Gönderen Konu: Dozunda spor saç döker mi ?  (Okunma sayısı 1435 defa)

Subzero

• Hero Member
Dozunda spor saç döker mi ?
« : 09 Mart 2021, 21:31:30 »
Arkadaşlar herkese iyi akşamlar askerden sonra spora başlamayı düşünüyorum , hedefim kas yığını olmak değil ama beni tanımayan biri lan bu herifin vücudu da iyiymiş he diyebilecek seviyeye getirmek istiyorum vücudumu ama sitede fazla spor testosteronu artırıp saç döker gibi şeyler gördüğümü hatırlıyorum ortalama bi vücut yapmak saçlarımı döker mi ?

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Dozunda spor saç döker mi ?
« Yanıtla #1 : 09 Mart 2021, 21:43:47 »
 bazı konular var sitelerde 15 yıldır tartışılır her sitede halen çözüm bulunamadı.ben döker derim baskası dökmez der.soncta dht salgılanıyor sporda.baskası bakınca bunun vucudu iyimiş dedittircek bence dht salgılar döker.onun 2 3 tık altını yap yapıcaksan derim
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 09 Mart 2021, 21:55:20 »
Dökülmeye duyarlı olanların dökülme sürecini hızlandırabilir.
Benim bi arkadasım nerdeyse vücut geliştirme şampiyonu olacak seviyeye geldi ama saçları cidden fırça.
Benzetme olarak demiyorum cidden fırça gibi :)

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 09 Mart 2021, 22:04:45 »
Finasterid kullanıyorum 50 gündür yan etki de yok 3-4 yıl kullanmayı düşünüyorum finasteridi , hem finasterid kullanıp hem de spor yapsam yine de dökülmeyi hızlandırır mı spor yapmak ? Tecrübesizliğime bağışlayın 🤗 askerden sonra büyük hayallerim var o yüzden dışarıdan dikkat çekecek seviyede bi vücut yapmak istiyordum ama gözümde korktu yani yazdıklarınızdan 😀

Snowly12

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 09 Mart 2021, 22:09:09 »
Eger 200 kg ile leg press girmiyorsan dokmez
Finasteride - 1 mg (haftada 3)
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Ketoral haftada 1 veya 2.
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 09 Mart 2021, 22:18:27 »
Eger 200 kg ile leg press girmiyorsan dokmez
eyvallah dostum anladım anlayacağımı 😀

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 09 Mart 2021, 23:03:46 »
 hareketler arası 20 saniyeden fazla tut az tutarsan dht salgılarsın.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 09 Mart 2021, 23:35:14 »
eyvallah dostum anladım anlayacağımı 😀
Kanka ben Bunu test ettim spordan onceyle sonraya bakarak cidden spor dokmuyor egerki bilinçli besleniyorsan hiç bir ne iyi nede kötü bir etkisi var sporun en azından bende hiç bir iyi veya kötü etkisi olmadı aynı dökülmen devam ediyor yani hatta 3 yıldır yaptığım bıraktığım zamanlar oldu aynı yani bri fark yok
  • Yaşınız 25

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 09 Mart 2021, 23:46:02 »
Kanka ben Bunu test ettim spordan onceyle sonraya bakarak cidden spor dokmuyor egerki bilinçli besleniyorsan hiç bir ne iyi nede kötü bir etkisi var sporun en azından bende hiç bir iyi veya kötü etkisi olmadı aynı dökülmen devam ediyor yani hatta 3 yıldır yaptığım bıraktığım zamanlar oldu aynı yani bri fark yok
kankam sporun yanında benim yağda yakmam lazım 1.86 boyum var ama 93 kiloyum yani 8-10 kilo vermem lazım . Kollarim , omzum birde bacaklar orta derecede şişsin yeter , bende 16-17 yaşlarında 2 yıl gitmiştim baklavalarim bile vardı 😀 sonradan salıp kilo falan aldım kollar indi
« Son Düzenleme: 10 Mart 2021, 00:05:58 Gönderen: Subzero »

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 09 Mart 2021, 23:50:50 »
kankam sporun yanında benim yağda yakmam lazım 1.86 boyum var ama 93 kiloyum yani 8-10 kilo vermem lazım , kollarim ve omzum birde bacaklar orta derecede şişsin yeter , bende 16-17 yaşlarında 2 yıl gitmiştim baklavalarim bile vardı 😀 sonradan salıp kilo falan aldım kollar indi
  Kanka sporu sağlam yapar şekeri zararlı yağları bırakırsan temiz beslenirsen zaten diyet gibi değilde ayda 2 3 kilo vererek devam edersen daha mantıklı olur ama bu dediklerimi bırakıp bukez diğerlerini etini yumurtani balığını kuruyemişleri yemezsen kötü olur yani hep saç hem vücut olarak kardiyoyu abartma bence önceliğin kilo vermek değilde kas yapmak olsun kas çıkınca yağ yakılır ama kilo verip kas yapmaya çalışmak cidden çok zor güç kaynediyorsun baya bir zaten 
  • Yaşınız 25

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 10 Mart 2021, 00:01:36 »
  Kanka sporu sağlam yapar şekeri zararlı yağları bırakırsan temiz beslenirsen zaten diyet gibi değilde ayda 2 3 kilo vererek devam edersen daha mantıklı olur ama bu dediklerimi bırakıp bukez diğerlerini etini yumurtani balığını kuruyemişleri yemezsen kötü olur yani hep saç hem vücut olarak kardiyoyu abartma bence önceliğin kilo vermek değilde kas yapmak olsun kas çıkınca yağ yakılır ama kilo verip kas yapmaya çalışmak cidden çok zor güç kaynediyorsun baya bir zaten
dogru söylüyon spor + dengeli protein ağırlıklı beslenmek daha doğru olacak benim için bu şekilde hedef koyarsam zaten yağ yakmama gerek kalmadan istediğim kilolara gelebilirim

fth20

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 10 Mart 2021, 00:08:17 »
Ne yani en hafif spor bile saç dökse misal salladım kafadan

O zaman hayatın boyunca saç için hiç spor yapmayacakmısın?

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 10 Mart 2021, 00:14:55 »

Kanka şimdi bu adam merak etmişte grupta eğer sporun saça çok iyi gelse grubun yarısı spor salonunda yatar veyada kötü gelse spor salonun olduğu caddeden geçmeyecek adamlar var ama bu arkadaş bence sadece merak etmiş
  • Yaşınız 25

Kant

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 10 Mart 2021, 00:16:53 »
Yürüyüş yapmakta kafa derisinde yanma olanlar için iyi geliyor buna ne demeli kanmı hareketleriyle bilmiyorum bir nevi spor sayılır

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 10 Mart 2021, 00:21:53 »

dostum öncelikle herkesin görüşüne saygım var bu forumda belirteyim . Benim zaten boyum uzun sayılır kilo olarak 8-10 kilo fazlaligim vardır belki . Dediğin gibi en ufak spor bile saç dökse inan kas yapmakla ugrasmazdim sağlıklı beslenip ideal kilolara geldiğimde o şekil yaşamaya gayret gösterirdim ugrasmazdim kas yapmakla falan . Zaten Allah'a şükür boyum uzun olduğu için kilo fazlalığı belli olmuyor , kaslı seyrek saçlı olmak mı yoksa kassız gür saçlı olmak mı deseler ben gür saçlı olmak derdim , askerden sonra bazı hayallerim var onun için fit ve biraz kaslı vücut yapmak hayalim onun için açtım konuyu bilgilenmek adına
« Son Düzenleme: 10 Mart 2021, 01:00:55 Gönderen: Subzero »

Facebook Twitter Instagram