Gönderen Konu: Estemylife Hisar - 4.500 greft (Hiperbarik tedavili)  (Okunma sayısı 16466 defa)

delete

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba arkadaşlar, uzun süre forumu takip ettim ve ekimimi Hisar hastanesinde, 9 ocak tarihinde gerçekleştirdim. Tüm planlamayı Hasan Akıl bey yaptı, kanalları kendisi açtı, ekimi ekibi gerçekleştirdi. İlgi ve alakaları çok iyiydi. Sürecimi ben de paylaşmak istedim, tecrübeli arkadaşların yorumlarını isterim. Şimdilik ekim öncesi fotoğraflarımı atıyorum, daha sonra da ekimin 5. günü fotoğraflarımı yani bugün çektiklerimi atacağım.

Hmtaksz

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Estemylife Hisar - 4.500 greft (Hiperbarik tedavili)
« Yanıtla #1 : 14 Ocak 2018, 17:33:14 »
Merhaba hayırlı olsun operasyon sonrası foto da ekler misiniz?

Stag

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 14 Ocak 2018, 17:49:28 »
Hayırlı olsun ,paylaşımlarını bekliyoruz .

keskin55

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 14 Ocak 2018, 17:50:00 »
Cok ilginc bir dokulme sekli. On bolgedeki saclariniz cok sık ama etrafinda ve tepede sac yok.  Ekim fotolarinizi bekliyoruz

delete

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 14 Ocak 2018, 18:01:54 »
@keskin55 Evet, Ümit Davala şekli diyordum ben hahah. Çok ilginç döküldüler gerçekten.

Asimavi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 14 Ocak 2018, 18:11:10 »
Hayırlı olsun

Gerçekten en farklı dökülmelerden bir.. nasıl bir foto geliyor meraklandım şimdi

delete

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 14 Ocak 2018, 18:37:43 »
Bunlar da az önce (5.gün) çekildiğim fotoğraflar, vartex bölgesine ekim yapılmadı 2. seans düşünülerek, ilk olarak yan kısımlar ve tepe bölgesini önemssediğim için oralara yoğunlaşıldı, ileride saçların durumuna göre 2. ekimi düşünebilirim, düşünmeyebilirim de. Sizce ekim sıklığı, vs. nasıl acaba?

huseyin26

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 14 Ocak 2018, 18:50:26 »
Hayırlı olsun ekiminiz, burada  ki daha tecrubeli abilerin yorumu daha gerçekçi olabilir ama bana cok seyrek geldi arkaya iki üç santim daha az gidilip kalan bölge daha sık ekilebilirdi tepenin tamamı da ikinci ekime bırakılsa daha ıyı olurdu bence planlamayı pek begenmedim ben. Ama buranın sonucları genelde iyi oluyor umarım çok güzel bi ekim sonucu alırsınız.

Asimavi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 14 Ocak 2018, 19:12:35 »
Öncesi fotoda baya saç var gibi görünüyor ön bölgede ama iki seans planlandığı için öne ağırlık vermişler. Sizde bizim gibi 2. Seans için zaman kollayanlardan olacaksınız. Anlaşılan. Merkez için doğru adres. Lakin çok farklı bir dökülmeniz olduğu için ben genel duruma yorum yapacak tecrübede değilim. Zaten hiperbarikte almışsınız iyileşmeinizde hızlı olur. Şimdilik bukadar benim tecrübem.
Hayırlı olsun tekrar

Asimavi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 14 Ocak 2018, 19:16:26 »
4500 greyft için sıklığında iyi bence bu kadar büyük alana.

delete

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 14 Ocak 2018, 19:16:32 »
@Asimavi Sağol arkadaşım. Bu şekilde dökülme örneği hiç görmedim gerçekten. Yaşım 32 ve 6 7 senede döküle döküle bu hali aldı en son, dökülme tamamen durmuştu, ektirmeye karar verdim. Merkez için ben de memnunum açıkçası. Teşekkür ederim tekrardan. Umarım hızla iyileşir ve uzarlar.  :)

Hmtaksz

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 14 Ocak 2018, 19:45:52 »
Merhaba planlamayı  2operasyona göre yapmak bu tip saç dökülmesi için en ideal.
Sebebine gelecek olursak alınan greftler tek seferde tüm alana ekilse seyrek kalırdı. Bana göre planlama ve ekim sıklığı gayet başarılı bundan sonrası zaman . HAyırlı olsun güle güle tarayın  :)
Bu arada aynı gün ektirmişiz :)
« Son Düzenleme: 14 Ocak 2018, 20:14:42 Gönderen: Hmtaksz »

duman

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 14 Ocak 2018, 19:53:24 »
Farklı ama avantajı bir dökülme tarzı. Ön hattın güzel olacağı kesin. En önemi nokta orası. Bende 17 ocak'ta  orada ektireceğim.
« Son Düzenleme: 14 Ocak 2018, 20:14:40 Gönderen: duman »

keskin55

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 14 Ocak 2018, 19:54:19 »
Ekiminiz guzel duruyor ama acaba ondeki sacli alana da girilsemiydi ileride olabilecek dokulmeye karsi? Siz ne dusunuyorsunuz on bolge icin

delete

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 14 Ocak 2018, 20:06:53 »
@Hamitaksoz Teşekkür ederim, sizin de ekiminiz hayırlı olsun tekrardan.
@duman Hayır Mehmet bey yapmadı, Hasan Akıl bey yaptı kanal açma işlemini, öyle yazmışım kontrol ettim.
@keskin55 Saçlı alana tamamen girilmedi aslında, farkettiyseniz en saçlı olan, gür bölge bırakıldı, seyrek olan yerlere sıkılaştırma yapıldı ve yanlarda açık olan yerlere ekildi diye düşünüyorum. Çok tecrübeli değilim tabii. Daha tecrübe sahibi arkadaşlar yorumlarsa sevinirim.

Facebook Twitter Instagram