Gönderen Konu: Taçsız Kral Pele, Saçsız Kral Şahin :)  (Okunma sayısı 2291 defa)

eskey

• Yeni üye
  • *
Taçsız Kral Pele, Saçsız Kral Şahin :)
« : 17 Kasım 2020, 17:38:04 »
Merhaba arkadaşlar,

27 yaşındayım, 7 yıldır dökülmem var, önce saçlarım cansızlaştı, sonra bebek saçı gibi tüy tüy çıkmaya başladı. Şimdi de o tüyleri dokunduğumda kafa derisi olarak hissediyorum. Annemin babasının üstleri tamamen dökülmüş, babamın babası ise 85 yaşında vefat ederken bile full saçı vardı. Amcamlarımın da saçları seyrek diyebilirim.

Çevremde de her seferinde senin saçlar gidici, dökülüyo lafları psikolojik olarak yaralamaya başladı. Berber koltuğuna otururum ooooo n'aptıın sen ya bu saçlara, 5 yılda bir gördüğüm halamın oğlu çok asılıyorsun oğlum bu kadar fazla asılma der.
Ve tabi işin bir de kızlar boyutu var.
Benim çok fazla açıklığım olduğunu düşünmüyorum ama şu kadar açıklıkta gitsin istiyorum.

Ek olarak: Şunu sormayı unutmuşum. Benim durumum için nereyi veya nereleri tavsiye edersiniz?
İstanbul'da yaşıyorum. Avrupa yakası iyi olur.
Bu hafta sonu bir kaç yer gezmeyi düşünüyorum.
Hedeflerim Serkan Aygın, Bilgehan Aydın
Dün akşamdan beri belki 40-50 kişinin gelişimini takip ettim. Daha yaptırmadan yoruldum diyebilirim.
Serkan Aygın sabit kalıyor bir Antalya Hakan Bey diyorum sonra Asuman Hanım iyiymiş diyorum. Sonra Bilgehan bey'de olabilir diyorum.
Acaba ortalama ne kadar grift gerekir benim için?
Sizce direk Dhi tekniğine mi yoğunlaşmalıyım?
Bütçem ortalama 10.000 TL

Cevaplayan arkadaşlara çok teşekkür ederim şimdiden

*Koray Erdoğan'dan mail yoluyla fiyat aldım. Ancak öyle bir yerden çizim yapmışlar ki ben çocukken dahi saçım o çizgide değildi. Belki online olduğu içindir.

Mail'de 5000 greft ekilecek demişler. Ama saç çizgisinin doğallığını bozup fazla greft ektirmek istemiyorum. Tabi gerekiyorsa 5000 greft ekilsin ama ben doğal durmayacak bir saç istemiyorum.

5000 greft için böyle bir fiyat listesi yollamışlar.
Group A: 7.5000 Euro
Group B: 9.500 Euro
Group C: 12.500 Euro

Kur 6 TL sabit ücret

Ekim iki gün sürecekmiş.
(Şahsi yorumum Asmed bana hiç uygun yer değil şu anda, hani bütçemi belki çok zorlayıp ekibi bile olsa 20-25 bin liraya çıkartabilir miyim diye düşündüm ama en ucuzu şu anda 42 binden başlıyor. -Ki THY çalışanı bir arkadaşım Maya Estetikte 3800 TL'ye saç ektirmiş. 2020 Mart ayında normalde 10 bin demişler ama THY özel indirimi varmış, o fiyata yaptırmış.)(Sonuçta kalp ameliyatı değil, Serkan Aygın'ın sitesine de mesaj atmıştım. Ordan dönüş bekliyorum.)

davud123

• Sr. Member
Ynt: Saçlı babanın saçsız evladı
« Yanıtla #1 : 17 Kasım 2020, 17:43:48 »
sakin hocam sakin

Hwoarang7

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 17 Kasım 2020, 17:57:34 »
Teknik çok da önemli değil bence donör alanınız hem kalın telli hemde yoğun duruyor, bana öyle geldi iyi bir yerde sizi mutlu eder saç ekimi diye düşünüyorum. Bilgehan aydın tahminimce 5000 filan eker bu açıklığa Serkan aygın 4000 diye düşünüyorum. Bilgehan Aydın'da 6.5k Serkan hocayı tam bilmiyorum ama 10-12 filan sanırım bilen arkadaşlar vardır. İki klinikte mutlu eder bence sizi malzeme sağlam duruyor çünkü. Var olan saçlarınız dökülüyor mu önemli bir soruda o.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 17 Kasım 2020, 18:02:05 »
hocam benim size önerim forumu gezerek ekim merkezine kendinizin karar vermesi.
forum da çok ama çok iyi işlere imza atan merkezler var.
ama ille de bi öneri isterseniz serkan aygın ve asuman hanımı öneriyorum.
ancak siz yine de kendi kararınızı ekimlere bakarak verseniz daha iyi olur.
son olarak açıklığınız aşırı bi açıklık değil tek ekimle kapanma ihtimali yüksek. kapanmasa da 2. kücük bir ekimle kapanır.
o da tepeyı tamamen kapatmak için yani.

