Gönderen Konu: Lifehair Şahin çelik 4150  (Okunma sayısı 10960 defa)

Ekimdikim

• Jr. Member
  • **
Lifehair Şahin çelik 4150
« : 22 Kasım 2020, 11:29:00 »
Yaş 31. Ekimin ikinci gününe ait resim arkadaşlar.diger resimleri ekim merkezinden temin ettiğimde alacağım.benim tepe bölgesinde saç yoktu.sadece resimde görülen boş bölgede saç vardı ön tarafta.benim saç ince telli hangi takviyeler ile birazda olsa kalinlastirabilirim. Birde sürekli sırt üstü yatış pozisyonundami durmak gerekir ilk 3 gün.
Bu arada Şahin bey kanalları ilk başta açtı.ekipten birine söylemeyi unutunca.daha sonra kök aldı.kok alındıktan sonra yaklaşık 3000 ekilince ara verdik.daha sonrada diğerleri ekildi

Leonidas

• Hero Member
Ynt: Lifehair Şahin çelik 4150
« Yanıtla #1 : 22 Kasım 2020, 11:38:48 »
Ekim öncesi fotoları da görsek hocam hayırlı olsun bu arada.

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 22 Kasım 2020, 11:56:25 »
Ödem tutmaması için sırt üstü ve baş yukarı durmak gerekir.
Finansterid kullanabilirsin, saçların kalınlaşması için

Ekimin hayırlı olsun

Ekimdikim

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 22 Kasım 2020, 12:00:49 »
Ekimden bir gün öncesine ait.bu arada sigara alkol yok. Saçlar ince telli ve cansız. Nasıl birazda olsa guclendirebilirim. Birde ikinci gece sabaha dogru uyurken sırtüstü uyku sersemi yanlislikla parmağımın içiyle ekilen yere dokundum.kanama felan olmadı.sadece çok hafif zonkladi.bes on dakkadan geçti.sorun olur mu acaba.
« Son Düzenleme: 22 Kasım 2020, 12:17:28 Gönderen: Ekimdikim »

Ekimdikim

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 22 Kasım 2020, 12:02:13 »
Teşekkür ederim.herkes için saç ekimleri hayırlı olur inşallah.zor bir surec

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 22 Kasım 2020, 14:08:45 »
Tekrardan Hayırlı olsun tatmin edici bir sonuç almanız dileği ile Şahin hoca kervanına hoş geldiniz :D
Sizin tepe de ekilen kısımla benimki nerdeyse aynı. Planlama 2 ekime göre planlanmış gibi hocam doğru mu anladım ?
2. Ekim de tepeye ekim düşünüyor musun

Ekimdikim

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 22 Kasım 2020, 14:15:33 »
Tekrardan Hayırlı olsun tatmin edici bir sonuç almanız dileği ile Şahin hoca kervanına hoş geldiniz :D
Sizin tepe de ekilen kısımla benimki nerdeyse aynı. Planlama 2 ekime göre planlanmış gibi hocam doğru mu anladım ?
2. Ekim de tepeye ekim düşünüyor musun
Tek ekimde olmuyormuş hocam.ondeki ekilmeyen yer dökülürse hem orası için eğer donor bölge yeterse birazda tepeye yaptırırım.ama öndeki saça bağlı. Finans yerine alabileceğim farklı bir takviye varmi

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 22 Kasım 2020, 14:39:22 »
Tek ekimde olmuyormuş hocam.ondeki ekilmeyen yer dökülürse hem orası için eğer donor bölge yeterse birazda tepeye yaptırırım.ama öndeki saça bağlı. Finans yerine alabileceğim farklı bir takviye varmi

Xpecia kullanıyorum ben.
Şahin hocanın da tavsiyesi zaten xpecia. Şu ana kadar memnunum ben.
Evet tek ekimde kapanmaz hocam ayrıca tepe kısım da fire oranı da yüksek bir kısım bu yüzden en doğrusu 2 ekim.
Sakal destekli bir ekim yaptırabilirsiniz 1 sene sonunda.

zz

• Saç Ekimim
  • Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 22 Kasım 2020, 14:58:36 »
geçmiş olsun kardeşim umduğun sonuçlara ulaşman dileğiyle.sabır zamanı...
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=17070.0

Kullanılan Takviyeler
Xpecia sabah/akşam
Proscar 1/4
Nar suyu
1 avuç kabak çekirdeği
Harnup pekmezi

Ekimdikim

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 22 Kasım 2020, 17:12:29 »
geçmiş olsun kardeşim umduğun sonuçlara ulaşman dileğiyle.sabır zamanı...
Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 22 Kasım 2020, 18:18:35 »
Hayırlı olsun saç ekiminiz açık alana göre çok güzel bır planlama yapılmış umarım sonuc güzel olur ve tepeyı de halldersiniz 1 sene sonra
Global Moderator

baldman

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 22 Kasım 2020, 19:09:31 »

öndeki saç sanıldığı kadar erken dökülmez kardeşim ,oldukça dökülmeye dirençli bir tutam saç var orda inan bana en az 5 sene hiç bozulmadan gider ,on senelik sürede en fazla yarısı gider.

Ekimdikim

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #12 : 22 Kasım 2020, 19:24:53 »
öndeki saç sanıldığı kadar erken dökülmez kardeşim ,oldukça dökülmeye dirençli bir tutam saç var orda inan bana en az 5 sene hiç bozulmadan gider ,on senelik sürede en fazla yarısı gider.
İnşallah dökülmez kardeşim.herkesin saç ekimi inşallah umduğu gibi güzel olur. Emekleri boşa gitmez inşallah kimsenin. Yanlız vitamin takviyesi olarak biotin ve B12 işe yarar mı.xpeciayi Şahin bey verdi.

Ekimdikim

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #13 : 22 Kasım 2020, 19:36:48 »
Hayırlı olsun saç ekiminiz açık alana göre çok güzel bır planlama yapılmış umarım sonuc güzel olur ve tepeyı de halldersiniz 1 sene sonra
Teşekkürler hintell kardeşim.Yalniz ışıgin altinda kafa derisinde ekilen bölgede de minik minik parıltılar var. Bu parıltılar kafayi şişirmek için kullanılan ilacın mi kalıntıları, yada anestizininmi yoksa terlemisde onunmu kalintisi

konfer

• Full Member
« Yanıtla #14 : 22 Kasım 2020, 23:56:12 »
proscar 5mg mi 4 e böl öyle kullan

Facebook Twitter Instagram