Gönderen Konu: CLİNİCEST Saç Ekim Merkezi "GÜLSÜM HANIM"  (Okunma sayısı 858 defa)

Cihan_54

• Yeni üye
  • *
CLİNİCEST Saç Ekim Merkezi "GÜLSÜM HANIM"
« : 27 Kasım 2020, 21:32:18 »
Merhabalar,
2 ay önce Academic Hospital Hastanesi, Clinicest saç ekim merkezinde saç operasyonu gerçekleştirdim. Operasyonu gerçekleştirmeden önce hasta uzmanım Özkan beyle tanıştım bana süreç hakkında detaylı bilgileri aktardı. Operasyon zamanı geldiğinde ise saç ekim uzmanı olan Gülsüm hanımla tanıştım. İlgili, sempatik güler yüzlü işine çok hakimdi. aşırı bir profesyonellikle beni karşıladılar ve çok başarılı bir operasyon geçirdim. Hanüz 2 ay geçemesine rağmen ekim bölgesi çok iyi duruyor buda beni pozitif anlamda kendimi çok iyi hissetmeme neden oluyor. Toplamda 5000 greft ekim yapan ve başarılı bir operasyon geçirmemi sağlayan Gülsüm hanım ve CLİNİCEST'e teşekkürlerimi sunuyorum. Mutlu olmak ve kesin sonuç almak isteyene CLİNİCEST saç ekim merkezi diyorum =)  :D

Samet Gülbahar Kandemir

• Yeni üye
  • *
Ynt: CLİNİCEST Saç Ekim Merkezi "GÜLSÜM HANIM"
« Yanıtla #1 : 27 Kasım 2020, 22:17:33 »
4 ay önce clinicest hastanesinde saç ekimi yaptırdım 4 ay olmasına rağmen hala ilk günkü gibi ilgi alaka devam ediyor özellikle Özkan bey ve Gülsüm hanım sürekli takip ediyor hatta son PRP seansimi iki gün önce yaptırdım saçlarım daha ilk aylar olmasına rağmen ekilmiş olduğu belli bile olmuyor artık çevremden olumlu sonuçları almaya başladım ve bu beni çok mutlu ediyor Gülsüm Hanım'ın işçiliği gerçekten güzel bunu tamamen kendi insiyatifimle söylüyorum. Şunu da eklemek istiyorum herkesin kendi saço kendi tarzi ve ortaya çıkacak kendi güzelliği var Gülsüm hanım bunu gerçekten yakalıyor basmakalıp değil hasta ile iç içe ve anlatarak yapıyor şunu da not olarak ekleyeyim herkesin saç yapısı farkı donör çok önemli tamamen açık bir şekilde her şeyi sana anlatıyorlar söyleyeceklerim bu kadar teşekkürler clinicest.......

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #2 : 27 Kasım 2020, 23:14:13 »
 Merkez  övgü  bırakın       böyle  şeyler  Form direk reklam olarak görülür 

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 27 Kasım 2020, 23:26:42 »
O on cizgiyi gorup kim orda ekim yaptirir
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 08 Aralık 2020, 11:35:11 »
Konu reklam etik olmayan davranış başarılıysanız bunları çakma nicklerle hasta gibi paylaşım yapsanıza gerek olmadan kanıtlarsınız zaten

Konuyu silmiyorum insanlar arayınca bilgi sahibi olsun reklamlara kanmasın diye

Bu arada berbat bir ön çizgi bunu paylaştığınıza göre :) paylaşmadıklarınızı merak ettim
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram