Gönderen Konu: Nw3 şakaklar için ne yapmalı  (Okunma sayısı 1776 defa)

melhdemrc

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Nw3 şakaklar için ne yapmalı
« : 13 Eylül 2022, 18:58:47 »
Merhaba şuan saçım nw3 paterninde haziran ayında nw 2.5 civarıydı ve bi miktar incelmiş saç vardı ama hepsi uzun saçlardı bunlar döküldü şuanda saçım açık nw3 diyebiliriz ben de 10 gün önce fin başladım günlük 1mg başladım ama sanırım gün aşırı 1 mg almak da aynı etkiye sahipmiş bundan sonra öyle yapcam şakaklara min dışında ve dut dışında bir şey yapamaz mıyız dermastamp kullanıyorum sizce şakaklar güçlenir mi çünkü tam minyatür olmamış bir çok saç kaybettim o bölgeden min eklemek istemiyorum ve o bölgelerde kaşıntı oluyor kepek kaynaklı sanırım ketoral krem ile de dökülmeyi azaltabilir miyiz tecrübelerinizi dinlemek isterim min başlamak mantıksız geliyor sebebi de bırakınca eski hale dönmesi ben 19 yaşındayım eğer saçlarımı koruyabilirsem 1 2 seneye ya da 2 3 seneye şakaklara ufak bir ekimle bu işi kapatmayı düşünüyorum finasteride de 10 yıl gibi bi süre kullanmayı düşünüyorum tabi başka bir çözüm bulunmazsa

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Nw3 şakaklar için ne yapmalı
« Yanıtla #1 : 13 Eylül 2022, 20:38:30 »
kaşıntı oluyosa 2-3ay bekle saç çıkışı görebilirsin, forumda ben sordum saç çıkarken kaşıntı olmaz dediler ama  benim fikrim oluyo bekleyip senin de görmen lazım.

melhdemrc

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 13 Eylül 2022, 20:44:09 »
Kaşıntı saç çıkışı ya da dökülmeden bağlantısız diye düşünüyorum ama kepek kaynaklı oluyor yani tırnağımı gezdirsem ucu doluyor ve dökülen saçların ucunda 1 cmlik kısım beyaz kepek yaz başında yoktu böyle bişe ne zaman dökülmeyi fark etrim stresten olabilir kepek oluştu ve saçlar döküldü belki de telogen effluvium da var bilemiycem en iyisi 1 sene sonra sonuca bakmak tahminim saçlar çok daha güçlü olacaktır bu yaşta en azından fark ettim ve önlem alıyorum o yüzden ileride içim rahat olcak sanırım

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 13 Eylül 2022, 20:51:16 »
Kaşıntı saç çıkışı ya da dökülmeden bağlantısız diye düşünüyorum ama kepek kaynaklı oluyor yani tırnağımı gezdirsem ucu doluyor ve dökülen saçların ucunda 1 cmlik kısım beyaz kepek yaz başında yoktu böyle bişe ne zaman dökülmeyi fark etrim stresten olabilir kepek oluştu ve saçlar döküldü belki de telogen effluvium da var bilemiycem en iyisi 1 sene sonra sonuca bakmak tahminim saçlar çok daha güçlü olacaktır bu yaşta en azından fark ettim ve önlem alıyorum o yüzden ileride içim rahat olcak sanırım
Ketoral kullanabilirsin benim de o şekilde kaşıntı ve döküntüm oluyo kremini bilmiyorum kullanmadım ama ketoral şampuan  rahatlatır

melhdemrc

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 13 Eylül 2022, 21:15:48 »
Eyvallah reis birbirimize yanıt veriyorz baya başka konularda da aynı görüşte olduğumz yerler vardı ne de olsa kişi kendinden bilir işi biz bize yeteriz sağlıcakla kal

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 13 Eylül 2022, 21:28:34 »
 şakaklar zor bolge ama yasta genc amaç tutabildiğin saçı elde tutup ileride ekim olmalı.şimdilik biraz çıkış olsa seni idare ederdi.minox kullanmak istemion.masaj dermoller dene onlarla besle bakalım
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

melhdemrc

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 13 Eylül 2022, 22:50:01 »
şakaklar zor bolge ama yasta genc amaç tutabildiğin saçı elde tutup ileride ekim olmalı.şimdilik biraz çıkış olsa seni idare ederdi.minox kullanmak istemion.masaj dermoller dene onlarla besle bakalım
Emekli abi biraz realistik olmak gerek minox kullansam beni anlık mutlu edecek bunu herkes biliyor yanında cilt problemleri ve maddiyatı da cabası en azından nw3 bile olsa fin ile gür olsun ileride ekim ile hallederiz bence finasteride baktık işe yaramamaya başladı dut da ekleriz ama şuan bu yaşta dut çok sakıncalı diye kullanmıyorum fin de 2 günde 1mg alıyorum yan etki zaten kafamda bitirdim gibi bakalım 1 yıllık sonuçtan memnun olmazsam başka bir yöntem bulcaz artık ama minox eklemeyi hiç düşünmüyorum vertex normal zaten fin ile de oldukça güçlenir diye düşünüyorum önlere de dediğin gibi masaj ve dermastamp bir de ketoral krem denicem bakalım nolcak ama umudumuzu kaybetmeyelim yeter en son çare saç ekimi ne de olsa

