Gönderen Konu: Estemylife Sac Ekimi Oncesi Ve Sac ekimi 4100 greft  (Okunma sayısı 16760 defa)

Sonkabadayi

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba arkadaşlar bütün kel arkadaşlara selam olsun bende bu sac ekim kervanına katılmış bulunmaktayım. 3  kasim operasyon günü sac ekim süremi burda ay ay paylaşacağım forumu yeni buldum 1 ay kadar inceledim yeterli bilgiye sahip miyim değilim siz değerli forum sakinlerinden yorum yardım istiyorum.

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Ynt: Estemylife Sac Ekimi Oncesi Ve Sac ekimi
« Yanıtla #1 : 31 Ekim 2018, 15:54:01 »
Kararınız Hayırlısı olsun , Dönor bölge iyi dörünüyor.
İnşallah isteiğiniz sonuca kavuşabilirsiniz.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 31 Ekim 2018, 16:21:17 »
foruma hoş geldiniz saç ekiminiz de hayırlı ugurlu olsun operasyon fotograflarını beklıyoruz çok geçmiş olsun
Global Moderator

imlefleur

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 31 Ekim 2018, 16:22:34 »
Hayirli olsun, sanirim ekim tarihi 3 kasim demek istediniz. Planlama nasil yapildi? kac greft, kac seans?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 31 Ekim 2018, 16:24:01 »
Hayirli olsun, sanirim ekim tarihi 3 kasim demek istediniz. Planlama nasil yapildi? kac greft, kac seans?
bende ona takıldım :) ekim yaptıralı 3 gün oldu demek ıstemış sanırım
Global Moderator

imlefleur

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 31 Ekim 2018, 16:35:20 »
bende ona takıldım :) ekim yaptıralı 3 gün oldu demek ıstemış sanırım

Sadece ekim oncesi resim koyunca ileri bir tarih diye dusundum bende :) Aciklik benimkine benziyor

Sonkabadayi

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 31 Ekim 2018, 16:55:39 »
Ekim işlemi 3 kasım arkadaşlar yanlış yazmışım dönür bölgem hakkında ve açıklık hakkında yorum yaparsanız sevinirim. InşaAllah  istedigimjz sonuclari alırız

Sonkabadayi

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 31 Ekim 2018, 16:57:04 »
foruma hoş geldiniz saç ekiminiz de hayırlı ugurlu olsun operasyon fotograflarını beklıyoruz çok geçmiş olsun
                                                                                           hoş bulduk sağol hintell

Sonkabadayi

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 31 Ekim 2018, 17:00:36 »
                                                                         Evet kasım 3 demek istedim klavye azizliği planlama on kısımdan arka vertex bölümüne doğru seyrelerek ekim yapılacağı söylendi 4100 4200 greft söylendi ekim 3 kasımda yapılacak ekim oncesi fotoraf atmak istedim devamı gelecek

Sonkabadayi

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 31 Ekim 2018, 17:03:07 »
Dönür bölgesi

Sonkabadayi

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 31 Ekim 2018, 17:05:24 »
Tepe bölgesi

imlefleur

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 31 Ekim 2018, 17:52:46 »
Tek seans yapilacak sanirim. Donor bolgen iyi duruyor. 4200 greft cok sık olmasa da bahsettigin sekilde buyuk olcude kapatir diye dusunuyorum. Vertexteki saclar ileride dokulurse belki ikinci bir seans gerekebilir

Sonkabadayi

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 31 Ekim 2018, 18:24:24 »
Tek seans yapilacak sanirim. Donor bolgen iyi duruyor. 4200 greft cok sık olmasa da bahsettigin sekilde buyuk olcude kapatir diye dusunuyorum. Vertexteki saclar ileride dokulurse belki ikinci bir seans gerekebilir
              Planlama 2 sean olarak ayarlandı vertex dökülecek belli zaten 2 nci seans sıklaştırma ve vertex olacak ilk sean on bölgeden arka kısım orta bölüme kadar kapatılmasını istedim

imlefleur

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 31 Ekim 2018, 18:49:44 »
Anladim benim de ayni sekilde planlandi. ama donorum sizinki kadar kuvvetli degil. ikinci bir ekim cikar mi bilemiyorum

Sonkabadayi

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 03 Kasım 2018, 16:11:33 »
Merhaba arkadaşlar bugün sac ekim işlemi gerçekleşti sabah 8 de başlandı 14.30 bitti 4100 greft  ekildi sac toplana işlemi eda hanım ve ayşegül hanım yaptı on çizgiyi hasan akıl yaptı on kanal açma işleminide hasan bey yaptı ondan sonra ahmet bey devraldi. Iyi bi operasyon geçirdiğimi düşünüyorum. Siz değerli arkadaşlardan yorum bekliyorum herturlu soru ve yoruma açığız hayırlı olması dileğiyle inşallah güzel saçlı günlere

Facebook Twitter Instagram