Gönderen Konu: SAÇ EKİMDEN SONRA YIKAMA .  (Okunma sayısı 3217 defa)

ayaz18

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
SAÇ EKİMDEN SONRA YIKAMA .
« : 13 Haziran 2017, 15:22:42 »
Merhabalar ,

Öncelikle bu ayın 2 sinde yani yaklaşık yaklaşık 10-11 gün önce saç ektirdim 5400-5700 arası ekim oldu. İlk yıkamayı 3. günde değilde 4. günde yaptılar. Asıl kafama takılan nokta ben o yıkamadan sonra yani 4. gün ki yıkamadan sonra doktorumun gözetiminde saçlarımı yıkamama izin vermedi 6 gündür saçlarım yıkanmıyor . Hafif terlemeler oluyor uyurken falan , uzaktan bakıldığında kafamda hafif parlaklık görünüyor . Bu yıkanmama sorun olur mu ? Doktoruma soruyorum kabuklanana kadar yıkamana gerek yok diyor hergün whatsapptan resim atıyorum. Sizlerinde görüşünüzü almak istiyorum bir zararı var mıdır?

Teşekkürler. :

ayaz18

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: SAÇ EKİMDEN SONRA YIKAMA .
« Yanıtla #1 : 13 Haziran 2017, 22:14:04 »
Bu konu hakkında görüşü olan arkadaş yardımcı olabilir mi ? saç derim parlak duruyor normal mi ?

mekola

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 13 Haziran 2017, 22:45:46 »
bazı kisilerde günde 2kere yıkıyorum diyeni bile gördüm saç ektirenlerde doğru cevabı verıcektır teşrif ederlerse

ayaz18

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 14 Haziran 2017, 00:41:06 »
evet çok takıldım bu konuya 6 gündür yıkatmıyolar saçımı . Kimisi ilk yıkamadan sonra 2 hafta ya yakın yıkamayacaksın diyo. Buradan bakıyorum herkes ilk yıkamadan sonra ilk 15 gün saçlarını hergün yıkıyorlar.

ayaz18

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 14 Haziran 2017, 13:22:10 »
arkadaşlar şu konu hakkında bilgisi olan lütfen yazsın . doğru mu bu yoksa yanlış mı valla aklıma geldikce geriliyorum.

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 14 Haziran 2017, 13:56:43 »
Hocam bn asmed de ekim yaptırdım bana ekimin ikinci gününden itibaren kabuk dokumune yani 10. güne kadar her gün bir defa yikamam gerektiği söylendi hemen hemen her ekim merkezi de bunu söyler bnce kliniğinizle bir görüşün

ayaz18

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 16 Haziran 2017, 08:39:26 »
dün tekrar görüştüm ilk yıkamadan sonra 8 gün geçti hala yıkatmıyo . Bu şekilde yapıyormuş diğer ekim yapanlara da. Dün sadece bi soğuk su döktürtüp parmaklarımla hafif dokunuşlar yaptırttı. Onun nedenide saç diplerim biraz terlemişti.

Gene aynı merkezde ekim yapan birisiyle görüştüm oda ilk yıkamadan 11-12 gün sonra yıkamış saçlarını. Kafama takılıyor saç kökleri zarar görür mü bu kadar uzun süre yıkamazsak ?

Türk

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 16 Haziran 2017, 23:46:27 »
Kabukların 10. Güne kadar dökülmesi gerek diye söylerler resim paylaşır misin

Cenk49

• Full Member
« Yanıtla #8 : 17 Haziran 2017, 20:50:43 »
Hayret yaw ;Dsaç yıkatmak yasak,saç yapdan kirden kokar pis görüntü olur bari serumla yıkayın

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 01 Temmuz 2017, 22:25:45 »
Her yiğidin yoğurt yiyişi farklı demek, nerde ektirdiniz?
Ben 36 saat sonra ilk yıkama, sonrasında hergün yıkadım...

Facebook Twitter Instagram