Gönderen Konu: Dermapen (Dr.Pen)Gerçekten Kullananlar?  (Okunma sayısı 1221 defa)

Tavsiyem61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Dermapen (Dr.Pen)Gerçekten Kullananlar?
« : 23 Kasım 2020, 19:52:32 »
Merhaba DermaPen gerçekten kullanıp faydasını gören var mı? Hangi şekilde kullandınız kan akışını hızlandırmak saçları beslemek bu işin ana prensibi olduğu için soruyorum.

1 Yıl oldu Finasterid çok işe yaramadı.

Dermapen + Haftada 3 Gün Avodart kullanacağım.Bu sistemi deneyen oldu mu?

Hwoarang7

• Hero Member
Ynt: Dermapen (Dr.Pen)Gerçekten Kullananlar?
« Yanıtla #1 : 23 Kasım 2020, 20:11:03 »
Finasterid ise yaramadı derken finasterid den beklentiniz nedir ? Dökülmeyi durdurdu mu eğer bu olduysa işe yaramış demektir. Eğer daha fazla gelişim istiyorsanız saçlarınız uzunsa dermastamp haftada bir kısaysa dermoraller . Minoxidil , finasterid ve haftada 2-3 kere konazol şampuan kullanın. Finasteridden tek başına büyüme bekliyorsanız bu sizin için hayal kırıklığı olabilir ama dökülmeyi durdurdu mu bunu merak ediyorum sizde ya da dökülürse bile seyreldi mi bir sene öncesine göre

Behcet

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 23 Kasım 2020, 20:19:32 »
ben ön bölgeye full ektirmek istiyorum ama orada dökülmeye yüz tutmuş incelmiş saçlar var

bu yüzden dermarollerin onları olumlu yönde uyarmaması için ön hariç heryere yapsam nasıl olur diye düşünüyorum. zira bu saçlar gidici zaten boşuna uğraşmaya gerek yok ekimle hallolur öne yapmasam iyi olur gibime geliyor kendimce

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 23 Kasım 2020, 20:47:01 »
Başlığı okuyunca pencere markası gibi olmuş😉 konuya renk attım..
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 23 Kasım 2020, 23:31:51 »
Dermapen genelde yüz için kullanıyorlar ama bir ara bende saç için kullandım bir miktar fayda gördüm ama devamında alışkanlık haline getirip kullanamadım malesef.

Tavsiyem61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 27 Kasım 2020, 19:44:12 »
Durdurdu ama gelişim istedim.Faydası oldu.

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 03 Şubat 2021, 22:31:39 »
Düzenli kullanan var mı? Dr. Pen in olanlardan almak istiyorum, hem saç hem de özellikle yüzüm için, çok pratik bi cihaz dermastamp ile falan uğraşmam ben kendimi biliyorum üşenirim.

bêpor

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 03 Şubat 2021, 22:58:08 »
170 gün önce saç ekimi yaptırdım. 4 aydır haftada bir gün dermapen kullanıyorum. Haftada iki gun 1mg. finesteride alıyor ve minoxidil kullanıyorum. Saç ekimim başarılı oldu ve dökülme de yaşamıyorum. Dermapen olumlu etkilemiş olabilir ama net bir şey söylemek zor. İğne uçlarını ali express'ten uygun fiyata alabilirsiniz; belki makine de oradan alınabilir.

Facebook Twitter Instagram