Gönderen Konu: SAÇ DÖKÜLME HİKAYEM  (Okunma sayısı 3743 defa)

|Logan|

• Hero Member
Ynt: SAÇ DÖKÜLME HİKAYEM
« Yanıtla #15 : 24 Ekim 2020, 22:02:57 »
1.fotoda nw1.5muşsun.Şu an 3 ve 3.5uğa doğru gidiyor.Yaşına göre baya agresif geçmiş olsun.
Edit:Nerelisin bu arada.Genelde bu tarz dökülmeler kafkasyalılar ve iç anadolular arasında yaygın.
Batı türkiyeliler ve balkan göçmenleri genelde kel kalmaz

1.fotoda nw1.5 falan değilim size öyle görünüyor saçlardaj dolayı. Görmüyor musun saçımın sadece orta kısmı var yanları yok ve 1. Foto bu fotoğrafla aynı zamanlarda çekildi. 1.fotoda elimi saçımla kaldırsaydım görürdün nw3 olduğunu. Bak bu attığım foto 1.foto ile aynı zaman. Yani 1.foto gözünü yanıltmasın. Gaziantepliyim ve saçım 3veya daha fazla yıldır böyle bu şekil kaldı. Ön çizgi ekimi yaptırıp fin ile koruyacağım. Ön orta dökülürse yeniden ektireceğim. Yani 3 sene önce de saçım norwood 3tü

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #16 : 24 Ekim 2020, 23:50:36 »
Saç ektirme kararına vardım kasımın ortalarında ektirmiş olurum bakalım.
  • Ekim Tarihi: 24.07.2023
  • Ekim Merkezi ismi Lifehair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Haftada 5 gün finasterid, haftada 2 gün dutasterid + Seogen Tablet

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #17 : 25 Ekim 2020, 09:12:46 »
Kardeşim anlıyorum heycanlısın hemen ekimlw kurtulmak istiyorsun ama.
Nw3 bölgen tamamen incelmekte yani nw3Aya kadar minyatürixe olmuş saçların var(O üçgen dediğin nokta inceliyor oraları 1 2 sene içerisinde kaybedeceksin)
3 sene öncesine göre hızı yavaşlamış olabilir ama son güncel fotolar cidden sıkıntı.

Ekim yaptıracaksan nw3Aya göre yaptır tüm ön bölgeye grefti bassınlar saçlı olan üçgenede ekerler zaten orası net inceliyor çünkü

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #18 : 25 Ekim 2020, 11:49:30 »
Kardeşim anlıyorum heycanlısın hemen ekimlw kurtulmak istiyorsun ama.
Nw3 bölgen tamamen incelmekte yani nw3Aya kadar minyatürixe olmuş saçların var(O üçgen dediğin nokta inceliyor oraları 1 2 sene içerisinde kaybedeceksin)
3 sene öncesine göre hızı yavaşlamış olabilir ama son güncel fotolar cidden sıkıntı.

Ekim yaptıracaksan nw3Aya göre yaptır tüm ön bölgeye grefti bassınlar saçlı olan üçgenede ekerler zaten orası net inceliyor çünkü

Tamam zaten ekim yerine gittiğimde onlar anlarlar nasıl olacağını. Üçgen nokta dediğin neresi tam onu anlamadım. Ayrıca nasıl kaç sene içinde saçımın döküleceğini anlıyorsun doktor bile anlayamıyor bunu. 3 sene önceki fotoğrafa bak orda da saçlarım minyatür ama hala aynı saçlarım yani nerden biliyosun 1 2 senede döküleceğini anlayamadım
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Haftada 5 gün finasterid, haftada 2 gün dutasterid + Seogen Tablet

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #19 : 25 Ekim 2020, 13:20:40 »
Tamam zaten ekim yerine gittiğimde onlar anlarlar nasıl olacağını. Üçgen nokta dediğin neresi tam onu anlamadım. Ayrıca nasıl kaç sene içinde saçımın döküleceğini anlıyorsun doktor bile anlayamıyor bunu. 3 sene önceki fotoğrafa bak orda da saçlarım minyatür ama hala aynı saçlarım yani nerden biliyosun 1 2 senede döküleceğini anlayamadım
Ön bölgen minyatürleşiyor çünkü.Benimde saçlarım döküldüğünden minyatürize saçın ne kadar sürede döküleceğini tahmin edebiliyorum.
Senin üçgen artık bozulmuş üçgenin hem önü incelmiş hemde yanlardan açılmış.
Yani 3 seneye göre bile ciddi bir fark var son halinde önler artık tamamen gitme noktasına gelmiş ve nw3.5-4e gidiş söz konusu.
Konunun ilk fotosunda eski nw1ini görebiliyorum ilk fotoda nw1.5 civarısın en ilk fotoda

