Gönderen Konu: Hisar ( ESTEMYLİFE ) 4100 greft (20.09.2017)  (Okunma sayısı 19499 defa)

Erdem KARTAL

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hisar ( ESTEMYLİFE ) 4100 greft (20.09.2017)
« : 23 Eylül 2017, 11:20:35 »
Merhaba arkadaşlar öncelikle saç ekimini ve protez saçı 2 yıl kadar araştırma yaptım sürekli ikisi arasında gitgel yaşadım. Sonunda bu siteyi buldum ve bu sitedeki arkadaşların ekim sonuçlarını biraz inceledim daha sonra hisar hospital ( estemylife ) karar verdim. ve 20.09.2017 tarihinde ektirdim. Ekimim 2 seans olmasına kara verdi hasan bey

legolas

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
ekim fotoğraflarını ücreti vb yazarmısınız

Erdem KARTAL

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
BU EKİMİN 4. GÜZÜ ÇEKİLEN FOTOĞRAFLARIM

diriliş67

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
su an tam belli olmuyor neyin nasil olugu kabullar dokulunce bidaha koyarsaniz daha iyi olur

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun açıklığınız fazla ve var olan saçlarınız çok zayıf umarım onlarda bir kayıp yaşamassınız şok dökülmeden sonra ekim tranvası ile ekiminize gelince şuan için bir şey söylemek erken kabuk dökümünden sonra foto eklemeyi unutmayın daha net yorumlar için.
Global Moderator

Erdem KARTAL

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun açıklığınız fazla ve var olan saçlarınız çok zayıf umarım onlarda bir kayıp yaşamassınız şok dökülmeden sonra ekim tranvası ile ekiminize gelince şuan için bir şey söylemek erken kabuk dökümünden sonra foto eklemeyi unutmayın daha net yorumlar için.

Anladım peki bu zayıf olan saçlar için yapabileceğim varmı şu anlık 10. gün yıkması için hastaneye tekrar gideyim diye düşünüyorum

Martineden1903

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Tam tepeden yukardan fotoğraf yollar misiniz genel itibari ile
Nasil ekim yapilmis

Erdem KARTAL

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Üst bölgeden çekim

Martineden1903

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Homojen dagilimli birekim olmus guxel görünüyor suan icin yalniz sacsiz alaniniz cok genis onler sik orta ve verteks seyrek olacaktir ileride ikinci bir ekim gerekebilir

Nietzsche34

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Dostum öncellikle hayırlı olsun. Bende Hasan Beye yaptırmayı düşünüyorum ekim ayın da . Sonuçları aksatmadan paylaşırsan çok sevinirim .

Erdem KARTAL

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Hisar ( ESTEMYLİFE ) 4100 greft Hasan Hüseyin AKİL (20.09.2017)
« Yanıtla #10 : 24 Eylül 2017, 16:15:13 »
ekim fotoğraflarını ücreti vb yazarmısınız

Ustam ücret konusu kişiden kişiye değişebilir belki oyüzden söylemeyeyim fotoğrafları yükledim 10. gün yıkaması yapıldıktan sonra tekrar fotoğraf yükleyeceğim

Erdem KARTAL

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 24 Eylül 2017, 16:16:07 »
Dostum öncellikle hayırlı olsun. Bende Hasan Beye yaptırmayı düşünüyorum ekim ayın da . Sonuçları aksatmadan paylaşırsan çok sevinirim .

Teşekkürler. Sonuçları inşallah aksatmadan paylaşmaya çalışacağım

HunTR

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 24 Eylül 2017, 16:18:36 »

Hocam ekim yada kasım bende hisarda ektirmeyi düşünüyorum. Aslında haberleşerek aynı döneme denk getirebilirz. Bir kaç gün arayla yaptırırsak süreci beraber takip edebiliriz

Erdem KARTAL

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 24 Eylül 2017, 16:48:30 »

Hocam ekim yada kasım bende hisarda ektirmeyi düşünüyorum. Aslında haberleşerek aynı döneme denk getirebilirz. Bir kaç gün arayla yaptırırsak süreci beraber takip edebiliriz

Benim ilk ekim oldu 2. ekime 6 ila 1 diye söylediler ben 1 yıldan önce yaptırmamayı düşünüyorum. sizin ilk ekim galiba

Nietzsche34

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 24 Eylül 2017, 18:04:42 »
Huntr ben ekimin 9 nda yaptırmayı düşünüyorum. Baya araştırdım estemylife baya iyi. Zaten benim önler de açıklık var vertex ve dönor çok iyi.

Facebook Twitter Instagram