Gönderen Konu: Saç ekimi ağrılı bir süreç mi?  (Okunma sayısı 1857 defa)

Cardozo

• Yeni üye
  • *
Saç ekimi ağrılı bir süreç mi?
« : 11 Ekim 2020, 17:03:23 »
Merhabalar,

27 ekimde Serkan aygın clinicte Ekim için randevu aldım. Ekim işlemi esnasında ve sonrasında ağrı oluyor mu merak ettiğim ağrılı bir süreç mi yoksa basit bir operayon mu. Ekim yaptırmış tecrübeli arkadaşların yardımını rica ederim. (örnek verecek olursak burun estetik operasyonundan daha kolay bir operasyon olacağını düşünüyorum)

İyi forumlar.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi ağrılı bir süreç mi?
« Yanıtla #1 : 02 Aralık 2020, 13:54:12 »
rahat atlatırsın zor bır sey degıl
Global Moderator

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 02 Aralık 2020, 13:59:02 »
Değil hocam.
Alım yapılırken öncesinde sinek ısırığı gibi oluyor sonrasında zaten hiç hissetmiyorsun operasyon sonrası da zaten ağrı kesici veriliyor ama kullanmasan bile olur sadece işlemden 1 hafta sonra alım yapılan kısım da küçük bir sızı oluyor o da çok küçük dediğim gibi.

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 02 Aralık 2020, 15:02:42 »
Ekim sirasinda bir agri olmaz sonrasinda hissedersin, birkac gun sikarsan disini gecer gider
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

xcaka28

• Full Member
  • 5bilgehan Aydın hwi de saç ektirmeyin
« Yanıtla #4 : 13 Aralık 2020, 17:27:15 »
Evet ağrılı süreç kafana birsuru iğne giriyor ve yakıyor etkisi geçince yine sapliyolar acısı çok ilk 1 hafta çok zor bilmiyorum valla çekilecek dert degil
5250 greft BİLGEHAN AYDIN https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=17223.msg418159#msg418159

KESİNLİKLE UZAK DURUN !

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #5 : 13 Aralık 2020, 17:55:29 »
Arkadaş ekimini yaptırmıştır muhtemelen ama yine yazalım acı eşiğine göre değişiyor anladığım kadarıyla. Benim anestezi uzmanım ilaç vereyim demişti ben ağrım yok gerek yok demiştim. Arada hafif ağrılar olunca rica ediyordum sedasyon veriyorlardı. Yani ben ne ekim öncesi ne de ekim sonrasında hiç ağrı yaşamadım. Ama görüyorum ağrı yaşayan insanlar da çok var. Yani ekim yapılan yer ve acı eşiğine göre değişiyor bu durum.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Bircan Güler

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 06 Ocak 2021, 23:50:57 »
İlk anestezi iğnelerinde biraz acıyor ama dayanilmayacak bir acı değil sonrasında acı yok ama yaptırmayı düşünüyorsan kesinlikle sedasyon ve dhi düşün derim

ardic

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 28 Ocak 2021, 16:00:26 »
ben de Serdar Gökrem'e yaptırdığımda önce sedatif iğne yaptılar. uyuşturucu iğneleri hiç hissetmedim. ekim kısmına başlamadan önce tekrar sedatif yaptılar, acı duymak bir yana bir ara uyudum bile. Acı tamamen doktora bağlı sanırım.

Omondoles

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 19 Aralık 2021, 14:38:47 »
Merhabalar,

27 ekimde Serkan aygın clinicte Ekim için randevu aldım. Ekim işlemi esnasında ve sonrasında ağrı oluyor mu merak ettiğim ağrılı bir süreç mi yoksa basit bir operayon mu. Ekim yaptırmış tecrübeli arkadaşların yardımını rica ederim. (örnek verecek olursak burun estetik operasyonundan daha kolay bir operasyon olacağını düşünüyorum)

İyi forumlar.

Canım çok serttir. Genelde acıyı az hissederim. Ağrıyı sadece anestezi yapılırken hissedersiniz. Ben iğneden değil de anestezi sıvısı zerk edilirken acı hissettim. Uyuştuktan sonra kafanızı alsalar umurunuzda olmuyor. Ekimden sonraki süreçte hiç acı hissetmedim.
  • Ekim Tarihi: 15 Aralık 2021
  • Ekim Merkezi ismi Cyprus Hair Center
  • Greft Miktarı 4700 civarı
  • Yaşınız 40
Saç ekim konum: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=25060.0

Kullandığım ürünler: solgar biotin 5000 (günde 1 kere)
Sebamed everyday şampuan

2 kaşık ev yapımı harup pekmezi

Facebook Twitter Instagram