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #20 : 25 Ekim 2020, 13:24:24 »
Şu iki fotoda saçlarının eskisi gibi olmadığı ve üçgenin yanlardan açıldığını yani nw4e gittiğini görebilirsin.Ayrıca saçının ön bölgesi artık tamamen dökülme evresinde.
Eski fotolarında nw2.5(ilkinde değil ilkinde nw1.5sun) felansın ama sorun şu o zamanlar açılan yerin arkaları seyrelmiyormuş gürmüş.
Şuan ise açılan yerlerin arkalarıda dökülüyor ki bu çok zamanının kalmadığı anlamına gelir.
Edit:Alıntıladığında resimlerini kaldıracağım fark etmen için koydum.Dostum iyiliğini istiyorum yemin edebilirim
« Son Düzenleme: 25 Ekim 2020, 14:04:08 Gönderen: My Precious »

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #21 : 25 Ekim 2020, 13:50:05 »
Şu iki fotoda saçlarının eskisi gibi olmadığı ve üçgenin yanlardan açıldığını yani nw4e gittiğini görebilirsin.Ayrıca saçının ön bölgesi artık tamamen dökülme evresinde.
Eski fotolarında nw2.5(ilkinde değil ilkinde nw1.5sun) felansın ama sorun şu o zamanlar açılan yerin arkaları seyrelmiyormuş gürmüş.
Şuan ise açılan yerlerin arkalarıda dökülüyor ki bu çok zamanının kalmadığı anlamına gelir.
Edit:Alıntıladığında resimlerini kaldıracağım fark etmen için koydum.Dostum iyiliğini istiyorum yemin edebilirim

Bak 1.fotoda nw.15 falan değilim anlamıyorsun orda saçımı elimle kaldırsaydım emin ol anlardın beni ben şu anki saçımı elimle kaldirmim yine aynısı olacak.  1.fotoğraf ile bu attığım fotoğraf aynı zamanlarda çekildi bak burda saçlarımın nw3 olduğunu görebilirsin o zamanlar elimle saçımı kaldırsaydım yine aynı görünütü olucaktı emin ol. Saçımı ben tanıyorum eski zamanlarda ne olduğunu ben biliyorum emin ol yani ilerleme varsa bile çok az vardır sana o kadar söyliyeyim. Bak bu attığım fotoğraft 1.fotoğraf ile aynı zamanda bak saç çizgim gitmiş nw1.5 falan değilim anlamıyorsun. Ayrıca senin saçlarda hiçbir sorun yokken bile kendine nw2.5 falan diyorsun sen nw2.5 san ben nw7yim sen yanılıyosun bence nw olayında
« Son Düzenleme: 25 Ekim 2020, 14:02:08 Gönderen: khomur »
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22

Kelbey

• Sr. Member
« Yanıtla #22 : 25 Ekim 2020, 14:03:38 »
Arkadaşlar neyin tartışmasını yapıyorsunuz ikinizin dedigindede finastreid kullanacak arkadaş problem yok yani zaten 19 yaşında dutastreid kullanamaz aktif masaj ve iğneleme ekler isterse o kadar
RU58841
B VİTAMİNİ COMPLEX
D VİTAMİNİ
HAFTADA 2 İĞNELEME
HER DUŞTAN SONRA MASAJ

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #23 : 25 Ekim 2020, 14:20:34 »
Arkadaşlar neyin tartışmasını yapıyorsunuz ikinizin dedigindede finastreid kullanacak arkadaş problem yok yani zaten 19 yaşında dutastreid kullanamaz aktif masaj ve iğneleme ekler isterse o kadar
Ekim yaptırmak istiyor uzun süredir saçlarının aynı kaldığını ve ekime uygun olduğunu düşünüyor.Ben ise dökülmesinin hardcore son sürat devam ettiğini ve 1-2 sene içerisinde nw4 olacağını iddia ediyorum ki şu anda nw3ü çoktan geçmiş.Fin kullanmasında sakınca yok kullanmalı zaten.Fakat dökülmesi durmadığı için ekim yaptırsa bile geri kalanları dökülmeye devam edeceğinden en azından şuanlık ekim yaptırmak doğru bir fikir olmayabilir ama yinede kendisine kalmış iş elbette

Şurada nw1.5sun kardeşim bu foton için demiştim.
« Son Düzenleme: 25 Ekim 2020, 14:32:21 Gönderen: My Precious »

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #24 : 25 Ekim 2020, 14:26:45 »
Ekim yaptırmak istiyor uzun süredir saçlarının aynı kaldığını ve ekime uygun olduğunun düşünüyor.Ben ise dökülmesinin hardcore son sürat devam ettiğini ve 1-2 sene içerisinde nw4 olacağını iddia ediyorum ki şu anda nw3ü çoktan geçmiş.

Şurada nw1.5sun kardeşim bu foton için demiştim.

