Gönderen Konu: Saç ekimi Aziz Aksöz  (Okunma sayısı 5704 defa)

Azz90

• Yeni üye
  • *
Saç ekimi Aziz Aksöz
« : 11 Ekim 2020, 15:51:19 »
Merhaba arkadaşlar yaşım 29
5-6 yıldir saclarimin üst ve tepe bolgesinde sac dokulmem basladi kelligedogru gidiyorum.)
Bu surede olan saclari korumak icin bircok ilac,sampuan,karisim.kürler, prp simi dersin mezoterapimi dersiniz herseyi denedim cok zaman ve para harcadım artk pes ettim cunku kullandigim seyler bir sure iyi geldikten sonra tekrar hizla ayni evreye geldi ve sac ekimine karar verdim.sektör de bircok firma ve uzman var bircok sacekim firmasiyla gorustukten sonra 23 ekimde Adasim olan Aziz Aksöze karar verdim..
Saclarim ense ve yanlar dolu tepe sakak ve üst bolgelerimde seyrrlme var istedigim sikilastirma ve ust bolgelerin dolu olmasi ve on ciZgimin dogal bir gorunumde olmasi bana tepe bolgesine ekim i 2. Seans gerekli oldugunu soylediler ancak 22 sinde kontrolde onada  netlik kavusturucaz.
İstedigim sacli gorunmek degil dogal guzel bir saca kavusmak
Benim icin zor bir karar sureci oldu umarim basarili ve güzel bir sonuc alirim sureci ve gelişmeleri burada sizlerlede paylaşacağım
Zaman yaklastikca endiseleniyorum artk iyimi kotumu olur cok dusunmek istemiyorum inşallah guzel ve mutlu bir sonuc olur ekim oncesi saclarimi paylastiktan sonra surecide buradan paylasmaya devam edecegim şimdilik hoşçakalın 👋👋

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi Aziz Aksöz
« Yanıtla #1 : 11 Ekim 2020, 18:17:20 »
Hayırlı olsun dökülmen devan edecek umarım planlana buna göre yapılır
Global Moderator

Azz90

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 11 Ekim 2020, 18:57:34 »
Dökülme daha ne kadar devam eder hocam?
Resim gönderdim ona hore bakip cevapladilqr ancak en iyi sekliyle gittigimde birebir muayenede karar kilinacak tam sekline

Azz90

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 16 Ekim 2020, 21:59:31 »
...

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 16 Ekim 2020, 22:14:14 »
Dokulme omur boyu devam eder :)
Bu arada ektir bakalim nasil oluyormus organic sac ekimi:)
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

baldsetfree

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 16 Ekim 2020, 22:15:12 »
İlaç derken mesela ne kullandınız finasterid yada saw palmetto içeren bir takviye kullandınızmı.

Azz90

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 16 Ekim 2020, 22:22:54 »
Dokulme omur boyu devam eder :)
Bu arada ektir bakalim nasil oluyormus organic sac ekimi:)

Dostum organic ekim .) olmayack  yöntem normal ekim uygulanack 1 hafta kaldi ekimlerin sonucunu burdan paylasacagim sağol

Azz90

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 16 Ekim 2020, 22:29:14 »
İlaç derken mesela ne kullandınız finasterid yada saw palmetto içeren bir takviye kullandınızmı.

Evet finansterid hic tercih etmedim saw palmetto icerikli urunlerde kullandim ancak birakildiginda sonuc aynen devam ediyor

byflamingo

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 16 Ekim 2020, 22:52:06 »
Bu sıklıkta saçınız varken güzel bir sonuç alma olasılığınız bence çok düşük ,aziz aksoyu tanımıyorum ama koskaca ülkede bçyle bir saça çıkış yüzdesi yüksek ekim yapabilecek maharette en fazla on ekim merkezi çıkar ve onların bile garantisi yok , tabi aziz aksöz bunlardan biriyse bilemeyeceğim umarım öyledir

Canimo

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 16 Ekim 2020, 22:56:24 »
Serkan aygın yapar diyeceğim ama yanlış anlaşılmasın ama adam bu tür dökülmesi olanlara sadece ön kısma ekim yapıyor ve bence en doğrusunu yapıyor.
Zaten burda önde saç olsa bence hiç saç probleminiz yok gibi gözükür bence boşuna olan saçınızında kalitesini düşürmeyin .
Sadece ön kısma ekim yaptırın.

byflamingo

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 16 Ekim 2020, 22:59:26 »
Serkan aygın yapar diyeceğim ama yanlış anlaşılmasın ama adam bu tür dökülmesi olanlara sadece ön kısma ekim yapıyor ve bence en doğrusunu yapıyor.
Zaten burda önde saç olsa bence hiç saç probleminiz yok gibi gözükür bence boşuna olan saçınızında kalitesini düşürmeyin .

|-onayisareti-|

Azz90

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 17 Ekim 2020, 11:08:23 »
Bu sıklıkta saçınız varken güzel bir sonuç alma olasılığınız bence çok düşük ,aziz aksoyu tanımıyorum ama koskaca ülkede bçyle bir saça çıkış yüzdesi yüksek ekim yapabilecek maharette en fazla on ekim merkezi çıkar ve onların bile garantisi yok , tabi aziz aksöz bunlardan biriyse bilemeyeceğim umarım öyledir

Ben bu konuyu asistanlarina defaaten bildirdim sacim ust ve sakak bolgesi seyrek aralara girip sık bir goruntu istedigimi bildirdim ve en iyi sekilde yapilabilecegini soylediler henüz gec degil 22 ekimde istanbulda olacagim kapora gonderdim eger beni tatmin edecek cvp lar alamasam en fazla kaporam yanar olmayqcak biseyse eger tabiki bosa eziyet cekmenin de anlami yok.asagi yukari asagida paylastigim gibi ekim olacak resim gondermislerdi uzakda oldugum icin..degerli yorumlariniz görüşleriniz icin tesekur ederim bu forumu yillardir takip ediyorum cok faydali bu yüzden 👍

Azz90

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 17 Ekim 2020, 11:14:13 »

Neden peki?  seyrek saca aralara girilmiyormu, tamamen bos bolge  ekim icin dahami  uygundur, seyrek sac mantiken daha uygun diye düşünüyordm oysa yanlismi bu düşünce  🤔

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 17 Ekim 2020, 17:03:50 »
Sacli bolgeye ekim daha zordur. Eken kisinin cok profisyonel olmasi gerekirki aralara girip kendi sacina zarar vermesin. Ekimden sonra kendi saclarin zarar gorurse bu defa ekilen cikabilir ama kendi saclarini kaybedersin
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Azz90

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 19 Ekim 2020, 14:47:41 »
Sacli bolgeye ekim daha zordur. Eken kisinin cok profisyonel olmasi gerekirki aralara girip kendi sacina zarar vermesin. Ekimden sonra kendi saclarin zarar gorurse bu defa ekilen cikabilir ama kendi saclarini kaybedersin

Anladım  ince iş  🤔
Budurumda eken kişinin maharetine ve yeteneğine kalmış,başarılı gececeğini düşünmek isyorum 3-4 gün kaldı
Aziz Aksöz Hocaya güvendik inşallah mahcup etmez bizi saç  ekimi sonuçlaarında  hataya yer yok ..
« Son Düzenleme: 20 Ekim 2020, 10:02:38 Gönderen: Azz90 »

Facebook Twitter Instagram