Gönderen Konu: PROSCAR ISIRARAK KULLANIM  (Okunma sayısı 2717 defa)

|Logan|

• Hero Member
PROSCAR ISIRARAK KULLANIM
« : 15 Kasım 2020, 02:30:48 »
Propecia bittikten sonra yaklaşık 15 20 gündür falan dutasterid alıyorum dht baskılaması azalmasın diye. Ancak proscar almayı düşünüyorum. Ama proscar 4 e bölmekle uğraşıp kaplara saklamak falan istemiyorum yani onun yerine hapı ısırıp kalanını atsam olur mu bunda bir sıkıntı yaşar mıyım?

Hwoarang7

• Hero Member
Ynt: PROSCAR ISIRARAK KULLANIM
« Yanıtla #1 : 15 Kasım 2020, 04:01:52 »
Propecia bittikten sonra yaklaşık 15 20 gündür falan dutasterid alıyorum dht baskılaması azalmasın diye. Ancak proscar almayı düşünüyorum. Ama proscar 4 e bölmekle uğraşıp kaplara saklamak falan istemiyorum yani onun yerine hapı ısırıp kalanını atsam olur mu bunda bir sıkıntı yaşar mıyım?
Sıkıntı olmaz ama yarısını filan isirirsan fazla olur mesela günlük 2.5mg. 1.25 filan almaya çalış

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 15 Kasım 2020, 04:02:21 »
Bir isirikta 1mg alabilecegine inaniyorsan sikinti yok:)
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 15 Kasım 2020, 09:37:10 »

Hocam israf etme, hap bölücü al eczanelerde illaki vardır. İşin kolaylaşır. Ekmek değil ki ya bu :D
AlopexyT minoxidil (günde 8 fıs)
Finasterid 1.25 mg (her gün)
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Bıraktıklarım; minoxil, bioxinin minoxidil, balen kabak, xpecia, loprox

Tedavi sürecim;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23060.0

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 15 Kasım 2020, 10:59:44 »
Ben 3 yıl önce bu forum da kimdir hatırlamıyorum ısırarak kullandığını söylediğini okuduktan sonra bana mantıklı geldi yıllardır öyle kullanıyorum. İlk zamanlar dişlerime zararı olur mu diye endişe ediyordum ve 5 mg'lık hapı hep aynı oranda kırıp kalanını atıyordum. Şimdi hepsini kullanıyorum zor da olmuyor aynı oranda kırmak.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 15 Kasım 2020, 11:42:32 »
bıçakla 4'e bölüm, zor değil ki. Hatta ben 6'ya bile bölüyordum.

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 15 Kasım 2020, 13:06:55 »
Memleketteki üşengeçlik seviyesi beni benden alıyor ya. Hahahaah

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 15 Kasım 2020, 14:00:34 »
Hastanelerde gaita tahlili için kaplar olur, onlardan alın bir tane, bir seferde 10 tane hapı 4'e bölün ve o kaba koyun, 40 gün götürür. Ben öyle yapıyordum. Her 40 günde bir bölersiniz öyle.

Ziptikci

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 15 Kasım 2020, 14:56:57 »
Hastanelerde gaita tahlili için kaplar olur, onlardan alın bir tane, bir seferde 10 tane hapı 4'e bölün ve o kaba koyun, 40 gün götürür. Ben öyle yapıyordum. Her 40 günde bir bölersiniz öyle.

Sakın bu arkadaşı dinlemeyin. Haplari o şekilde bölüp saklamak hapin kimyasini bozabilir. Yapacağı etkiyi de azaltabilir. Veya saçma sapan etkiler yapabilir.

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 15 Kasım 2020, 16:04:35 »
Tamam 4 e bölüp alırım o zaman bir de yabancı bir youtube kanalındaki doktorlar haftada 3 gün 1mg finasterid içmenin çoğu hastaya yararı olduğunu yettiğini söylüyolar. Sizce pazartesi çarşamba cuma günleti 1mg alarak yeterli olur mu
  • Ekim Tarihi: 24.07.2023
  • Ekim Merkezi ismi Lifehair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Haftada 5 gün finasterid, haftada 2 gün dutasterid + Seogen Tablet

Hwoarang7

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 15 Kasım 2020, 16:06:58 »
Tamam 4 e bölüp alırım o zaman bir de yabancı bir youtube kanalındaki doktorlar haftada 3 gün 1mg finasterid içmenin çoğu hastaya yararı olduğunu yettiğini söylüyolar. Sizce pazartesi çarşamba cuma günleti 1mg alarak yeterli olur mu
Agresif olmayan dökülmeler de olabilir ama sen 19 yaşındasın ve yaşına göre agresif sayılan bir dökülmen mevcut her gün aynı saatlerde 1mg al

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 15 Kasım 2020, 16:17:24 »
Sakın bu arkadaşı dinlemeyin. Haplari o şekilde bölüp saklamak hapin kimyasini bozabilir. Yapacağı etkiyi de azaltabilir. Veya saçma sapan etkiler yapabilir.
Alakası ne tam olarak? Bir hapı 4'e bölüp 4 gün boyunca kullanınca da hap açık kalmış oluyor. Üstelik hava geçirmeyen bir kapta tutulmasında sakınca ne?

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 15 Kasım 2020, 17:05:43 »
Agresif olmayan dökülmeler de olabilir ama sen 19 yaşındasın ve yaşına göre agresif sayılan bir dökülmen mevcut her gün aynı saatlerde 1mg al

Aslında saçım 2018 yılında hala aynı norwood 3tü. 2018den öncesini hatırlamıyorum belki orda da norwood 3tür. Ve ben hiçbir takviye kullanmadım ve saçım hala aynı şekilde. Tabi belki ilerde dökülücektir orasını bilemem ama proscar ile ön bölgeyi koruyamasam bile ön bölgenin arkasını tepeyi falan koruyabilirim değil mi en azından oralar dökülmesin ön bölgeyi ekimle halledilir
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Haftada 5 gün finasterid, haftada 2 gün dutasterid + Seogen Tablet

Hwoarang7

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 15 Kasım 2020, 18:41:26 »
Aslında saçım 2018 yılında hala aynı norwood 3tü. 2018den öncesini hatırlamıyorum belki orda da norwood 3tür. Ve ben hiçbir takviye kullanmadım ve saçım hala aynı şekilde. Tabi belki ilerde dökülücektir orasını bilemem ama proscar ile ön bölgeyi koruyamasam bile ön bölgenin arkasını tepeyi falan koruyabilirim değil mi en azından oralar dökülmesin ön bölgeyi ekimle halledilir
Aynı olsa bile minyaturlesme devam ediyordur emin ol. 4-5 sene sonra belli olur zaten direk açılmaz proscari her gün al dokulmeni büyük ölçüde engellersin. İşe yarayıp yaramayacağını görürsün ,tek tedavi şansımızda bu ilac.

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 15 Kasım 2020, 18:49:14 »
Aynı olsa bile minyaturlesme devam ediyordur emin ol. 4-5 sene sonra belli olur zaten direk açılmaz proscari her gün al dokulmeni büyük ölçüde engellersin. İşe yarayıp yaramayacağını görürsün ,tek tedavi şansımızda bu ilac.

Gerçekten saçımın gürlüğünde ya da kalınlığında en ufak bir değişim yok eminim ancak ilerde elbet olabilir ama demek istediğim 2 sene içinde saç kaybım ilerlemedi
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22

Facebook Twitter Instagram