Gönderen Konu: SİZCE NE YAPMALI?  (Okunma sayısı 524 defa)

Kerem Alt?nel

• Yeni üye
  • *
SİZCE NE YAPMALI?
« : 23 Kasım 2020, 19:33:36 »
Değerli Dostlar, öncelikle bu forumu açan, fikirlerini sunan herkese çok teşekkürler. En objektif fotoğraflar ve yorumlar burada.
Benimde maalesef saçlarım döküldü. Oldukça da geniş bir açıklık var. Ne yapmalıyım bilemiyorum.
Naçizane yorumlarınızı rica ediyorum.
1. Donör olan tüm açıklık için yeterli değil. En azından ön ve orta kısmı tatminkar şekilde kapatacak bir sonuç olur mu? Sakal ve göğüs kullanılsa?
Yoksa bu işe hiç bulaşmadan kelliğim ile barışık mı yaşamalıyım ? Şimdiden katkı sunan, bilgi paylaşan  herkese çok teşekkürler 🙏🏼.

Siddhartha

• Hero Member
Ynt: SİZCE NE YAPMALI?
« Yanıtla #1 : 23 Kasım 2020, 20:07:36 »
Hic bu ise bulasmayin derim
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 23 Kasım 2020, 20:13:29 »
 fatih terim gibi öne bir çizgi olur.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

beyto44

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 23 Kasım 2020, 23:17:40 »
Bence protez kullan abi güzel bir görüntü sağlayamazsın yasin itibarıyle çok açılmış artık eksen bile ön orta seyrek gerisi boş kalır yandan ve arkadan şekilsiz bir görüntün olur bence,protez yaptırsan güzel bir görünüm olur ama 20 günde 1 ayda bir cikarip temizliğini yapıp geri kullanırsın 1,2 sene ömrü  var güzel görünür sonra yenisini alırsın

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 24 Kasım 2020, 00:22:10 »
Enseniz de ki saç attığınız taşa değmez ekime uygun değilsiniz bulaşmayın
Global Moderator

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 24 Kasım 2020, 09:28:19 »
Hocam ensedeki tüm saçlarınızı ön ve ortaya tşısalar yine iyi olmaz. Bence hiç girmeyin ... Mutlaka ekerim diyen tüccarlar olacaktır aldanmayın .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Facebook Twitter Instagram