Bak anlamıyorsun hala. Ben bu zamana kadar saçım aynı norwood 3 kaldı dedim. İlerde belki yine dökülür o zaman 2.ekim yaptırırım. Ben sana dökülmem kesin durdu hiç dökülmicek demiyorum. Ve bu attığın fotoğraf ile yukarda attığım fotoğraf çok yakın zamanlarda çekildi yani bu fotoğrafda da norwood 3üm sadece saç kapatıyor. Hala ısrar ediyorsun nw1.5 diye değil anla lütfen. Ben saç dökülmem kesin durdu demiyorum. Şu ana kadar aynı nw3 kaldı diyorum. İlerde yine dökülebilir o da ön bölge dökülür fin ile vertex ve tepe korunuyor zaten. Ön dökülürse de 2.bir ekim olur.
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #25 : 25 Ekim 2020, 14:32:01 »
Bak anlamıyorsun hala. Ben bu zamana kadar saçım aynı norwood 3 kaldı dedim. İlerde belki yine dökülür o zaman 2.ekim yaptırırım. Ben sana dökülmem kesin durdu hiç dökülmicek demiyorum. Ve bu attığın fotoğraf ile yukarda attığım fotoğraf çok yakın zamanlarda çekildi yani bu fotoğrafda da norwood 3üm sadece saç kapatıyor. Hala ısrar ediyorsun nw1.5 diye değil anla lütfen. Ben saç dökülmem kesin durdu demiyorum. Şu ana kadar aynı nw3 kaldı diyorum. İlerde yine dökülebilir o da ön bölge dökülür fin ile vertex ve tepe korunuyor zaten. Ön dökülürse de 2.bir ekim olur.
Şu an nw3.5-4 arası bir yerdesin.Nw3te üçgen gürdür V nin arkasında seyrelme olmaz

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #26 : 25 Ekim 2020, 14:50:30 »
Şu an nw3.5-4 arası bir yerdesin.Nw3te üçgen gürdür V nin arkasında seyrelme olmaz

Ya dostum gerçekten anlayamıyorum seni şu forumda çok konu açtım o kadar insan bana nw 3 diyor ama sen nw3.5 falan diyorsun bir de saçın kaç sene döküleceğini doktor gibi tahmin ediyorsun. Sana şu 3 sene önceki fotolarımı atsaydım kesin 2 seneye saçın nw5 olur falan derdin ama saçım şuanlık nw3de kaldı. 3 sene önce de bu şekildeydi. Belki ilerde yine dökülecek bilemiyorum ama şu an böyle. Tamam nw3.5um ben.  Bak saçımın şu anki hali bu sen bu saça baksan nw1.5 falan dersin dimi ama değil işte saç kapatıyor ilk fotodaki gibi.
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22

Kelbey

• Sr. Member
« Yanıtla #27 : 25 Ekim 2020, 14:57:34 »
Eger ki senin 3 yıl önce de şu yuvarlakla çizdigim yerde bir seyrelme mevcut ise bir problem yok , ama eger ki 3 yıl önce evet şakak açıklıgın var ama o yuvarlaga aldıgım yerde seyreltin yoksa aktif dökülmen var demektir. Bunu sen bileceksin sanırım tartışma böylece kapandı
RU58841
B VİTAMİNİ COMPLEX
D VİTAMİNİ
HAFTADA 2 İĞNELEME
HER DUŞTAN SONRA MASAJ

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #28 : 25 Ekim 2020, 15:44:59 »
Eger ki senin 3 yıl önce de şu yuvarlakla çizdigim yerde bir seyrelme mevcut ise bir problem yok , ama eger ki 3 yıl önce evet şakak açıklıgın var ama o yuvarlaga aldıgım yerde seyreltin yoksa aktif dökülmen var demektir. Bunu sen bileceksin sanırım tartışma böylece kapandı
Sonunda birisi......
O bölgeyi arkadan gelen saçla kapatıyor işte ama eski fotolarına bakınca aynı bu saç diyor halbuki eski fotolarında o kırmızı alan gür ama şuanki halinde boş.O boş bölge gerideki saçla kapanıyor da arkadaşa bunu anlatamadım

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #29 : 25 Ekim 2020, 15:59:30 »
Sonunda birisi......
O bölgeyi arkadan gelen saçla kapatıyor işte ama eski fotolarına bakınca aynı bu saç diyor halbuki eski fotolarında o kırmızı alan gür ama şuanki halinde boş.O boş bölge gerideki saçla kapanıyor da arkadaşa bunu anlatamadım

Ya eğer çok uzun olan saçlı halimi diyorsan o pandemide çekilmiş bir fotoğraf ve saçlarım orda aşırı uzundu ondan dolayı bu fotoğraftaki gibi açıklık görünmüyor orda. Açıklık vardı sen fotoğrafa göre yorum yapıyorsun ben yaşadım benim geçmişim yani bilemeyecek miyim
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22

Facebook Twitter Instagram