Gönderen Konu: Siz olsanız ne yapardınız?  (Okunma sayısı 765 defa)

Türkçeci

• Jr. Member
  • **
Siz olsanız ne yapardınız?
« : 25 Kasım 2020, 14:49:32 »
Arkadaşlar iyi günler şu an iki ekim merkezi arasında kaldım Asuman Akgül ve Batman Dünya hastanesi bugün karar vermem lazım iki merkez de benzer şeyleri söyledi Asuman Hanım(4500)  Batman Dünya hastanesi (4-5 k) ekim yapılacağını söyledi. Sizce iki ekim merkezi arasında çok büyük fark var mı ? Fiyat olarak da arasında 4000 TL fark var. Asuman Hanım'ı seçme sebebim sakaklara da girmesi Batman Dünya hastanesi ise çok fazla ekim yapıyor ve genel olarak yapan insanlar memnun. Sizin düşünceniz nedir ? [/img]

Türkçeci

• Jr. Member
  • **
Ynt: Siz olsanız ne yapardınız?
« Yanıtla #1 : 25 Kasım 2020, 14:51:42 »

Hwoarang7

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 25 Kasım 2020, 15:08:31 »
Batman konum olarak çok uygun fiyatı ama bence f/p olarak çok iyi bir yer . Eğer ulaşım olarak sıkıntı değil bana derseniz gidin derim son karar yine sizin tabi Asuman hanımda gayet iyi bir klinik .

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 25 Kasım 2020, 15:18:57 »
Arkadaşlar iyi günler şu an iki ekim merkezi arasında kaldım Asuman Akgül ve Batman Dünya hastanesi bugün karar vermem lazım iki merkez de benzer şeyleri söyledi Asuman Hanım(4500)  Batman Dünya hastanesi (4-5 k) ekim yapılacağını söyledi. Sizce iki ekim merkezi arasında çok büyük fark var mı ? Fiyat olarak da arasında 4000 TL fark var. Asuman Hanım'ı seçme sebebim sakaklara da girmesi Batman Dünya hastanesi ise çok fazla ekim yapıyor ve genel olarak yapan insanlar memnun. Sizin düşünceniz nedir ? [/img]

Hangisin yakinsan ona git
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

Türkçeci

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 25 Kasım 2020, 15:38:09 »
İki noktada bana aynı uzaklıkta ama Batman'a gidiş ve konaklama vb unsurlar daha iyi. İki ekim merkezi arasında ciddi fark yok galiba.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 25 Kasım 2020, 16:15:57 »
Asuman hanım.
Global Moderator

Türkçeci

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 06 Aralık 2020, 19:41:09 »
Asuman hanıma karar verdim nasipse yarın sabah operasyon başlayacak dualarınızı bekliyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 06 Aralık 2020, 20:49:59 »
hayırlı olsun
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram