Gönderen Konu: saç ekimi hakkında Siz değerli üyelere sorum  (Okunma sayısı 316 defa)

ekersemekimeekmezsem

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
saç ekimi hakkında Siz değerli üyelere sorum
« : 06 Ocak 2022, 16:03:56 »
Forumun değerli insanları,
24 yaşındayım ve yaklaşık 17 yaşımdan beri saç dökülmesi ve saç problemleri yaşıyorum. İstanbul'da üniversite öğrencisiyim ve finallerimin bitiminde saç ekimi işlemini yaptırmayı düşünmekteyim. Gerek bütçemin gerek de forumda incelediğim konular sonrasında Medeks'te saç ektirmeyi düşünmekteyim.(Daha öncesinde Emphair'da düşünüyordum) Tabi ki sizin bu konuda önerilerinize çok açığım. Saçlarımda geniş bir alan açık olduğunu biliyorum fakat tek seansta olabildiğince saçlarımdaki açıklıkların kapanmasını istiyorum. 2. seansı maddi kaynaklardan kaynaklı aileme çok yük olmamak için düşünmüyorum. Bu süreçte zaten yeterince bana destek oldular. Nasıl bir ekim şekli izlemeliyim ve ekim yapıldıktan sonra okula gitmem gerektiği için bere ve şapka gibi şeyleri takmam çok sıkıntı olur mu? Bu konu hakkındaki görüşleriniz için şimdiden çok teşekkürler.

ekersemekimeekmezsem

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Siz değerli üyelere sorum
« Yanıtla #1 : 06 Ocak 2022, 16:04:35 »
Bu arada evde tek yaşadığım için fotoğraflar kalitesiz oldu kusuruma bakmayın :D

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: saç ekimi hakkında Siz değerli üyelere sorum
« Yanıtla #2 : 06 Ocak 2022, 16:15:14 »
medeks seçimi empahire göre çok daha iyi bir seçim olmuş

2 ekim gerekli ama yalnız sana ve ekime kadarda finasterid sor doktora güçlendir saçını
Global Moderator

ekersemekimeekmezsem

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: saç ekimi hakkında Siz değerli üyelere sorum
« Yanıtla #3 : 06 Ocak 2022, 16:23:22 »
Çok teşekkür ederim. Finasterid hastalık geçmişimden kaynaklı doktorla görüşeceğim. Görüşünüz için çok teşekkürler. Ekim işleminden sonra da buraya paylaşım yapacağım.

Facebook Twitter Instagram