Gönderen Konu: Hangi saç Ekim merkezi?  (Okunma sayısı 8375 defa)

Kadir Aksu

• Yeni üye
  • *
Hangi saç Ekim merkezi?
« : 31 Ekim 2020, 15:45:32 »
Merhabalar,

Sadece merak ettiğimden soruyorum. Sizce hangi Ekim merkezine gidilmeli.
25 yaşındayım ense ve yan saçlarım kuvvetli üstte saç çok az ve yavaş büyüyor.
Sizce hangi saç ekim merkezi neden?
Hangisine gitmemem gerektiğini de söylebilirsiniz.
Edit: bu arada şampuan ve düzenli hap kullanıyorum saçım uzadığında üstten bakılmadığında birazcık iyi görünebiliyor.

Hwoarang7

• Hero Member
Ynt: Hangi Ekim merkezi?
« Yanıtla #1 : 31 Ekim 2020, 15:48:31 »
Asuman hanım , Serkan aygın , Bilgehan aydın İstanbul'da fiyat olarak makul bence

Beyonder

• Sr. Member
  • oo bizim kel gelmiş.
« Yanıtla #2 : 31 Ekim 2020, 15:50:47 »
Fiyat-peformans-sonuç üçlüsünden en iyisinin Serkan Aygın olduğunu söyleyebilirim.
Hap olarak ne kullanıyorsun?
  • Yaşınız 26
Prozinc Plus
Xpecia gece 2 sefer (08.09.2021)
Finasterid (08.10.2021)

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 31 Ekim 2020, 15:58:15 »
Butcene gore bircok ekim merkezi var, paylasimlar var forumda. Arastir ve kendin karar ver bence
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Hangi saç Ekim merkezi?
« Yanıtla #4 : 31 Ekim 2020, 16:10:54 »
Hangi saç ekim. Merkezi diye bir soru yok
Neye göre sana öneride bulunalım? Saçma bir konu
Global Moderator

Kadir Aksu

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 31 Ekim 2020, 21:29:30 »
Hangi saç ekim. Merkezi diye bir soru yok
Neye göre sana öneride bulunalım? Saçma bir konu
Hocam neden böyle düşünüyorsunuz ki forumda şikayet bölümünü inceleyin anlarsınız neden konu açtığımı. Ayrıca forumda deneyimli insanlardan bilgi almak ve işini iyi yapan insanları bulmak için konu açmam gayet etik.
Bence sizin yorumunuz saçma.

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 31 Ekim 2020, 23:34:02 »
Hocam neden böyle düşünüyorsunuz ki forumda şikayet bölümünü inceleyin anlarsınız neden konu açtığımı. Ayrıca forumda deneyimli insanlardan bilgi almak ve işini iyi yapan insanları bulmak için konu açmam gayet etik.
Bence sizin yorumunuz saçma.
Hintel hocam hakli.
Resimler paylasirsin, dokulmeni acikligini, donorunu goruruz, butceni belirlersin ona gore tavsiye verilir. Ama direk hangi ekim merkezi dersen sacma olur.

Kadir Aksu

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 01 Kasım 2020, 03:12:15 »
Hintel hocam hakli.
Resimler paylasirsin, dokulmeni acikligini, donorunu goruruz, butceni belirlersin ona gore tavsiye verilir. Ama direk hangi ekim merkezi dersen sacma olur.
Mesaj içeriği zaten merak ediyorum sadece şeklinde başlıyor, uygun değilse kilit.
Belli ki yanlış yerdeyim gideyim dh de ekşide falan takılayım ben hadi eyvallah.

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 01 Kasım 2020, 03:18:54 »
Mesaj içeriği zaten merak ediyorum sadece şeklinde başlıyor, uygun değilse kilit.
Belli ki yanlış yerdeyim gideyim dh de ekşide falan takılayım ben hadi eyvallah.
Aynen sen git orda takil o zaman.
Hadi yolun acik olsun

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 01 Kasım 2020, 12:43:23 »
Forum da 1 hafta geçirip konulara ve sonuçlara baksan kendine göre kafana yatan kliniği seçersin hocam.
Öbür türlü biz vebal almış oluruz.
Düşünsene birinin önerisi ile bir merkez seçiyosun ve allah korusun bir aksilik oluyor işler umduğun gibi gitmiyor...
En doğrusu sen kendin seç Ekim merkezini.

Edit: dh ye eksi ye gideyim dediğinizi yeni gördüm şunu söylemek istiyorum , o platformlar da size mutlaka merkez önerirler hocam :)
Ama saçlar çıkmadı , şu Ekim merkezi benim greftlerimi Böyle ziyan etti diye dönüp dolaşıp geleceğiniz yer gene burası.
Burda hiç kimse ticari kaygı güderek yorum yazmaz.
Ama siz sizin icin iyilik düşünen , fotonuzu atın ona göre yorum yapalım diyen insanlara bile ters yaparak bunu hak etmişsiniz.
Eksi ve dh de ki reklam/sponsorlu Ekim merkezlerinde umarım dilediğiniz sonucu alırsınız.

Kadir Aksu

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 28 Aralık 2020, 18:18:24 »
Fiyat-peformans-sonuç üçlüsünden en iyisinin Serkan Aygın olduğunu söyleyebilirim.
Hap olarak ne kullanıyorsun?
Dermoskin hap + şampuan düzenli kullandıgımda uzayan taraflarla kelliğimi kapatabiliyorum ama yetersiz.

Edit: dh ye eksi ye gideyim dediğinizi yeni gördüm şunu söylemek istiyorum , o platformlar da size mutlaka
Demek istediğim burası varken oraya mı acsaydım ama nerelere cekilmiş yine, bizim türkler polemikten besleniyor yemin ediyorum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 02 Ocak 2021, 05:21:00 »
kardeşim simdi hatayı kabul etmek erdemliktir Herhangı bir paylaşımın olmadan kime ektireyim diye soru soruyorsun ?

ve bu soruyu sorman için gerekli argumanları eklemeni söyleyenlere gideyimde surayı burayı araştırayım diyorsun:)

yanı bura da kalmak için bize para mı verdin de öyle bir kelime ediyorsun dimi? olmaz yani bak insanlar nasıl konular açıyor soru sorarken.

her saç ekiminin başarılı olduğu açıklıklar ya da açıklığına daha uygun ekimleri olan merkezler mevcut bunun içinde paylaşım gerekli

tabi daha çok kendin araştırıp karar vermelisin

başkasının aklıyla hareket etmek çok doğru olmaz
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram