Gönderen Konu: 03.11.2020 / Asuman Hair Transplant / Yaş 28 / 4700 greft  (Okunma sayısı 22697 defa)

Darkwatch

• Full Member
Ynt: 03.11.2020 / Asuman Hair Transplant / Yaş 28 / 4700 greft
« Yanıtla #150 : 05 Haziran 2021, 12:53:41 »
hocam 6. ay ile arasında fark var. bence gelişme devam ediyor. önler daha güzel kapanmış. önden hiç sorun yok. üstten baktığında orta kısım bir tık daha gelişim gösterirse çok güzel olacak hala süre var. Bence sonuç için hala erken.  |-nazarboncugu-| |-nazarboncugu-|

Heros

• Full Member
« Yanıtla #151 : 05 Haziran 2021, 15:52:42 »
Bu saça olmamış diyen saç ekiminden anlamıyordur. Plastik saç yapsan bu kadar sık olmaz. Daha ne olsun?

Kızma hocam herkes fikrini beyan ediyor bereber görüşlerimizi paylaşıyoruz :) yorumun için teşekkür ederim.

Bu saça olmamış demek müthiş haksızlıktır, hem hasta hem de Asuman Hanım için. Güneşin karşısında 7 aylık bir ekimin nasıl görünmesini bekleyebiliyorsunuz ? Tabii ki diğer yerlere göre biraz daha güçsüz kalan bölgeler olabilir, oralar 1 ayda bile öyle bir toparlanıyor ki şaşırıp kalıyorsunuz.
Güle güle tara dostum, keyfini çıkar. :)

Teşekkür edeirm yorumların için Pego her açıdan ışıkaltında paylaşıyorum, öncesi fotoğraflarında gunes altındaydı açıları da yakalamaya calısıyorum fark edişi degerlendirmek acısından .  süreci inceleyenler sağlıklı fikir yüürtebilsin isterim yeni araştıranlar için. Umarım güçsüz kalan bölgelerde toplarlar tabi teşekkürler

hocam 6. ay ile arasında fark var. bence gelişme devam ediyor. önler daha güzel kapanmış. önden hiç sorun yok. üstten baktığında orta kısım bir tık daha gelişim gösterirse çok güzel olacak hala süre var. Bence sonuç için hala erken.  |-nazarboncugu-| |-nazarboncugu-|

Ön görünüşde aynaya bakınca gerçekten güzel hissediyrum umarım dediğin gibi orta bölge de gelişim gösterir hocam teşekkürler :)

Heros

• Full Member
« Yanıtla #152 : 14 Ağustos 2021, 20:19:35 »
Herkese merhaba

284. gün.

7 aydan itibaren şampuan harici bir şey kullanmıyorum.

Arkalar ve orta kenalarda seyreklik mevcut. Arkalara cok yogun ekim olamıştı zaten ama ortalardan da beklediğim sonuc alamadıgımı hissediyorum. Bunun yanında ön kısım çizgı ve sıklık beklediğim ve umdugum gibi güzel oldu diye düşünüyorum. Işık altında üstten fotografları koydum en net cekebıldıklerımı seyreklık  fotoda goruldugu gıbı tek taraf degıl her ıkı taraftada mevcut. Bır de gunluk hayattan fotograf koydum referans olması için.

Hepimizin güzel sonuçlara ermesi dilegi ile.

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #153 : 14 Ağustos 2021, 23:22:16 »
Hocam güzel gelişmiş. Ekim öncesinde kumralsınız derdim, baya kara saçlıymışsınız meğerse :)

Kenarlarda so ve sağda seyreklikler var dediğiniz bölgeler, ekim sonrası ilk fotolarınızda şu işaretlediğim bölgelere mi denk geliyor? O kırmızı halkaların kıyılarına da pek ekim olmamış gibi. Yanlış mı yorumladım acaba?

javelin

• Sr. Member
  • Mızrak çuvala sığmaz
« Yanıtla #154 : 15 Ağustos 2021, 11:42:57 »
kardeşim bence sonuç çok güzel güle güle tara, ışıkta benimde senin gibi seyrek görünüyor. İnce telli benim saçlar.

Heros

• Full Member
« Yanıtla #155 : 15 Ağustos 2021, 17:55:56 »
Hocam güzel gelişmiş. Ekim öncesinde kumralsınız derdim, baya kara saçlıymışsınız meğerse :)

Kenarlarda so ve sağda seyreklikler var dediğiniz bölgeler, ekim sonrası ilk fotolarınızda şu işaretlediğim bölgelere mi denk geliyor? O kırmızı halkaların kıyılarına da pek ekim olmamış gibi. Yanlış mı yorumladım acaba?