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 13 Eylül 2022, 23:13:12 »
Emekli abi biraz realistik olmak gerek minox kullansam beni anlık mutlu edecek bunu herkes biliyor yanında cilt problemleri ve maddiyatı da cabası en azından nw3 bile olsa fin ile gür olsun ileride ekim ile hallederiz bence finasteride baktık işe yaramamaya başladı dut da ekleriz ama şuan bu yaşta dut çok sakıncalı diye kullanmıyorum fin de 2 günde 1mg alıyorum yan etki zaten kafamda bitirdim gibi bakalım 1 yıllık sonuçtan memnun olmazsam başka bir yöntem bulcaz artık ama minox eklemeyi hiç düşünmüyorum vertex normal zaten fin ile de oldukça güçlenir diye düşünüyorum önlere de dediğin gibi masaj ve dermastamp bir de ketoral krem denicem bakalım nolcak ama umudumuzu kaybetmeyelim yeter en son çare saç ekimi ne de olsa
Youtuber Alex var alman bir adam ona da bak bilmiyorsan, finasteride’e nw3ken başlamış şakakları falan baya kaybolmuşken ve ilk 2 sene boyunca sonuçtan memnunum dese bile asıl harika saç çizgisini daha da ilerleyen senelerde kazanmış. Bana biraz 1 senede harika sonuç veya şakaklarda asla gelişim olmaz olayları aceleci geliyor.6 aya 1 seneye muhteşem saç gelişimi beklentisi yaratıldığı için sabırsızlanıp işe yaramadı diye pes eden  uzun seneler kullanmayıp bırakan da çok var bu yüzden. İşe yarar yani sen devam et

melhdemrc

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 13 Eylül 2022, 23:20:45 »
Zaten bıraksam daha da dökülcek en azından kullanırken dökülsün dökülcekse çünkü kullanmasam belki 2 katı dökülür alexi takip ediyorum bu iş tamamen şans işi kiminde şakakları hiç değiştirmez kiminde alex gibi nw3ten nw1 belki daha aza kadar getirir inşallah hyperresponderızdır da mükemmel sonuç alırız kx826 mı ne o ilaç çok başarılı ve yan etkisi yok seneye mart ayında faz 3 sonuçları çıkcak umarım bunlara bi alternatif olur cm²de 20 saç artışı var bu olağanüstü bir sayı olursa artık ondan devam dermastamp ve masajın da etkisi çok ondan şüphe yok ekim de bu açıklık için çok uygun tepe açılmaz ise çok avantajlı oluruz ki inşallah açılmaz

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 13 Eylül 2022, 23:23:28 »
 besi yapcan şakaklara.denicen sansını.masaj dermoller krem.erteleyebildiğin kadar ertelicen.donorun yettiği kadar dokulmeyi kabullenicen .ileriki yıllarda.2guned 1 riskini goze alıyorsan bu yasta gunlukte kullan.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 13 Eylül 2022, 23:47:08 »
Zaten bıraksam daha da dökülcek en azından kullanırken dökülsün dökülcekse çünkü kullanmasam belki 2 katı dökülür alexi takip ediyorum bu iş tamamen şans işi kiminde şakakları hiç değiştirmez kiminde alex gibi nw3ten nw1 belki daha aza kadar getirir inşallah hyperresponderızdır da mükemmel sonuç alırız kx826 mı ne o ilaç çok başarılı ve yan etkisi yok seneye mart ayında faz 3 sonuçları çıkcak umarım bunlara bi alternatif olur cm²de 20 saç artışı var bu olağanüstü bir sayı olursa artık ondan devam dermastamp ve masajın da etkisi çok ondan şüphe yok ekim de bu açıklık için çok uygun tepe açılmaz ise çok avantajlı oluruz ki inşallah açılmaz
Alexin farkındaysan şakakları nw0 derecelerine ilk 3senede gelmemiş sonradan geliyo

Andrea

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 14 Eylül 2022, 00:51:17 »
Alex minoksidil kullanıcısonaynı zamanda onu da hatırlatırım fakat dediğiniz fikre ben de katılıyorum fayda konusunda acele etmemek gerek

GÜNLÜK 0.5 MG Avodart Dutasterid
GÜNLÜK 2 AGA E TABLET
GÜNLÜK 2 ADET 40MG ROACCUTANE (AKNETRENT)

BİZ BU İŞE GÖNLÜMÜZÜ VERDİK KARDEŞ.

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 14 Eylül 2022, 05:55:31 »
Alex minoksidil kullanıcısonaynı zamanda onu da hatırlatırım fakat dediğiniz fikre ben de katılıyorum fayda konusunda acele etmemek gerek
Evet minox da kullanmaya başlamış sonradan, onu bilmiyordum baktım ama finle de gayet güzel toparlamış minoxlu hali nw0- kusursuz o kadarına da gerek yok finle getirdiği hali de gayet güzel geldi
« Son Düzenleme: 14 Eylül 2022, 06:02:36 Gönderen: jamesblond »

Andrea

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 14 Eylül 2022, 11:40:39 »
 Sadece finasterid kullandığı içeriğini bulamadım ekran fotoğrafı atma ihtimaliniz varsa buraya koyar mısınız ?

GÜNLÜK 0.5 MG Avodart Dutasterid
GÜNLÜK 2 AGA E TABLET
GÜNLÜK 2 ADET 40MG ROACCUTANE (AKNETRENT)

BİZ BU İŞE GÖNLÜMÜZÜ VERDİK KARDEŞ.

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 14 Eylül 2022, 14:48:42 »
Sadece finasterid kullandığı içeriğini bulamadım ekran fotoğrafı atma ihtimaliniz varsa buraya koyar mısınız ?
Videodaki hali minox sonrası saç çizgisi, soldaki küçük fotoda da minoxtan önce finasteridle elde ettiği sonuç var

Facebook Twitter Instagram