Gönderen Konu: VÜCUT KILI  (Okunma sayısı 789 defa)

MortalStroke

• Full Member
VÜCUT KILI
« : 23 Mayıs 2021, 16:09:25 »
Arkadaşlar merhaba lütfen okumadan yorum yapmayın ben bir ameliyat olmuştum göbek kısmında baya bir iz var lazerle filan çok geçmedi izi sorum şu benim zaten gobek kisminda kil ve tüy var ileride dahada artacak belli ama şimdi bu kılları arttırmak için biotin içmek yada o bolgeye minoxil vb sıksak işe yararmi millet evet kildan kurtulmak istiyor ama durum farklı .

mustafakorhan

• Jr. Member
  • **
Ynt: VÜCUT KILI
« Yanıtla #1 : 23 Mayıs 2021, 23:29:06 »
Ameliyat izinin vücut kılından daha güzel görüneceğini düşünüyorum. Kendimce fikrim böyle bir şeye girişmemen yönündedir. Ameliyat izi her insanda olabilen bir şey, her ameliyatta onu yok etmeye çalışmak da yorucu bir işlem olur.
  • Yaşınız 28

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 24 Mayıs 2021, 18:10:39 »
mınoxil işe yaraya bılır
Global Moderator

MortalStroke

• Full Member
« Yanıtla #3 : 25 Mayıs 2021, 09:00:43 »
Ameliyat izinin vücut kılından daha güzel görüneceğini düşünüyorum. Kendimce fikrim böyle bir şeye girişmemen yönündedir. Ameliyat izi her insanda olabilen bir şey, her ameliyatta onu yok etmeye çalışmak da yorucu bir işlem olur.
Abi acil oldu ameliyat o yüzdende acil ameliyatlarda çok estetiğe önem verilmiyor ama zaten sülale kıllı şimdi tereddüt icindeyim kurt adamda olabiliriz istemeden .
Xpecia (x2)
Minoxil forte (x2 5 puf)
Sebamed anti hairloss
Alpecin c1 caffein shampoo

mustafakorhan

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 25 Mayıs 2021, 12:57:48 »
Abi acil oldu ameliyat o yüzdende acil ameliyatlarda çok estetiğe önem verilmiyor ama zaten sülale kıllı şimdi tereddüt icindeyim kurt adamda olabiliriz istemeden .

Kurt adam olmazsın elbet ama çok daha kötü bir görünüm olabilir. Kıllı olmak daha kötü bir görünüm sağlar bence. Böyle bir hata yapmamanı tavsiye ederim.
  • Yaşınız 28

mr.emre

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 27 Mayıs 2021, 13:59:12 »
 Ameliyat izini kapatacak kadar yoğunlukta kıl bir tek saçta olur. Öyle bir yoğunluk göbekte çok sırıtır daha kötü durur daha çok dikkat çeker.
Life Hair 4300 Greft: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12182.0

Şampuan:

Prozinc Plus

mustafakorhan

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 27 Mayıs 2021, 14:55:41 »
Ameliyat izini kapatacak kadar yoğunlukta kıl bir tek saçta olur. Öyle bir yoğunluk göbekte çok sırıtır daha kötü durur daha çok dikkat çeker.

Benim de tam olarak kasdetmeye çalıştığım şey buydu.
  • Yaşınız 28

MortalStroke

• Full Member
« Yanıtla #7 : 28 Mayıs 2021, 18:54:39 »
Haklısıniz cevaplariniz için teşekkür ederim.
Xpecia (x2)
Minoxil forte (x2 5 puf)
Sebamed anti hairloss
Alpecin c1 caffein shampoo

The Cebelebettin

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 08 Ekim 2022, 17:01:40 »
Contrabutax krem var pahalıdır ama gayet etkilidir ben çok memnun kalmıştım Bir araştırın
  • Medikal Tedavi Proscar (1/4)

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 09 Ekim 2022, 02:23:50 »
Benim göbek kılı döner bıçağı izini bile kapatır dhdhdhgd
  • Yaşınız 25

Facebook Twitter Instagram