Gönderen Konu: Desyrel 50mg saç döker mi?  (Okunma sayısı 1001 defa)

hkn89

• Yeni üye
  • *
Desyrel 50mg saç döker mi?
« : 11 Kasım 2020, 13:09:51 »
arkadaşlar son 1 haftadır forumda araştırma yapıyorum saç ekimine hazırlanıyorum merak ettiğim geçenlerde bu ilacı yazmıştı doktor bana. psikolojik bir rahatsızlığım falan yok sadece geceleri uyku sorunum var. biraz zor uyuyorum özellikle pc falan olunca. doktor uykuya yardımcı olması için Desyrel 50mg verdi sizce bu saç döker mi?
2.si ekim sürecinde seyahat yastıgında uyumak daha zor olacak, ekim gününden itibaren sizce bu Desyrel 50mg kullanmaya devam etsem mi?

tanyelkanatan1

• Jr. Member
  • **
Ynt: Desyrel 50mg saç döker mi?
« Yanıtla #1 : 11 Kasım 2020, 15:25:47 »
 Bende senin gibi düşünüyorum, hatta ekim günü antidepresan almayı bile düşünüyorum fakat daha hangisini kullanmalıyım ona karar veremedim sadece vücudu uyuşturması sakinleştirmesi için. Antidepresan saç dökmez bence, peki desyrel iyi uyutuyor mu yani etkisini gördün mü?

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 11 Kasım 2020, 18:23:05 »
Misol, Lustral gibileri yapıyo o uyku için yapmaz diye düşünüyorum zaten dozu çok düşük.
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

Trevor

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 11 Kasım 2020, 23:27:40 »
antidepresanların saç döktüğü bilinen bir şey .lusral gibi sertralin yada ciprolex gibi essitalopram  içeren ilaçlar kesinlikle saç dökülmesi yan etkileri var.
ama bahsini ettiğiniz ilaç bu sınıflara girmiyor ,saç dökülmesi yaparmı bence bununla ilgili araştırma yoktur diye tahmin ediyorum.

kenanmed

• Full Member
« Yanıtla #4 : 12 Kasım 2020, 11:25:28 »
Ekimimden sonra kaliteli yumuşacık bi seyehat yastığı almıştım 50 lira civarına , gerçekten oldukça keyifliydi uykularım , havlu koyup yatmaya çalışmaktan çok daha iyi

Facebook Twitter Instagram