Gönderen Konu: Evcil hayvan besleyenler bakabilir mi ?  (Okunma sayısı 725 defa)

emaarist

• Yeni üye
  • *
Evcil hayvan besleyenler bakabilir mi ?
« : 21 Kasım 2020, 16:20:06 »
öncelikle merhaba . 3 yaşında pug cinsi köpeğim var. Bazen evde mama bitiyor mesela ben yediğim yemekten de veriyorum. Bu sabah ishal olmuş ve arada kusma gibi hareketler yapıyor. internetten araştırdım ama /blog.petzzshopsitede bi bi kaç bilgi buldum ama yinede güvenemiyorum. daha önce başına gelen var mı ? yada sitedekiler doğrumu ? yardımcı olursanız sevinirim. sadece tecrübeliler yazarsa daha iyi olur.

Snowly12

• Hero Member
Ynt: Evcil hayvan besleyenler bakabilir mi ?
« Yanıtla #1 : 21 Kasım 2020, 17:05:53 »
Hocam merhaba. Doberman cinsi kopegim var. 2.5 yasinda, erkek. Genellikle kopekleri mama ile besledigimiz icin bagirsaklari buna alisiyor. Ve sikinti cikariyor bunyeleri baska birsey verdigimizde. Benim kopegime et ve pilav verip icinede ekmek dogramistim . Kanli ishale donmustu zor tedavi ettirdik. Yani o saatten sonra full mama veriyorum. Sizde oyle yapin bence.

Bir sure takip edin diskisinda kan falan olursa veya kusarsa, direk veterinere goturun acilen.
Finasteride - 1 mg (haftada 3)
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Ketoral haftada 1 veya 2.
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 21 Kasım 2020, 17:17:40 »
öncelikle merhaba . 3 yaşında pug cinsi köpeğim var. Bazen evde mama bitiyor mesela ben yediğim yemekten de veriyorum. Bu sabah ishal olmuş ve arada kusma gibi hareketler yapıyor. internetten araştırdım ama bu sitede bi bi kaç bilgi buldum ama yinede güvenemiyorum. daha önce başına gelen var mı ? yada sitedekiler doğrumu ? yardımcı olursanız sevinirim. sadece tecrübeliler yazarsa daha iyi olur.

Bende 3 adet kedi var
Dörtlü olarak takılıyoruz. Bir köpekte var ama o dışarda kalıyor. Bekçimizdir kendisi, peki neden evde değil dışarda , nedeni ise :

köpeğin ağız suyu veya salyası ve tersi necistir.(pistir)...

İçinde köpek bulunan eve rahmet meleklerinin girmeyeceği, ev sahibinden her gün bazı sevapların azalacağı dinimizce vurgulanmaktadır. Necis olmasından ötürü, zaman içinde bulunduğu ortama hastalık kapar.

O yüzden bizim köpek dışarda kulübesinde
Hastalanmadan yemeğini rahatlıkla yiyebiliyor.

Bence köpeğiniz özel verdiğiniz yemeğe alışmıştır
O yüzden değişik yemek olduğu için midesi yabancılık çekmiştir. Zamanla düzelir üzülmeyin
« Son Düzenleme: 25 Kasım 2020, 17:13:28 Gönderen: Hintell »

emaarist

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 25 Kasım 2020, 16:24:13 »
Hocam merhaba. Doberman cinsi kopegim var. 2.5 yasinda, erkek. Genellikle kopekleri mama ile besledigimiz icin bagirsaklari buna alisiyor. Ve sikinti cikariyor bunyeleri baska birsey verdigimizde. Benim kopegime et ve pilav verip icinede ekmek dogramistim . Kanli ishale donmustu zor tedavi ettirdik. Yani o saatten sonra full mama veriyorum. Sizde oyle yapin bence.

Bir sure takip edin diskisinda kan falan olursa veya kusarsa, direk veterinere goturun acilen.

çok teşekkür ederim hocam anladım. Köpek mamaları her zaman daha doyurucu oluyormuş. Bende bir çok siteden araştırdım kaliteli ve ucuza satan markaları bana [url=https://www.petzzshop.com/royal-canin önerdiler. Aldım 12 kilo. he bir de köpeğin yaşı cinsi falan da ayrı bir önemliymiş. onuda araştırınca öğrendim.
« Son Düzenleme: 25 Kasım 2020, 17:14:05 Gönderen: Hintell »

emaarist

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 25 Kasım 2020, 16:25:57 »
Bende 3 adet kedi var
Dörtlü olarak takılıyoruz. Bir köpekte var ama o dışarda kalıyor. Bekçimizdir kendisi, peki neden evde değil dışarda , nedeni ise :

köpeğin ağız suyu veya salyası ve tersi necistir.(pistir)...

İçinde köpek bulunan eve rahmet meleklerinin girmeyeceği, ev sahibinden her gün bazı sevapların azalacağı dinimizce vurgulanmaktadır. Necis olmasından ötürü, zaman içinde bulunduğu ortama hastalık kapar.

O yüzden bizim köpek dışarda kulübesinde
Hastalanmadan yemeğini rahatlıkla yiyebiliyor.

Bence köpeğiniz özel verdiğiniz yemeğe alışmıştır
O yüzden değişik yemek olduğu için midesi yabancılık çekmiştir. Zamanla düzelir üzülmeyin

yani hocam bu da farklı bir yaklaşım ama konuyla hiç alakası yok kusura bakmayın

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 25 Kasım 2020, 17:14:24 »
yani hocam bu da farklı bir yaklaşım ama konuyla hiç alakası yok kusura bakmayın

Sanki sizin konunuzun saçla çok ilgisi var
Sitenin başlığına dikkat etmeden girmişsiniz belli
Yüzlerce hayvan siteleri var da neden saç sorunu üzerine kurulan bir sitede böyle bir gereksinim hissederek yazdınız ? Acayip olmuş. Konuyla çok alakalı sizinki,  benimki ise konu dışı...

Asıl siz kusura bakmayın

Facebook Twitter Instagram