Gönderen Konu: Ekimden sonra bekleme sürecindeki dökülme  (Okunma sayısı 967 defa)

tekınture34

• Yeni üye
  • *
Ekimden sonra bekleme sürecindeki dökülme
« : 27 Kasım 2020, 01:08:34 »
Herkese selamlar. 21 yaşındayım 3 ay önce 5000 greftlik bir ekim operasyonu geçirdim. Ekimden sonra dökülüyormu dökülmüyormu çok bakmamaya çalıştım bugün ekilenlerle beraber dökülme olduğunu fark ettim yaklaşık 107 gün oldu bu kadar zaman sonra şok dökülme olması mümkün mü? Ya da bu dökülenler tekrar çıkar mı?

Siddhartha

• Hero Member
Ynt: Ekimden sonra bekleme sürecindeki dökülme
« Yanıtla #1 : 27 Kasım 2020, 04:54:16 »
Cok erken yasta sac ektirmissiniz. Normal kayiplariniz hem ekilen hem kendi saclarinizdan olacaktir, dokulme devam edecektir.
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

tekınture34

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 27 Kasım 2020, 04:59:41 »
Normal kaybın ekilen saçlarımdan da olmasının nedeni nedir? Erken yaşta ekildiği için dht ye karşı dayanıksızlığımı?

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 27 Kasım 2020, 05:03:51 »
Kesinlikle. Hele ki boyle 5k greft gibi bir ekim bu kadar erken cok buyuk yanlis. Ikinci bir sans birakmiyorsunuz kendinize

tekınture34

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 27 Kasım 2020, 05:11:36 »
Kesinlikle. Hele ki boyle 5k greft gibi bir ekim bu kadar erken cok buyuk yanlis. Ikinci bir sans birakmiyorsunuz kendinize
Ne kadarlık bir kısmını kaybederim sizce daha önce bu yaşta operasyon geçirmiş olupta şu an çok sağlıklı saçlara sahip olan kişileri bizzat tanıyorum ama böyle bir durum söz konusu hani dediğinizi bilerek ektim malum hocam belli bir yaştan sonra yokluğu bu kadar etkilemez

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 27 Kasım 2020, 05:20:55 »
Ne kadarlık bir kısmını kaybederim sizce daha önce bu yaşta operasyon geçirmiş olupta şu an çok sağlıklı saçlara sahip olan kişileri bizzat tanıyorum ama böyle bir durum söz konusu hani dediğinizi bilerek ektim malum hocam belli bir yaştan sonra yokluğu bu kadar etkilemez
Hic farketmez kardesim 40 olsan yoklugu etkiler emin ol:)
Dokulmenin gidisatina bagli.
Bu arkadasin konusuna bakarsan ne demek istedigimi anlarsin
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=17731.0

tekınture34

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 27 Kasım 2020, 05:35:22 »
Hic farketmez kardesim 40 olsan yoklugu etkiler emin ol:)
Dokulmenin gidisatina bagli.
Bu arkadasin konusuna bakarsan ne demek istedigimi anlarsin
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=17731.0
Okudum abi ben zaten ekimden önce olan saçlarımı bir nevi yok sayarak operasyona girdim 5k lık bir ekime yok dememem de bu yüzden yoksa ön kısım için 3500 yeterliydi abinin durumu gördüm umarım başarılı bir operasyonla halleder haklısın abi kaç olursa olsun herkes aynı düşünmez belki ama büyük bir eksiklik. Prp ile sürekli desteklemeyi düşünüyorum. Umarım büyük bir kayıp yaşamam :)

Facebook Twitter Instagram