Gönderen Konu: HİSAR HASTANESİ ESTEMYLİFE HASAN AKIL HİPERBARİK TEDAVİLİ 6400 GREFT(08.11.2016)  (Okunma sayısı 5540 defa)

DRMZ

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba arkadaşlar bende çoğu insan gibi yıllardır saç problemi çekiyordum. Saçlarımı tamamen kaybetmeye yakın saç ekimi operasyonu yaptırmak yerine protez saçı tercih ettim.sadece 20 gün dayanabildim ve oldukça zor geçti yıkaması kaşıntısı her şeyi ile zordu.daha sonrasında yaşadığım ilde ve başka illerde saç ekim merkezlerini araştırdım.İnsan araştırdıkça kafası daha çok karışıyor sonrasında arkadaşımın çalıştığı saç ekim merkezini,yapılan operasyonları,operasyonları yapanların sağlık personeli olup olamadığına kadar herşeyi araştırdım ve bizzat görüşmek için Estemylife Sac Ekim Merkezine gittim.Hasan beyle görüştük ve kafamdaki bütün soru işaretleri yok oldu. Gerek çalışan personel olsun,operasyon yapılan odaları olsun herşeyiyle beni tatmin etti ve güvenip onlara kendimi teslim ettim.2 seans olarak konuşup anlaştık.Ertesi gün 1. operasyonumu yapmaya karar verdik.operasyon gayet iyi geçti ortalama 6 saat sürdü.Beklediğimden daha rahat geçti çünkü çalışanlar ve hasan beyin ilgi ve alakası kendimi rahat hissetmeme yardımcı oldu.Bu arada saç problemi benim çok hassas bir noktam olduğu için takıntılıydım. operasyon boyunca sorular sordum belkide aynı soruları defalarca sordum ama Hasan bey ve ekibi sabırla ve güler yüzle herseferinde sorularımı cevapladılar.operasyon sonrasında da onların tavsiyesini dikkate alıp hiperbarik tedavisine katıldım ve çok memnun kaldım iyileşme sürecimi oldukça hızlandırdı.Yıkamalarımda hep yardımcı oldular.3 ayda bir prp tedavisi aldım.sonuç olarak saç ekiminin 9.ayındayım ve saçlarımdan çok memnunum.Ekim yaptırdığımı bile anlamıyorlar buda beni çok mutlu ediyor.Hasan Bey ve tüm Estemylife çalışanlarına teşekkür ederim.En kısa zamanda 2. seans için tekrar ziyaret edecem onları.Benim gibi saç problemi olan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim..(protez halimi,ekim öncesini,ekim sürecini ve sonrasını sizlerle paylaşacam)

DRMZ

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
İLK YIKAMA SONRASI

DRMZ

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
10.GÜN YIKAMA SONRASI
3.AY
4.AY
7.AY

DRMZ

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
VE SON HALİM

DRMZ

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
BUDA ESKİ PROTEZLİ HALİM BUNU ÖZELLİKLE PAYLAŞIYORUM SİZLERLE PROTEZ PİŞMANLIKTI DENEMEYİN:)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ekim konuları Ekim ile açıldığında ve süreci ay ay paylaşıldığında foruma yararlı olur siz sonuç aldıktan sonra  sürecinizi paylaşıyorsunuz buda akla soru işaretleri getiriyor Her ekim merkezinin başarılı sonuçları vardır ve genelde forumlara bu iyi sonuçları almış hastalarını yönlendirirler yada paylaşırlar sizi itamda bulunmuyorum ama paylaşımınızın şuan için bir anlamı yok.
« Son Düzenleme: 10 Ağustos 2017, 01:05:19 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
VE SON HALİM

Son halinizin daha uzaktan bir fotosu var mı? 4km ve üstü olabilir

Kovan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
VE SON HALİM

Son halinizin daha uzaktan bir fotosu var mı? 4km ve üstü olabilir
Benim fotoyuda bu mesafeden çekince cincik gibi çıkıyorum ama yaklaşınca saat 12 ye yolda yakalanmış kulkedisi gibi balkabagina dönüşüyor

Fehmierkan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Su son halini ışık altında bide usten ceksen atsanda  bi baksak buradaki insanları kandırmaya çalışıyorsunuz hani emin olun + değil bu eksi olarak donuyo

DRMZ

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Son hali bu arkadaşlar tepeden de ışıklı halini atayım size 2. Seans gerektiren kısmını

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
verteks de baya açıkmış. oraya da en az 2500-3000 greft gerekli diye düşünüyorum. dönor ne durumda bu arada. yani ilk ekimde 6400 gibi rekor sayıda bir alım yapılmış. 2.seansı çıkarır mı ense
« Son Düzenleme: 10 Ağustos 2017, 18:02:36 Gönderen: kadiköy1 »

Martineden1903

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
6400 greft ilk ekimde ekim yapilmis donorunuz yeterli mi belli degil ekim oncesi halinizde sac yapiniza gore yetersiz görünüyor tepeye de ekiim yapilabilimis ilk ekimde 6400 greft az degil
« Son Düzenleme: 10 Ağustos 2017, 21:27:26 Gönderen: Martineden1903 »

Facebook Twitter Instagram