Gönderen Konu: Sınırsız Bütçeniz Olsa Kime Saç Ektirirdiniz?  (Okunma sayısı 2984 defa)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: Sınırsız Bütçeniz Olsa Kime Saç Ektirirdiniz?
« Yanıtla #15 : 19 Kasım 2020, 01:12:45 »
İki ekimle baya kapatırdı. Çıkış oranı yüksek:)

Dar alanlara ekim yapıyor Muttalip Hoca, geniş alan çalışmıyor diye biliyorum.

inception

• Sr. Member
  • Galatasaray
« Yanıtla #16 : 19 Kasım 2020, 02:14:15 »
Eskiden olsa direk asmed  derdim bu soruya ama son zamanlarda o kadar emin değilim şu an devam eden ekimler var onları iyi takip etmek lazım.
|-onayisareti-|
Hair of Istanbul ☆ 4300 ☆ 30.06.20

●Şampuan     ●Spray
 ○Kerastase    ○Kerastase

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14845.0

Guven Arslan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #17 : 26 Nisan 2021, 00:22:02 »
Dr zarev ,Dr juan couto ve Dr alvi armani bence dünyanın en iyi ekimcileri Türkiye’nin hlc ,Muttalip keser ve Kaan Pekiner olduğunu düşünüyorum

Savcı Mehmet

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 26 Nisan 2021, 01:06:39 »
Asmed Dr.Koray Erdoğan.

90harun90

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #19 : 26 Nisan 2021, 21:52:05 »
sınırsız bütçem yok maalesef :D

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #20 : 26 Nisan 2021, 22:16:51 »
Dr couto, ama bu forumda paylaşılan bi dr.zarev sonuçları hakkında konu vardı , eğer onlar gerçekse dr zarev e ektirirdim.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 27 Nisan 2021, 21:30:54 »
Muttalip keser hoca kesinlikle . Kendisine 1 aylık ücreti verip ağır ağır hallederdik :) 8 ay sonra bir ekim daha süper olurdu .

Ha bu arada sınırsız param olsa saç ektirmezdim . O kadar paran varsa herkes seni sırma saçlı görür.
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #22 : 27 Nisan 2021, 21:43:44 »
Muttalip keser vertex.  Ön  bölge  koray erdoğan   orta kısım   hlc. 😂

baldsetfree

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 27 Nisan 2021, 23:25:58 »
Muttalip keser hoca kesinlikle . Kendisine 1 aylık ücreti verip ağır ağır hallederdik :) 8 ay sonra bir ekim daha süper olurdu .

Ha bu arada sınırsız param olsa saç ektirmezdim . O kadar paran varsa herkes seni sırma saçlı görür.

bence hocam sen bu foruma boşuna takılıyorsun senin saçla sorunun yok saçı araç olarak görüyorsun ki buda seni çok problemli bir kişilik yapar.
« Son Düzenleme: 02 Mayıs 2021, 16:39:18 Gönderen: Hintell »

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 30 Nisan 2021, 23:01:45 »
bence hocam sen bu foruma boşuna takılıyorsun senin saçla sorunun yok saçı araç olarak görüyorsun ki buda seni çok problemli bir kişilik yapar.

Bu arkadaşı moderatore rapor ettim . Forumda 4.kez hakarete uğruyorum ve hiç biri uzaklaştırma almadı. Bu arkadaşın durumunu takip edeceğim .
« Son Düzenleme: 02 Mayıs 2021, 16:39:43 Gönderen: Hintell »
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Prozacc

