Gönderen Konu: Hisar Hastanesi (Estemylife) 4100 Greft  (Okunma sayısı 37899 defa)

saçsızbedevi

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hisar Hastanesi (Estemylife) 4100 Greft
« : 20 Ekim 2017, 11:17:39 »

Merhabalar forumdaşlar. Forumu yaklaşık 1 aydır takip ediyorum, saç ekimi yaptırmak isteyenler için müthiş deneyim ve bilgiler içeren bir forum olması dolayısıyla ben de ekimimin tüm aşamalarını siz değerli dostlarla paylaşmayı uygun gördüm.

Pazartesi günü kısmetse bu operasyonu estemylife'ta gerçekleştirecem lakin biraz tereddütlerim var dostlar. Yaşım 29. Bu ekim var olan saçlarıma da zarar verir ve tam bir fiyaskoyla sonuçlanır mı sizce ? Değerli yorumlarınızı bekliyorum. Fotoğrafları yüklüyorum ;

;D

donör alan ;

alicanytkc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 23 Ekim Günü Hisar Hastanesinde Ekim Yaptıracağım
« Yanıtla #1 : 20 Ekim 2017, 11:18:49 »
senin gibi olupta çok ektirenler var alınabilecek iyi bir greftle çok güzel olur

saçsızbedevi

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 20 Ekim 2017, 11:21:18 »
senin gibi olupta çok ektirenler var alınabilecek iyi bir greftle çok güzel olur

Yorumunuz için teşekkür ederim, kaç bin greft alınırsa iyi bir görüntü ortaya çıkar sizce ?

alicanytkc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 20 Ekim 2017, 11:33:09 »

Yorumunuz için teşekkür ederim, kaç bin greft alınırsa iyi bir görüntü ortaya çıkar sizce ?
O konu doktorun bileceği bir şey senin donöründen kaç greft çıkar onlar bakınca daha iyi anlar ama 4000 greft bence iyi bir görüntü sağlar

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 20 Ekim 2017, 11:54:06 »
Hayırlısı olsun zaten anlaşmayı yapmışsınız bence çok fazla kafanıza takmayın. Forumda bu merkeze ekim yaptırmış 5-6 kişi var ama süreci tamamlanmış kimse yok . Yani başarılı veya başarısız diyebileceğimiz bir örnek yok . İnşallah iyi sonuç alırsınız  .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

saçsızbedevi

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 20 Ekim 2017, 12:13:47 »
Hayırlısı olsun zaten anlaşmayı yapmışsınız bence çok fazla kafanıza takmayın. Forumda bu merkeze ekim yaptırmış 5-6 kişi var ama süreci tamamlanmış kimse yok . Yani başarılı veya başarısız diyebileceğimiz bir örnek yok . İnşallah iyi sonuç alırsınız  .

Evet, forumda bayağı bir araştırdım, burada ekim yaptıranların çoğunluğu 5-6 aylık süreçler. Süreçlerde bir sıkıntı gözlemleyemedim ve bu merkez için olumsuz bir yoruma da rastlamadım açıkçası diyecem de burada ekim yaptıran biri için ''donör haşat olmuş'' yorumunuzu görünce bir korkmadım değil :D harbiden de donör iyi gözükmüyordu.
 İnşallah hocam , iyi dilekleriniz için teşekkür ediyorum

AlpArslan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 20 Ekim 2017, 12:20:06 »
Kaç greft ekileceği ekiminin yapılacağı gün mü belirleniyor? Hayırlı olsun şimdiden sizi tatmin edecek bir sonuç olur umarım
Bu sevda kalbime bir “Gecekondu”

saçsızbedevi

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 20 Ekim 2017, 12:34:06 »
Kaç greft ekileceği ekiminin yapılacağı gün mü belirleniyor? Hayırlı olsun şimdiden sizi tatmin edecek bir sonuç olur umarım

Teşekkür ediyorum. Bana kaç greft ekileceğini söylemediler, herhalde oraya gidince yüz yüze analizden sonra belli olur muhtemelen

diptera

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 20 Ekim 2017, 15:45:20 »
Estemylife şakak ekimleri yapmıyor nedense bilmiyorum.Aslında sizin de şakaklara ekime ihtiyacınız var gibi.Koordinatör Hasan beyin kanaatidir belki ama siz de şakaklara ekim yapmalarını talep edin.Merak ediyorum estemylifenin şakaklara ekim yaptığı hasta yok henüz forumda.

legolas

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 20 Ekim 2017, 17:22:15 »
ücret konusundada bilgilendirirseniz sevinirim

saçsızbedevi

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 20 Ekim 2017, 17:36:18 »
Estemylife şakak ekimleri yapmıyor nedense bilmiyorum.Aslında sizin de şakaklara ekime ihtiyacınız var gibi.Koordinatör Hasan beyin kanaatidir belki ama siz de şakaklara ekim yapmalarını talep edin.Merak ediyorum estemylifenin şakaklara ekim yaptığı hasta yok henüz forumda.

Evet, benim de dikkatimi bu merkezden çıkanlara şakak ekimi yapılmaması çekti. Hocam ben ön saç çizgimin çok çok ilerde olmasını istemiyorum, greftlerin dağılacagi alan ne kadar genis olursa takdir edersiniz ki dogal olarak seyrek bir görüntü oluşacağı aşikar. Donörüme de pek güvenmiyorum, bilemedim.Seyrek olacaksa su andaki halim de seyrek zaten, ekim beni tatmin etmez o durumda.Bu yuzden belki şakak ekimini çok sorun etmeyebilirim ama yine de şakak ekimini neden yapmadıklarını öğrenip, paylaşırım insallah

saçsızbedevi

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 20 Ekim 2017, 17:37:29 »
ücret konusundada bilgilendirirseniz sevinirim

.
« Son Düzenleme: 28 Ekim 2017, 09:00:13 Gönderen: saçsızbedevi »

diptera

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 20 Ekim 2017, 18:07:23 »
1 prp ücretsiz

saçsızbedevi

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 20 Ekim 2017, 21:50:36 »
1 prp ücretsiz

O zaman prpmi de yapar dönerim memlekete, iyiymis. Şu oksijen tedavisi de gereksiz bir detay bence yaptirmaya gerek yok diye dusunuyorum

saçsızbedevi

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 20 Ekim 2017, 21:58:24 »
En önemlisi de saçlarım ince telli olduğundan ekim işlemi var olan saçlarımı da döker mi ? Keske ekim yaptirmasaydim der miyim diye cok korkuyorum :/

Facebook Twitter Instagram