Gönderen Konu: Saç olsa ne olacak tip yok  (Okunma sayısı 1186 defa)

Virtüöz

• Hero Member
Saç olsa ne olacak tip yok
« : 27 Ekim 2021, 00:11:10 »
Ulan diyorum kendime saçın olsa tip yok ne işine yarıycak? Desem ki yakışıklıydım döküldü o zaman eyvallah.Benim saç var burun var sivilceler var var oğlu var hangi birini yaptıracan? Saç sadece bir artı puan.Diğerleri ne olacak? Yakışıklılık kesinlikle paket halinde gelen birşey.

emre07x

• Sr. Member
Ynt: Saç olsa ne olacak tip yok
« Yanıtla #1 : 27 Ekim 2021, 07:01:41 »
katılıyorum :'(

Heptwo

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 27 Ekim 2021, 18:53:24 »
Saçsızlık adamı çok yaşlı ve yorgun gösteriyor sadece yakışıklılık değil olay.

Xliarm

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 27 Ekim 2021, 21:51:00 »
Aslında ben kendine dikkat eden bir insanın yakisikli olmasa dahi bir albenisi olduğunu düşünüyorum. Yani spor yapan çok abartılı olmayacak şekilde iyi bir vücudu olan bir insan gayet havalı bulunabilir ki örnekleri var. Biraz abartı tabi ama The Rock öyle mesela :) ya da cok klişe olacak ama Jason Statham

Xliarm

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 27 Ekim 2021, 21:55:17 »
Ya da saçı norwood 2-3 arasında olan ünlüler var tabi bunların hepsinin vücudu da iyi dediğim gibi.

Chris Hemsworth, Chris Evans, Henry Cavill
Tabi şimdi yakışıklı adamlar bunlar aynı zamanda 😄

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 28 Ekim 2021, 17:28:19 »
Baba henry cavell demissin adam tas aq onla bizi birmi tutuyorsun
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Xliarm

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 28 Ekim 2021, 17:47:02 »
Yok o adamlar yakışıklı zaten ama misal Jason Statham'in ayrı bir karizması var yakışıklı denmez tam. Adam da saç yok ama ilginç bir cekiciligi var. Aynı şekilde Dwayne Johnson da öyle tabi bunun hayvan gibi bir vücudu var.

baskan123

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 28 Ekim 2021, 17:47:50 »
yakışıklı da ölüyor tipsiz de boşver

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 28 Ekim 2021, 18:26:59 »
Yok arkadas sacsiz olmazzzz polyanacilik yapmayalim sokakta yururken saci olanlara bak bir guler yuzlu bir ozguvenli .saci olmayanlara dikkat et somurtuk ozguvensiz sinirli.yok efendim sacin yoksa vucut yap falan birakalim beyler bu isler diger insanlara diyelim bunlari bu formdaki insanlara demiyelim.bu forumdaki insanlar sac yerine body dusunse body forumlarinda olurdu .mesela ben saca 70.000 lira ekim icin harcasam koymaz araba parasi peki sacsiz olup mercedes surmek istermisin deseler yine sac derim.cunki once aynaya baktiggnda oz guven olucak sonrasi zaten yine gelir yine kazanirsin.ozguvensiz hic birsey olmuyor bana ezik diyebilirsiniz ben oylede silme kelde degilim in cizgim daginik ama oz guvenimi etkiledigi icin hayattaki motivasyonumuda etkliyor buda hayattaki basarimi dusuruyor.olay bu
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 28 Ekim 2021, 18:44:09 »
Yanlış şeyleri hayatınızın odağı haline getiriyorsunuz bence. Gençlik düşünceleri algıları haklısınız bir şey diyemiyorum bu süreç de geçecek ama hayatın akışını ve enerjinizi gereksiz yönlere aktarmayın naçizane tavsiyem. Benim şimdiye kadar gördüğüm tek gerçek var o da paranın halledemeyeceği çok çok az şey olduğu.
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 28 Ekim 2021, 23:16:47 »
Mesela para ne halleder listelermisin?  Evmi alirsin arabami alirsin  bumudur yani mutluluk
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 28 Ekim 2021, 23:26:47 »
Mesela para ne halleder listelermisin?  Evmi alirsin arabami alirsin  bumudur yani mutluluk

Para seni mutlu edecek bir çok şeye ulaşmanı sağlar kardeşim kimisi için bu ev olur kimisi için araba kimisi için çocuğuna bir şey almak kimisi için dünyayı gezmek bir başkası için en iyi saçı ektirmek ufkuna bağlı senin için ev arabaysa ev arabadır bir başkası için sonsuz bir listedir. Materyalistsen ki öyle olduğumuz için saçımızla uğraşıyoruz sabah akşam evet budur mutluluk. Mesela ibo kafasına keleş mermisi yedi ölmedi (İslami bakışın dışında) acaba neden ölmedi :)
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Ali Kemal

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 29 Ekim 2021, 02:20:21 »
Yok arkadas sacsiz olmazzzz polyanacilik yapmayalim sokakta yururken saci olanlara bak bir guler yuzlu bir ozguvenli .saci olmayanlara dikkat et somurtuk ozguvensiz sinirli.yok efendim sacin yoksa vucut yap falan birakalim beyler bu isler diger insanlara diyelim bunlari bu formdaki insanlara demiyelim.bu forumdaki insanlar sac yerine body dusunse body forumlarinda olurdu .mesela ben saca 70.000 lira ekim icin harcasam koymaz araba parasi peki sacsiz olup mercedes surmek istermisin deseler yine sac derim.cunki once aynaya baktiggnda oz guven olucak sonrasi zaten yine gelir yine kazanirsin.ozguvensiz hic birsey olmuyor bana ezik diyebilirsiniz ben oylede silme kelde degilim in cizgim daginik ama oz guvenimi etkiledigi icin hayattaki motivasyonumuda etkliyor buda hayattaki basarimi dusuruyor.olay bu

Özgüvenden değil o  :) saçsızlık somurtuk gösteriyor adamıda ondan .Saçı olanlarında yüzleri daha enerjik ve yumuşak bir ifade oluyor.

kelaynak3636

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 31 Ekim 2021, 14:59:42 »
Sacsizlik çok büyük bir eksi, saç çirkinliği kapatıyor bir ölçüde
  • Yaşınız 21
Avodart (günde 1)
Günde 1magnezyum sitrat
Günde 1 yeşilçay
Loprox ve tuzsuz şampuan

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 02 Kasım 2021, 21:43:21 »
Özgüvenden değil o  :) saçsızlık somurtuk gösteriyor adamıda ondan .Saçı olanlarında yüzleri daha enerjik ve yumuşak bir ifade oluyor.

Evet saç ifadeyi, simayı gerçekten yumuşatıyor. Dökülmüş, seyrelmiş kafada  insanların yaklaşımları ciddileşiyor gibi geliyor. Tabi dışardan sizi tanımayan insanlar için diyorum bunu. Önyargı olarak yani.

Aynı şekilde, saçlaeı simsiyaha boyatan kadınlar için de benzerini düşünüyorum misal. Kumral olsa daha rahat iletişim kurarmışım gibi geliyor.

Slade in dediği gibi yanlış konuları haatınıızın odağına alıyorsunuz.

Azimli olmak = İyi eğitim almaya çalışmak, okulda işte çok çalışmak  = iyi kariyer = iyi para = iyi para = daha az problem.

Sağlık sıhhat yerinde olsun, gerisi hallolur bir şekidle.

Facebook Twitter Instagram