Gönderen Konu: Estemylife, 4000 Greft, Prp, Hiperbarik Oksijen - 30.06.2018  (Okunma sayısı 9525 defa)

iouvane

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba,

Saç ekimi 30.06.2018 Cumartesi günü yapıldı. Saç çizgisi ve öndeki kanallar ile Hasan Akıl ilgilendi, kalan diğer bölgeleri ise isimlerini tek tek hatırlayamadığım deneyimli bir ekip gerçekleştirdi.

Önlerin daha sık olmasıyla beraber genel olarak tüm bölgelere ekim yapıldı ve kuvvetle muhtemel bir senenin sonunda tepe bölgesini sıklaştırma maksatlı bir ekim daha yapılacak.

Süreç ilerledikçe, bir safha daha atladığımı düşündüğüm takdirde yeni fotoğraflar paylaşacağım.

Cemal

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun ekiminiz. Çok güzel görünüyor birde bu fotoları ne güzel çekmişsiniz yüklemişsiniz. Ben bir öğrenemedim şu foto işini

Karaca

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı uğurlu olsun kardeşim güzel görünüyor ekimin

iouvane

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı uğurlu olsun kardeşim güzel görünüyor ekimin

Sağolasın hocam, biraz da zaman gösterecek.

Hayırlı olsun ekiminiz. Çok güzel görünüyor birde bu fotoları ne güzel çekmişsiniz yüklemişsiniz. Ben bir öğrenemedim şu foto işini

Teşekkürler. Siteye eklemek için "ekler ve diğer seçenekler" bölümüne tıklarsanız göreceksiniz, zor bir işlem değil esasında.

Cemal

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Eyvallah.. tek tek yükleyebiliyorum artık ama fotoları birleştiremiyorum:))

imlefleur

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Cok guzel horunuyor hayirli olsun. Ozellikle tepede ve donorde cok temiz calisilmis. Hiperbarik oksijen tedavisinin de etkisi olabilir sanirim.

Cemal

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
İovıne çok titiz sanırım hem yıkarken hem foto çekerken baksana herşey özenli👍

kelkaldım

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Güzel bir ekime benziyor ama inşallah sıklaştırma ekimine gerek kalmaz.

iouvane

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Tekrar merhaba,

13. güne gelmiş bulunuyorum, güncelleme yapmak için uygun bir zaman

Salı günü yıkama ile beraber kabuk dökümü yapıldı ki zaten önler dışında saçlara tutunan pek kabuk kalmamıştı. Donör bölge hızlı toparlanıyor fakat fotoğraflarda tam olarak belli olmasa da biraz kızarıklık var. Çok rahatsız edici bir şey değil orası ayrı mesele.

Tepe kısmı diğer bölgelere göre nispeten daha seyrek olmasına rağmen aşağıda epey bir küçük saç telleri görülüyor, bilakis ön kısımda ekim daha sık fakat aradaki küçük saç telleri yok denecek kadar az. Avesin Sprey ve Trichoplus tablete 20. gün başlamamı söylediler sanıyorum ki bu bekleme süresiyle önce köklerin toparlanması amaçlanıyor(?)

Genel olarak durum böyle.

şenol53

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
kardeş güzel görünüyon. sanırım sen beni geçecen...hayırlı olsun

imlefleur

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
sac tellerinin kalinligi nasil hocam?

qewexe

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Guzel olmus reis fiyaf ne odedin bilgilendirir misin

Cemal

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Fotolarına hayranım dostum. Çok iyi gidiyor

iouvane

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Guzel olmus reis fiyaf ne odedin bilgilendirir misin

Tam rakam vermeyelim merkezden arayıp uyarıyorlarmış :/ 3-4 Playstation parası kadar verdim hocam :/

sac tellerinin kalinligi nasil hocam?

Ortalamadır herhalde :' Simsiyah, kalın saç tellerine göre kıyaslayınca bence orta kalınlıkta.

kardeş güzel görünüyon. sanırım sen beni geçecen...hayırlı olsun

Senin konuyu görmüştüm de 6000 küsür greftle yarışmak zor vallahi. Bana standartmış gibi geliyor. Sağolasın.

Fotolarına hayranım dostum. Çok iyi gidiyor

Teşekkürler Cemal abi. Maksat sonradan yaptıracaklara yardımcı olmak.
« Son Düzenleme: 18 Temmuz 2018, 12:31:54 Gönderen: iouvane »

iouvane

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Bir ayın neredeyse 2/3'ü tamamlandı.

Sprey ve Tablet'e 20. günden sonra başlanılmasını önermişlerdi lakin açıkçası ben 16. günde başladım.

Yanlar ve tepedeki varolan saçlar ekilenlere nispeten daha hızlı uzamaya başladı. Donör bölgesi daha hızlı duracak diye de henüz saçları kısaltamıyorum. Bir de en başta belli olmuyordu ama bazı yerlerden fazla alınmış yer yer beyaz deri görünüyor :/ Zamanla kapanır herhalde diyerek geçiyorum.

Yıkama esnasında çok nadir köküyle beraber ve genellikle kırılarak kabul edilebilir düzeyde saç dökülüyor. Güncel fotoğrafları ekliyorum.

Facebook Twitter Instagram