Gönderen Konu: Saç ekimi sonra yıkama ve saç dökülmesi  (Okunma sayısı 364 defa)

Nickizamzami

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekimi sonra yıkama ve saç dökülmesi
« : 05 Kasım 2023, 01:13:32 »
merhaba;
Saç ekimi yaptırdım 24. Günündeyim saç dökülmem ufak ufak başladı elime geliyor benim sormak istediğim kafama hiç dokunmuyorum nerdeyse saçımı yıkarkende çok narin dokunuşlarla sadece kopurtecek şekilde yıkama yapiyorum o yüzden belki saç dökülmem yavaş gidiyor saçımi yıkarken normal mi yikamalayim kopurtup ovalayarak vs gibi yoksa doğrumu yaptığım yavaş yıkama aydınlatırsanız sevinirim teşekkür ederim şimdiden 🫡☺️

Ekin

• Full Member
Ynt: Saç ekimi sonra yıkama ve saç dökülmesi
« Yanıtla #1 : 05 Kasım 2023, 10:59:04 »
merhaba;
Saç ekimi yaptırdım 24. Günündeyim saç dökülmem ufak ufak başladı elime geliyor benim sormak istediğim kafama hiç dokunmuyorum nerdeyse saçımı yıkarkende çok narin dokunuşlarla sadece kopurtecek şekilde yıkama yapiyorum o yüzden belki saç dökülmem yavaş gidiyor saçımi yıkarken normal mi yikamalayim kopurtup ovalayarak vs gibi yoksa doğrumu yaptığım yavaş yıkama aydınlatırsanız sevinirim teşekkür ederim şimdiden 🫡☺️

Ekiminiz hayırlı olsun. Kabuk dökümünden sonra normal yıkama rutininize dönebilirsiniz.
  • Ekim Tarihi: 05.07.2023
  • Greft Miktarı 3012
  • Yaşınız 32

Karanlık Adam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 05 Kasım 2023, 11:12:45 »
Sert yika sonlansin şok dökülmen

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 05 Kasım 2023, 19:25:11 »
Kafayı yara yapacak kadar haşır huşud yıkama ama ortalamandan bir tık sert ovalayarak yakayabilirsin bence. Dökülmen bir an önce bitsin. Çok sabır isteyen dönemler beklemek çok zor geliyor  insana, inş gönlünce bir sonucun olur.

Nickizamzami

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 05 Kasım 2023, 19:41:32 »
Herkese çok teşekkür ederim yorumlarınız için :)

Nickizamzami

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 06 Aralık 2023, 01:35:25 »
Merhaba saç ektirelim bugün 2 ay oldu saç dökülme sürecindeyim hala gün içerisinde kafamı ovalıyorum saç dökülmem sonlansın diye sadece saç yıkadığımda değil normal zamanlarda saçımı ovalıyorum sadece dökülmem olsun ve sollansın diye normal zamanda ovalamam  köke zarar verir mi 😐

Facebook Twitter Instagram