıca Este sağlık merkezi Şefik bey hakkında bilgisi olan varmı gruptan?
Benzer ornek sonuçlar varsa gönderebilir misiniz?

Beklentim yüksek değil zaten kelim:) onden iyi bir gorunum üstten seyrek olması problem olmayacaktır benim için. Tahmini 190 cm2 ye yakın açık alanım bu arada.

Leonidas

• Hero Member
Ynt: 4200 greft ile nasıl bir sonuç olabilir?
« Yanıtla #1 : 11 Ekim 2020, 02:03:55 »
4200 greft ile vertex girilmeden bir operasyon yapsanız daha iyi olur.
2 Ekim gerekli en az hocam.
Ha sadece önde saç olsun derseniz 4200 greft de sizi tatmin eder ama vertexe girip ziyan ettirmeyin 700 grefti.
Ve bence size yani kafa yapınıza çok uygun kellik. Gözlüklü fotonuz da görüntüsü çok iyi hocam.

Seko1985

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 11 Ekim 2020, 10:14:00 »
:) kellik sana yakışıyor diye herkes söylüyor sağol hocam:)
Verdim bı karar artık bakalım.
Dediğim şekliyle cokmu seyrek olur yani üst taraf. Benim amacım aslında şu; doğal bir görünümü olsun yani üstte saç ama tepede hiç sıfır saç görünüm istemiyorum. En azından yoğun seyrek ve daha seyrek şeklinde olursa görünüm beni daha mutlu edeceğini dusunuyorum.
Baktım çok seyrek kalanla 2. Ekim dusunebllirim tabi. Ama komple kafam kapansın diye bir derdim yok.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 11 Ekim 2020, 11:44:25 »
:) kellik sana yakışıyor diye herkes söylüyor sağol hocam:)
Verdim bı karar artık bakalım.
Dediğim şekliyle cokmu seyrek olur yani üst taraf. Benim amacım aslında şu; doğal bir görünümü olsun yani üstte saç ama tepede hiç sıfır saç görünüm istemiyorum. En azından yoğun seyrek ve daha seyrek şeklinde olursa görünüm beni daha mutlu edeceğini dusunuyorum.
Baktım çok seyrek kalanla 2. Ekim dusunebllirim tabi. Ama komple kafam kapansın diye bir derdim yok.

hocam greftlerimiz malesef sınırlı.
mümkün olan en az sekilde fire ile atlatmamız gerek.
ekılen greft sayısı arttıkca fire ihtimalide artıyor.
benim sana önerim 2 ekim planla. ilk ekim ön ve orta kısıma olsun vertex kısma hiç girme.
2. ekim de de sakal destekli orta ve vertex ağırlıklı bir ekim girersin , ilk ekımın sonucuna göre ön tarafa da sıklastırma yaptırırsın.

Seko1985

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 11 Ekim 2020, 13:24:13 »
Tabi haklisin zaten doktorumda oyle önerdi ama ben daha doğal bir saç istedim. Açıkçası 2 sene boyunca üstte saç var tepede yok istemiyorum. Olacaksa yogundan seyrege doğru bir şekil daha çok içime siner. Biraz arastirirken bu arkadaşın görüntüsü kellik yapısını kendime benzettim. 35. Gün ve 7. Ayın görüntüleri bu sekilde. 4500 greft ile önlere 2500 ekmisler geri kalanı tepeye doğru serpistirmisler. Bence başarılı olmuş. Benimde buna yakın aslında beklentim. Ne dersin?

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 11 Ekim 2020, 15:27:26 »
Tabi haklisin zaten doktorumda oyle önerdi ama ben daha doğal bir saç istedim. Açıkçası 2 sene boyunca üstte saç var tepede yok istemiyorum. Olacaksa yogundan seyrege doğru bir şekil daha çok içime siner. Biraz arastirirken bu arkadaşın görüntüsü kellik yapısını kendime benzettim. 35. Gün ve 7. Ayın görüntüleri bu sekilde. 4500 greft ile önlere 2500 ekmisler geri kalanı tepeye doğru serpistirmisler. Bence başarılı olmuş. Benimde buna yakın aslında beklentim. Ne dersin?

