Gönderen Konu: Yeni ekim sizce nasıl olmuş  (Okunma sayısı 774 defa)

Altay Altay

• Jr. Member
  • **
Yeni ekim sizce nasıl olmuş
« : 20 Ekim 2020, 02:09:15 »
Ekim tarihi 25 Temmuz 2020 ekilen yer hairofistanbul greft sayısı 3.600 fiyat 18 bin TL  kullandığım takviyeler solgar biotin 5.000mg 60 . Günden sonra prp seansı 2. Yapıldı yaş 33

Karakutu

• Hero Member
Ynt: Yeni ekim sizce nasıl olmuş
« Yanıtla #1 : 20 Ekim 2020, 02:15:35 »
Ön çizgi ve sıklık güzel, hayırlı olsun. Inşallah süreç bittiğinde yüzünüz güler.

Altay Altay

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 20 Ekim 2020, 02:20:36 »
10.gün kabuk dökümünden sonra
Xpecia tablet solgar biotin 5.000mg.  Kerastase sprey  kerastase şampuan serisi minoxil forte  solgar male multiple  10 seans prp

Altay Altay

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 20 Ekim 2020, 02:26:39 »
Şok dökülmenin tamamlandığı günler 40. Gün ve sonrası
Xpecia tablet solgar biotin 5.000mg.  Kerastase sprey  kerastase şampuan serisi minoxil forte  solgar male multiple  10 seans prp

Altay Altay

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 20 Ekim 2020, 02:29:00 »
40.gün 80. Gün

Altay Altay

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 20 Ekim 2020, 02:41:49 »
Arkadaşlar sizin de resimler de gördüğünüz üzere kafamın ön tarafında kan dolaşımıyla alakalı sıkıntı olduğu gözüküyor ekimin 2. Günü merkez çağırdı beni ve burda sorun var kan akışıyla ilgili korkucak birşey yok hastalarda bu tarz şeyler oluyor dendi iğneyle oraya müdahale ettiler ne yapıldığını sorduğumda kan akışının tekrar harekete geçmesi için pıhtılaşan yerlere müdahale ediyoruz dedi bir nevi hacamat gibi düşünün dendi krem verildi bactroban yeşil olandan 2 gün yüzeysel olarak yara kabuğunun olduğu yere uyguladım kabuk dökümü için yıkamaya gittiğim de yara kabuğu düşmedi sizde Zorlamayın kendisi düşücektir dendi 1 ay sonra düştü .. şimdi benim endişem orda nekroz mu oluştu terdirginim ekim merkezi hiç bir sorun yok toparladı dedi ama benim de sizden başka danışacağım kimse yok tecrübeli Arkadaşları  yoruma davet ediyorum Endişem yersiz mi

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 20 Ekim 2020, 03:23:06 »
Nekrozmu değilmi birşey diyemem ama sıkıntılı bir durum olmuş ve merkez ilgilenmiş. Son resme görede sorunsuz atlatılmış gibi.

Altay Altay

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 20 Ekim 2020, 05:01:11 »
Teşekkür ediyorum yorumunuz için.. bu arada ben yanlış başlığın altına konu açtım galiba

alltheother

• Hero Member
  • Selam olsun bütün keldaşlara:)
« Yanıtla #8 : 20 Ekim 2020, 09:15:26 »
Teşekkür ediyorum yorumunuz için.. bu arada ben yanlış başlığın altına konu açtım galiba

Ekiminiz hayırlı olsun. Erken müdahale kötü bir sonuçtan kurtarmış sizi.

Ayrıca yanlış yere açmışsınız. Uygun formatta bir üst başlıkta konunuzu paylaşabilirsiniz.

Dr.hair

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 20 Ekim 2020, 12:38:49 »
Nekroz olmuş . Ama 80 günde çok iyi toplamış . Deride hasar bile bırakmamış. Greft olarak 3600 dana fazla gibi görünüyor . Ekiminiz hayırlı olsun .

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 20 Ekim 2020, 12:45:05 »
hayırlı olsun hocam.
sac ekimi sonucları kısmına da bir konu açsanız süreci sonuna kadar paylassanız daha güzel olur.
ekime gelcek olursak şok fena vurmus ve nekroz gibi duruyor derinin görüntüsü ama son foto da iz kaybolmuş bu iyi bişey.

Facebook Twitter Instagram