Gönderen Konu: 3000 GREFT - SERKAN AYGIN 10.10.2020 Tarihli 2. Ekim İyileştirme ve Verteks  (Okunma sayısı 2058 defa)

H3isenberg

• Full Member
Merhabalar,
24.09.2020 tarihli yapılan ön bölgeye saç ekimimden sonra 10.10.2020 tarihinde 2. Saç ekimini gerçekleştirdik. İlk ekimden ben gayet memnundum ancak saç tellerim çok ince ve yetersiz olduğundan Serkan Bey istediği gibi olmadığını ön tarafa da ufak ilave edilmesi gerektiğini belirtti. Bu sefer donör bölgesinden alırken 2400 grefti bile alırken zorlandılar. İlave 600 adet sakaldan alındı.

PEGO

• Hero Member
  • Saçların dökülmüş kanka
Geçmiş olsun, güzel görünüyor ekim, vertex zor bölge bildiğim kadarıyla umarım en iyi verimliliği sağlarsın.
Ön bölge için oraya sıkılaştırma yapılması da Serkan Bey’in mükemmeliyetçi tavrını ortaya koyuyor çünkü ilk ekim konuna baktım saçlar gayet iyiydi.
Serkan Hoca sektörde iyi ilerliyor, başarısız sonuçları var tabii ki ama ekimden sonra hastaya yaklaşım olarak gerçekten bu konuda örnek çünkü burada ne konular okudum, %30 saç çıktı diye başarılı olmuş bu ekim diyip işin içinden sıyrılanları.
Xpecia günde 2 tablet
Prozinc Plus Şampuan

Serkan Aygın 4200 Greft https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16500.0

H3isenberg

• Full Member
Geçmiş olsun, güzel görünüyor ekim, vertex zor bölge bildiğim kadarıyla umarım en iyi verimliliği sağlarsın.
Ön bölge için oraya sıkılaştırma yapılması da Serkan Bey’in mükemmeliyetçi tavrını ortaya koyuyor çünkü ilk ekim konuna baktım saçlar gayet iyiydi.
Serkan Hoca sektörde iyi ilerliyor, başarısız sonuçları var tabii ki ama ekimden sonra hastaya yaklaşım olarak gerçekten bu konuda örnek çünkü burada ne konular okudum, %30 saç çıktı diye başarılı olmuş bu ekim diyip işin içinden sıyrılanları.
Kesinlikle katılıyorum. Serkan hocanın bana dediği de şuydu sen belki eskiye göre memnun olabilirsin ama bizim beklentimizin altında dedi. Bunun da sebebi benim saçların çok zayıf ve çoğunluğun tekli oluşuydu.

Leonidas

• Hero Member
hocam gecmis olsun. bu konunuzu yeni gördüm.
özellikle vertexi açık biri olarak konunuzu takipteyim.
serkan hocanın tavrı gerçekten çok iyiymiş. valla helal olsun :)
dilerim ilk ekimden de daha iyi olur bu sonucunuz ve bu sıkıntıyı komple aşmış olursunuz.

Beyonder

• Sr. Member
  • oo bizim kel gelmiş.
Saçlarınıza çözüm olarak neler buldunuz peki? Ekim bile yeteri kadar çözüm olmadı çünkü saçlar çok ince. Benim saçlarımda çok çok ince telli. Size ne önerildi neler yapın denildi uzmanlar tarafından?
  • Yaşınız 26
Prozinc Plus
Xpecia gece 2 sefer (08.09.2021)
Finasterid (08.10.2021)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hayırlı olmasını dilerim zor bölge umarım güzel sonuç alırsınız
Global Moderator

hyperKel

• Hero Member
serkan bey hasta memnuniyeti konusunda gerçekten çok hassas davranıyor bu konuda takdiri hakediyor gerçekten, umarım bu sefer ön çizgin hayalindeki gibi olur dostum .

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun hocam bu tepe bölgesi en illet yer saç ekimi için  inşallah güzel olur.

yenice8

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba sizin süreç nasıl ilerledi merak ettim açıkçası uzunca bir zaman olmuş
🙄

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Son durum nedir?

Facebook Twitter Instagram