bu arkadaşı biliyorum youtube da videosunuz izlemiştim sonucu cidden başarılı.
hatta son durumunu da cok merak etmiştim epeydır vıdeo atmıyordu.
şöyle söleyim hocam zaten 4500 greft azımsanacak bir miktar değil , ciddi bir greft sayısı.
ancak her insanın vücudunun verdiği tepkı farklı.
bu arkadaşa ekilenlerin nerdeyse tamamı çıkmış.
ama siz de aynı sonucu alacağınızın garantisini verebiliyor musunuz kendinize? Bence hayır.
bir de işin saç kalitesi boyutu var, bu arkadaşın greftleri çoklu greftti büyük ihtimalle. belli ki donoru de sağlam.
o yüzden her türlü ihtimali düşünüp karar vermek gerek. yani tepe zaten zor tutan bir kısım, kanlanma daha az.
benim size önerim 2 ekim. ilk ekim 4000 civarı ön ve orta kısıma ekim. önlere yogun bir sekilde.
2. ekimde ise sakal destekli vertex ekimi daha dogrusu olur.
açıklıgınız geniş , ancak imkansız kapanmayacak bir açıklık değil.
forumda cok fazla konu var. ekim yaptıracağınız yeri öyle hemen karar verip operasyona baslamayın.
yüzlerce konu araştırarak karar verdım ben ekim yaptırcağım yere. bence bu iş aceleye gelmez. kurşunumuz sınırlı cünkü.
size de önerim konuları araştırın, sonuclara bakın ve ekım merkezınızı bu sekılde seçin.
bu arada ben de saç ekimi konusunda vertex bölgeyı çok takan biriyim.
ancak ekım merkezi planlamayı 2 ekım olarak planladı. bence en sağlıklısı da buydu.
ekimim daha sonuclanmadı 100 küsür gündeyım daha. ileride duruma göre 2. ekimi yaptırcam vertex ağırlıklı.
konuma bakın isterseniz , link atıyorum.
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14777.0

Seko1985

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 16 Ekim 2020, 22:36:23 »
Hayırlı olsun saç ekimin gayet guzel olmuş. Benim kafa yapima benzer ornek varmı grupta süreci takip edebilecegim? Yeniyim biraz araştırmalar yapıyorum pek bulamadım:)

barbaross

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 16 Ekim 2020, 23:06:14 »

Kardeşim böyle bir sonuç için 4200 greftin en az yüzde 90 çıkması gerekiyor Ya çok şanslı olman lazım yada ekim merkezin çok profesyonel olacakki böyle bir sonuç gelsin.

Seko1985

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 16 Ekim 2020, 23:12:00 »
Asuman hn nasıl iyimidir bu konuda? Kendisi benden max 4500 greft alabilirim dedi. Tepeye de seyrek olsada ekim yapariz demişti.

Hakan Topçu

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 28 Ocak 2021, 02:38:55 »
Bende bıgün bu firma ile görüştüm Emsey Hastanesinde Este Sağlık

Sizde orada mı ektirdiniz bilgilendirme yaparsanız çok sevinirim
  • Yaşınız 34

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 28 Ocak 2021, 08:33:09 »
İşaretlediğim alana kadar ekim yaptırın tepeye ektirirseniz ekim memnun etmez
Asuman hanım başarılı bir ekimci.

Tekrar belirteyim tepeye ektirmeniz hata olur
Global Moderator

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 28 Ocak 2021, 22:40:37 »
Bu açıklık, bu donor ile vertexe ekim yapayim diyen merkezi bir gözden geçirin bence ... Bence on ve ortayi halledin eldeki malzeme ile
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Romanadam

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 28 Ocak 2021, 23:44:15 »
fazla hayal kuruyorsun böyle olması zor dostum ,bu adamın ekim öncesi biraz saçı varmış ama senin yok malesef doner alanında kaliteli değil.

Romanadam

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 28 Ocak 2021, 23:45:41 »
Bende bıgün bu firma ile görüştüm Emsey Hastanesinde Este Sağlık

Sizde orada mı ektirdiniz bilgilendirme yaparsanız çok sevinirim

konuyu yanlış anlamışsın bu ekim fotoğrafları konuyu açan arkadaşa ait değil .

Fikret Öztürk

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 31 Ocak 2021, 08:58:43 »
Boyle yapicakaniz bu mutlu eder sizi

Facebook Twitter Instagram