Gönderen Konu: Çekilen diş yerine ne yapılabilir?  (Okunma sayısı 1263 defa)

Gregor59

• Hero Member
Çekilen diş yerine ne yapılabilir?
« : 13 Kasım 2020, 19:32:23 »
Arkadaşlar qgecen ay sol alt azı dişi çektirmiştim. Sağ altta da çürük vardı ama covid yüzünden sadece çekim yapıyoruz dolgu vs tedavi etmiyoruz dedi doktor. Şimdi o sağ alttaki dış de yemek yerken büyük bir parçası kırıldı.

Sağ altı da cekerlerse, ben sol ve sağda dişim olmadan ne yapacağım?  Devlet Hastanesi'nde ne yaptırılıyor o boşluklara? Özele şuan o ücretleri verecek durumda değilim

Karakutu

• Hero Member
Ynt: Çekilen diş yerine ne yapılabilir?
« Yanıtla #1 : 14 Kasım 2020, 03:31:12 »
Doğru adresdesin dostum,  Hintell bu diş işinden de birazcık anlar kendine özelden yaz. Hemen halleder herhalde.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #2 : 14 Kasım 2020, 03:39:42 »
Hintell Başkanın diş kliniği var birazcık anlamaz baya anlar :). Özelden ulaşırsan yardımcı olacağını düşünüyorum.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 14 Kasım 2020, 03:51:15 »
Hintell Başkanın diş kliniği var birazcık anlamaz baya anlar :). Özelden ulaşırsan yardımcı olacağını düşünüyorum.
Ben birazcık ima ettim, sen tamamını. ;D

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 14 Kasım 2020, 03:59:36 »
Ben birazcık ima ettim, sen tamamını. ;D

:D :D :D
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 14 Kasım 2020, 04:04:21 »
Rtükten ceza yiyeceğiz bu gidişle.😁😁

Dionx

• Full Member
« Yanıtla #6 : 14 Kasım 2020, 23:22:55 »
Arkadaşlar qgecen ay sol alt azı dişi çektirmiştim. Sağ altta da çürük vardı ama covid yüzünden sadece çekim yapıyoruz dolgu vs tedavi etmiyoruz dedi doktor. Şimdi o sağ alttaki dış de yemek yerken büyük bir parçası kırıldı.

Sağ altı da cekerlerse, ben sol ve sağda dişim olmadan ne yapacağım?  Devlet Hastanesi'nde ne yaptırılıyor o boşluklara? Özele şuan o ücretleri verecek durumda değilim

Dis ekimi veya protez dis kullanabilirsin
  • Yaşınız 30

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 15 Kasım 2020, 02:19:55 »
diş yok boşluk varsa ve sağın daki solunda ki dişler sağlıklı ise imlant o da 650 euro 2 adet 1300 üst yapısı ile implant pahalı bir malzeme
kısaca ımkanın yoksa yaptırma bekle ımkanın olunca yaptırırsın.

biz sadece diş çekeriz tedavi etmiyoruz  ne demek ya bu nasıl bır hayvanlık ? diş kurtulaıcak bir diş se çekmek cinayettir yav

arkadaşlar konuda da belirteyim sakın devlet de diş için gitmeyin sakın malesef özelden şaşmayın derim diş konusunda
Global Moderator

DavyJones

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 15 Kasım 2020, 02:38:05 »
diş yok boşluk varsa ve sağın daki solunda ki dişler sağlıklı ise imlant o da 650 euro 2 adet 1300 üst yapısı ile implant pahalı bir malzeme

biz sadece diş çekeriz tedavi etmiyoruz  ne demek ya bu nasıl bır hayvanlık ? diş kurtulaıcak bir diş se çekmek cinayettir yav

arkadaşlar konuda da belirteyim sakın devlet de diş için gitmeyin sakın malesef özelden şaşmayın derim diş konusunda
hocam 16 17 yaşımda adsm'de dolgu yaptırdım hala duruyorlar

Ziptikci

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 15 Kasım 2020, 05:07:23 »
Dis ekimi veya protez dis kullanabilirsin

😂

Ziptikci

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 15 Kasım 2020, 05:08:53 »

Hocam şansina bağlı. Bizim burda bir tane domtor var devlette. Kadın çok iyi yapıyor 15 yasimda yaptirdim dolgular kanallar yaş 21 hala duruyorlar. Kadından artık zor randevu alıyorum o kadar dolu maalesef

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 16 Kasım 2020, 03:49:16 »

Kurtulacak disse cekmiyorlar ama tedavi de etmiyorlar. Covidten sonra tedaviler başlayacakmjs şuan sadece çekim olacak durum varsa çekim yapıyoruz dedi. Ve dolguyla kurtulacak sağ alttaki dişim dün gece kırıldı büyük bir parçası.

O paraları verebileceğini sanmıyorum devlette herhangi bir şey yapamam mi boş kalmaması için en az

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 16 Kasım 2020, 03:51:01 »
Hocam crown yaptirabilirsin kirildiysa cok daha ucuz olur
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 17 Kasım 2020, 11:19:59 »
Kurtulacak disse cekmiyorlar ama tedavi de etmiyorlar. Covidten sonra tedaviler başlayacakmjs şuan sadece çekim olacak durum varsa çekim yapıyoruz dedi. Ve dolguyla kurtulacak sağ alttaki dişim dün gece kırıldı büyük bir parçası.

O paraları verebileceğini sanmıyorum devlette herhangi bir şey yapamam mi boş kalmaması için en az

Dişin içersinde çürük varmıs yan duvar kırılmış Dişin içine pivo { çukubuk)  yapılıp üzerine kaplama yapılabilir ya da dolğu diş dudumuna göre.

Yada desteklicek bir duvar yeterli görülmez ise iplant o zaman

Kalan duvarı da kaybetmeden bir baktır pivo olur mu kurtarılır mı
Global Moderator

PEGO

• Hero Member
  • Saçların dökülmüş kanka
« Yanıtla #14 : 20 Kasım 2020, 02:37:37 »

Hintell baba ön dişlerimde kürdan bile girmeyecek şekilde aralık var ufacık ama ben birleşsin istiyorum. İnternetten araştırdım bonding uygun bir çözümmüş. Doktoruma söyledim yapalım diye, bana 500 euro dedi. Ben ne fiyat derse indirim istemeden yaptırıyorum ama sanki beni yiyor gibime geldi. ;D sen ne dersin bu işe ?
Xpecia günde 2 tablet
Prozinc Plus Şampuan

Serkan Aygın 4200 Greft https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16500.0

Facebook Twitter Instagram