Yok hocam saçlarım güzsüzleşemden önce simsiyahtı bir de öncesi fotolar tam açık havada onunda katkısı var mı bilmem tabi kumral gozukmesınde :)

yani tam işaretlediğin yerler değil aslında ortalarda da seyreklıkler var gorulmuyor tam durum boyle yani .

Heros

• Full Member
« Yanıtla #156 : 15 Ağustos 2021, 17:56:48 »
kardeşim bence sonuç çok güzel güle güle tara, ışıkta benimde senin gibi seyrek görünüyor. İnce telli benim saçlar.

Benim de güçsüz saçlar takviye almayınca öyle oluyor , olduğu haliyle artık yapacak bir şey yok

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #157 : 08 Eylül 2021, 15:54:17 »
Orta hatta beklediğiniz gelişme olmamış gibi gözüküyor ama bende arkadaşlara katılıyorum. Sonuç olarak baktığımız zaman eskisine oranla oldukça iyi bir görüntü yakalanmış. Diğer Asuman Hanım ekimlere nazaranla bir tık geride kalmış gibi. Zaten merkez de önceden attığınız mesajlarda zannediyorum orta hattı beğenmeyip, takviyeler ile güçlendirmek istemişlerdi. Yine de bana göre daha sık saçlar için özellikle tepe bölümü için ileri de bir ekime ihtiyaç duyacaksınız gibi. Eğer öyle bir planlamanız olursa zayıf olan noktalar içinde bir sıklaştırma yaptırırsanız saç sorununuz tamamen ortadan kalkmış olacaktır. Şuan görüntü dediğim gibi ekim öncesine oranla oldukça güzel. Zaten merkezin belirli bir standartları var. Çok başarılı sonuçlar aldıkları için, sonuçlarda ki beklenti biraz daha fazla oluyor :).
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Heros

• Full Member
« Yanıtla #158 : 19 Eylül 2021, 23:09:17 »
Orta hatta beklediğiniz gelişme olmamış gibi gözüküyor ama bende arkadaşlara katılıyorum. Sonuç olarak baktığımız zaman eskisine oranla oldukça iyi bir görüntü yakalanmış. Diğer Asuman Hanım ekimlere nazaranla bir tık geride kalmış gibi. Zaten merkez de önceden attığınız mesajlarda zannediyorum orta hattı beğenmeyip, takviyeler ile güçlendirmek istemişlerdi. Yine de bana göre daha sık saçlar için özellikle tepe bölümü için ileri de bir ekime ihtiyaç duyacaksınız gibi. Eğer öyle bir planlamanız olursa zayıf olan noktalar içinde bir sıklaştırma yaptırırsanız saç sorununuz tamamen ortadan kalkmış olacaktır. Şuan görüntü dediğim gibi ekim öncesine oranla oldukça güzel. Zaten merkezin belirli bir standartları var. Çok başarılı sonuçlar aldıkları için, sonuçlarda ki beklenti biraz daha fazla oluyor :).
Hocam yorumun iin teşekkürler . Süreci özetler bir yorum aslında. Orta hatta beklenen gelişme olmamasına ragmen baktıgımızda eskisine oranla oldukca iyi durumda. Umarım saçlar gelişir ve daha cok hacim tutar bir aksilik olmaz. Orta bölgeler benim için hayal kırıklıgı oldu acıkcası keşke böyle olmasaydı tabi.

Alpha

• Hero Member
« Yanıtla #159 : 19 Eylül 2021, 23:52:07 »
Orta bölgelerde oldukça fazla düzeyde minyatürleşmiş saçınız varmış o bölgelerde ekimle iyi sonuç alabilmek çok zor oluyor genelde.Oraları medikal tedavi ile kurtarmaya çalışmak en doğru yöntem olurdu.Ekimin ise buna rağmen genel anlamda çok başarılı olmuş diyebiliriz.

Heros

• Full Member
« Yanıtla #160 : 27 Eylül 2021, 22:16:53 »
Orta bölgelerde oldukça fazla düzeyde minyatürleşmiş saçınız varmış o bölgelerde ekimle iyi sonuç alabilmek çok zor oluyor genelde.Oraları medikal tedavi ile kurtarmaya çalışmak en doğru yöntem olurdu.Ekimin ise buna rağmen genel anlamda çok başarılı olmuş diyebiliriz.

Hocam selam , biliyoruz ki en etkili medikal tedavi finasterid. Ben kullanamadığım içiin medikal tedavi ile destekleyememiş oldum. Yorumun için teşekkürler

Facebook Twitter Instagram