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 17 Kasım 2020, 18:05:58 »
Baban nw0 sen nw3a,4asın.Babanda incelme var ama yine saçları iyi sağlık olsun genetik anneye çekmiş

eskey

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 17 Kasım 2020, 19:05:03 »
hocam benim size önerim forumu gezerek ekim merkezine kendinizin karar vermesi.
forum da çok ama çok iyi işlere imza atan merkezler var.
ama ille de bi öneri isterseniz serkan aygın ve asuman hanımı öneriyorum.
ancak siz yine de kendi kararınızı ekimlere bakarak verseniz daha iyi olur.
son olarak açıklığınız aşırı bi açıklık değil tek ekimle kapanma ihtimali yüksek. kapanmasa da 2. kücük bir ekimle kapanır.
o da tepeyı tamamen kapatmak için yani.

çok teşekkürler hocam, sizin konunuzu okumuştum, forumun en değerli konularından bir tanesi

o yüzden fikirleriniz çok değerli

forumda bugün zekariya kul'da problem yaşayan birisini gördüm, öyle sıkıntıların takipçisiyim

bu sayede nereye yaptıracağımı değil nereye yaptırmayacağımı takip ediyorum

grimmjow54

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 17 Kasım 2020, 19:07:31 »
Maşallah babana  bak alın gözükmüyor :D Dostum sen dayıya çekmişsin anlaşılan. Ama açıklığın avantajlı rahat kapatacak güzel merkezler var

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 17 Kasım 2020, 21:30:19 »
Babana benzemiyorsun Hiç o yüzden anne tarafından genetik almışsın. Babani da khabib nurmagomedovun babasına benzettim

eskey

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 17 Kasım 2020, 21:34:19 »
Babana benzemiyorsun Hiç o yüzden anne tarafından genetik almışsın. Babani da khabib nurmagomedovun babasına benzettim

ahahahahha hocam ilahi, iyi güldüm akşam akşam ama benzerlik var cidden

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 17 Kasım 2020, 21:35:25 »
Harbiden khabib görse babası sanar ben de diyorum kime benziyor
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 17 Kasım 2020, 22:22:35 »
 acele etme.donor guzel.once olan saçı korumanın yollarını arastır.burası onemli manuel alan yere git.donorun sana bir omur yetsin motorla ziyan ettirme o donoru.serkan aygının ekimleri klasevimlir ortalama.pek sıkıntı olmuyordu onun ekimlerinde son donem takip etmedim kendinisi ama eskidende ektikleri çıkan bir adamdı son donemler eskiden kotu değidir diye dusunuyorum.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 18 Kasım 2020, 01:16:36 »
Saçsız dayının yeğeni olabilirmisin acaba?

PEGO

• Hero Member
  • Saçların dökülmüş kanka
« Yanıtla #12 : 18 Kasım 2020, 01:53:53 »
şu kadar açıklık için de ite köpeğe laf vermek istemiyorum

Şu kısımda çok güldüm ya, bizim psikolojimizi bozanlara söyleyemediğimiz bir şeyi çok güzel vurgulamışsın :D :D

Bence ektirmek için bekleme, ekime hazır açıklığın var. Donörün baya kaliteli, yeter ki kendini güzel ellere teslim et.
Asuman Hanım, Serkan Aygın, Şahin Çelik, Sibel Ulusan
Bunlar fp olarak iyi yerler ama gez dolaş forumu, bütçen yetiyorsa daha iyisene de ektirebilirsin. Forumun altını üstüne getir, kendi saç tipine benzeyenlerin ekimlerine bak özellikle. 1 ay içinde karar ver ektir ve yaz ayına mutlu gir.
Xpecia günde 2 tablet
Prozinc Plus Şampuan

Serkan Aygın 4200 Greft https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16500.0

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 18 Kasım 2020, 02:18:00 »
Maşallah o saç nedir kasket gibi
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 18 Kasım 2020, 09:02:02 »
Senin yerinde olsam aklına yatan kim varsa dakika durmaz ektirirdim .  muhtemelen cizdigim yere 4000 greft ekerler bir sene sonra da tepeye 1500 2000 civarı ekseler çok güzel saçların olur orta bölgedeki saçlarınıda medikal tedavilerle korursan saçsızlık derdin kalmaz 😊

Facebook Twitter Instagram