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #25 : 01 Mayıs 2021, 10:38:21 »
Sürekli isimler ve klinikler hakkında yorumlar , araştırmalar yapıyoruz. Okuyoruz arıyoruz ediyoruz ama anladığım kadarıyla 2-3 isim haricinde işi kendisi yapan operatör yok. Merkezler her ne kadar isim yapmış , iyi örnekler çıkarmış olurlarsa olsun arka plandaki ekibin kalitesi önemli. "a" Hocayı araştırıyoruz ama o kontrol edip geçtiğinde işin büyük kısmını yapan ekipler kimsenin umurunda değil. Kliniklerin neredeyse tamamı destek ekiplerle çalışıyor , dışarıdan ekip getirtenler de var. 1 haftada görüştüğüm klinik sayısı 20'yi geçti. İşin özü +15 Bini gözden çıkartmıyorsak O bir kaç hocanın kendi işçiliğinden faydalanamıyoruz. Bu biraz içimizi rahatlatma muhabbetine dönüyor. Büyük ölçüde ekibin o günkü işçiliğine bağlı şans diyebiliriz. Ben artık araştırmaktan bunaldım , bu gün şurayı seçiyorum diyerek randevu alacağım ya da kahretsin yaptırmıyorum deyip vazgeçeceğim. Ne zor işmiş ya :)
  • Ekim Tarihi: 06.05.2020
  • Ekim Merkezi ismi Serkan Aygın
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 32

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #26 : 01 Mayıs 2021, 17:50:00 »
Sürekli isimler ve klinikler hakkında yorumlar , araştırmalar yapıyoruz. Okuyoruz arıyoruz ediyoruz ama anladığım kadarıyla 2-3 isim haricinde işi kendisi yapan operatör yok. Merkezler her ne kadar isim yapmış , iyi örnekler çıkarmış olurlarsa olsun arka plandaki ekibin kalitesi önemli. "a" Hocayı araştırıyoruz ama o kontrol edip geçtiğinde işin büyük kısmını yapan ekipler kimsenin umurunda değil. Kliniklerin neredeyse tamamı destek ekiplerle çalışıyor , dışarıdan ekip getirtenler de var. 1 haftada görüştüğüm klinik sayısı 20'yi geçti. İşin özü +15 Bini gözden çıkartmıyorsak O bir kaç hocanın kendi işçiliğinden faydalanamıyoruz. Bu biraz içimizi rahatlatma muhabbetine dönüyor. Büyük ölçüde ekibin o günkü işçiliğine bağlı şans diyebiliriz. Ben artık araştırmaktan bunaldım , bu gün şurayı seçiyorum diyerek randevu alacağım ya da kahretsin yaptırmıyorum deyip vazgeçeceğim. Ne zor işmiş ya :)

Sanırım ülkemizde perkutan tekniğiyle çalışan doktorlar hariç tüm işlemleri yapan bir merkez yok. Emin olmamakla birlikte belki Özgür Nalbant olabilir. Kolay iş değil gerçekten ama en azından bu forumun varlığını bilerek ekim yaptıracaksınız. En azından bir avantajınız var...
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Cemal

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 01 Mayıs 2021, 22:55:35 »
Para ok de senin saçın durumu nedir kardeş. Bazen kamyonla paran olsada saçın donorun iyi değilse ekeninde becerisi biryere kadar

moonwalker84

• Full Member
« Yanıtla #28 : 02 Mayıs 2021, 11:27:03 »
Başından sonuna kadar doktor hizmeti alacağım, alımı, ekimi her şeyi doktor yapsın diyorsan Muttalip Keser, Hlc ve Kaan Pekiner dışında pek yok. Buralar da çok pahalı
  • Ekim Tarihi: 24-25.12.2020
  • Ekim Merkezi ismi HLC
  • Greft Miktarı 4181
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi Xpecia Günde 1

Prozacc

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #29 : 02 Mayıs 2021, 11:42:57 »
Başından sonuna kadar doktor hizmeti alacağım, alımı, ekimi her şeyi doktor yapsın diyorsan Muttalip Keser, Hlc ve Kaan Pekiner dışında pek yok. Buralar da çok pahalı

Ben de tam olarak ondan bahsettim işte. Bu 1 elin parmağını geçmeyecek kişiler hariç aslında her şey geri planda , kim olduğunu bilmediğimiz , seçip karar veremediğimiz ekiplerin elinde.  Yarın kafama yatan 3 merkez arasından o piti piti yapıp anlaşacağım :D
  • Ekim Tarihi: 06.05.2020
  • Ekim Merkezi ismi Serkan Aygın
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 32

Facebook Twitter Instagram