Gönderen Konu: Ense Kılı  (Okunma sayısı 471 defa)

splenter

• Yeni üye
  • *
Ense Kılı
« : 29 Ekim 2020, 10:52:38 »
Merhaba. 26 yaşındayım. 30 yaşımda saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum fakat sadece bildiğimiz klasik donör bölgeden mi yapılıyor ekim ? Ense kıllarından yapılamaz mı ? Bunu sormamın nedeni şu : Ense kıllarım oldukça gür ve sakal gibi. 2 günde bir tıraş ediyorum. Eğer buradan da ekim yapılabiliyor ise dokunmayacağım ekim yapılana kadar fakat eğer yapılmıyorsa lazer epilasyon yaptırmayı düşünüyorum. Çünkü oldukça fazla ve rahatsız edici.

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Ense Kılı
« Yanıtla #1 : 29 Ekim 2020, 11:21:23 »
 Vucudun her bölgesindeki kıl diğer bir yere nakledilebilir.Arkadasım donor bulamadığından donoru sakalı kullanmıştı ense çizgisinide 1 yukarı cektirmişti sorun olmadı.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 29 Ekim 2020, 12:39:28 »
dostum ordan ekim yapmazlar.
genelde kafanın arka bölümünde iki kulak arasında kalan kısımlar dan alım yapılıyor ve kulak üstü kısımlardan.
donor zayıfsa sakaldan alım yapılır.
göğüs kıllarından bile pek fazla ekim merkezi ekmiyor.
sebebi göğüs kılları saç ya da kıl kadar kalın değil , ayrıca uzama konusunda da saç veya sakal gibi uzamıyor.
zaten dikkat edersen gögsüne at elini bir tomar tüy gelir. dökülmeye müsait bi alan.
aynı şekilde ense tüyleri de dökülmeye müsait bi alan. sen sakal gibi demişsin ama sanmıyorum ekeceklerini.
yine de bi foto paylas istersen.
benim şahsi görüşüm ordan alım yapmazlar. yapsalar bile kısa ömürlü olur o kökler bence.

colak

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 29 Ekim 2020, 17:07:30 »
Resim ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 29 Ekim 2020, 17:13:02 »
kıldan ekım olmaz

hadı oldu dıyelım ensende ki izleri napıcaksın ?
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram