Gönderen Konu: Dermapen cihazı önerisi  (Okunma sayısı 1031 defa)

muratkesen

• Yeni üye
  • *
Dermapen cihazı önerisi
« : 10 Mayıs 2021, 22:55:47 »
Arkadaşlar iyi aksamlar, dermapen cihazının diğerlerinden daha kullanışlı oldugunu yazmıs kullanan arkadaşlar. Hangi model alınmalı bilgisi ve önerisi olan varsa yazabilir mi?

oralminoxidil

• Hero Member
Ynt: Dermapen cihazı önerisi
« Yanıtla #1 : 10 Mayıs 2021, 23:26:25 »
Arkadaşlar iyi aksamlar, dermapen cihazının diğerlerinden daha kullanışlı oldugunu yazmıs kullanan arkadaşlar. Hangi model alınmalı bilgisi ve önerisi olan varsa yazabilir mi?

dr pen marka bütçene hangisi uygunsa onu al

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

muratkesen

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 10 Mayıs 2021, 23:52:23 »
Hocam bütçe problemim yok aslında bende ondan sordum hepsiburada da baktım o kadar cok cesit varki hani kullanan varsa biraz rahatlatır tavsiyesi😀 bu arada server hocaya gittim yarın aksam ilacı ile ilgili ABD ile goruscekmis , cevabı bende bilmiyorum yarın konferansımız var dedi..6 ay sonra tekrar gel bakarsın ilaçla ilgili gelişme çıkmış olur dedi:)))

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 11 Mayıs 2021, 00:09:43 »
Hocam bütçe problemim yok aslında bende ondan sordum hepsiburada da baktım o kadar cok cesit varki hani kullanan varsa biraz rahatlatır tavsiyesi😀 bu arada server hocaya gittim yarın aksam ilacı ile ilgili ABD ile goruscekmis , cevabı bende bilmiyorum yarın konferansımız var dedi..6 ay sonra tekrar gel bakarsın ilaçla ilgili gelişme çıkmış olur dedi:)))

a6 yeterli olur hocam. ilaç dediğiniz sm galiba ondan ümidi kestik zaten :)

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU

muratkesen

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 11 Mayıs 2021, 00:16:01 »
Yok abi kesmeyelim bence 1 sene icinde gelisme olabilir sanki eğer yarın kabul olursa bir deneme daha olacak dedi . Türkiye tarafında NOBEL ücretlerin bir kısmını öderiz demişler sanırım. Kısa kısa bisiler söyledi böyle:))

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 11 Mayıs 2021, 00:21:16 »
Yok abi kesmeyelim bence 1 sene icinde gelisme olabilir sanki eğer yarın kabul olursa bir deneme daha olacak dedi . Türkiye tarafında NOBEL ücretlerin bir kısmını öderiz demişler sanırım. Kısa kısa bisiler söyledi böyle:))

bakalım hocam hayırlısı kısa zaman içinde faz sonuçlarını açıklamaları lazım sözlerinde dururlarsa eğer

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU

Seckin88

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 10 Haziran 2021, 11:46:30 »
M.pen pro diye bir ürün kullanıyorum gayet memnunum açıkçası , A6 kullanırken yeterli kanlanma olmuyordu ama fiyatına değer mi derseniz bence değmez . DrPen daha ince iğneli olanları çıkmış bence daha avantajlı Micro kanal açmak için

Facebook Twitter Instagram