Gönderen Konu: Rica: Sac Analizi ve tavsiye  (Okunma sayısı 909 defa)

Baştan

• Yeni üye
  • *
Rica: Sac Analizi ve tavsiye
« : 01 Aralık 2020, 01:13:19 »
Degerli Dostlar,

Uzun süredir takip ettiğim ve herseferinde kısa bir süreliğine göz atmaya niyetlenip uzun uzun samimi yorumları okuyup vakit gecirdiğim bu foruma bende resimlerimi koyma kararı aldım. Umarım bakıp yorumlarsınız. Hatta aynı sac tipine benzer arkadaşlar var ise onlarında yorumlarını ve sonuclarını görmek benim için çok  değerli olur.

Kısaca anlatayım, 36 yaşindayım, herhangi bir takviye kullanmiyorum, ön kısımlardan ve genel olarak üst taraftan seyrekleşmeye başladı. Yaklaşik on seneden beri bir yavaş yavaş dökülüyor diyebilirim. Son durum resimlerdeki gibidir.
Vakit ayıran arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

baldsetfree

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Yorum ve tavsiye
« Yanıtla #1 : 01 Aralık 2020, 01:29:03 »
Hafif dalgalı saç ekimden güzel sonuç veriyor genelde .İyi bir yerde ektirirseniz güzel sonuç alırsınız bence.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 01 Aralık 2020, 09:54:12 »
 dalhalı saç güzel olur ekim.önede ekilcek aralarada girilcek muhakkak kaliteli bir yere git yoksa hem saçını dokerler hem doğal olmaz bugunleri mumla ararsın.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 01 Aralık 2020, 11:04:17 »
Dogru planlama doğru ellerle yapılacak Ekim sizi kellikten tamamen kurtaracaktır.
Çok çok avantajlı bir kellik saç tipi...

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 01 Aralık 2020, 11:22:45 »
Kıvırcık ve bir o kadar da sarı, birde  dalgalı olan bir ekim merkezinde bu işi halledebilirsin
O doğallığı katacak sen gibi bir yer olmalı
Hayalini onlar kurmalı
Sen ekim sehpasında sadece dinlenmene bak
Greftleri onlar çıkarsın
Sen gözü kapalı uykuya dalar gibi geceyi yaşarken
Bir anda farkına bile varmadan, seni uyandırıp "EKİMİN TAMAM BİRADER" diyen kişilere kendini bırak

Vakit geldiğinde, sonuç yaklaştığında" ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN, ÇOK MEMNUN KALDIM EKİMİNİZDEN"  diye bileceğin bir yer olsun.

Üzüntün onların üzüntüsü olabilecek bir yer
Derdin onların derdi olabilecek bir yer
Gülüşün onların gülüşü olacak, ayrıca hüznün onların hüznü olabilecek bir yer olsun.

Hastası için pençe divan olsun
Güzel sonucu gördüklerinde ellerinde uçurtma taşıyıp, rüzgarla dans eden çocuklar misali olsun.
Herşeyden önemlisi; Genel tercih edilen bir yer "ONLAR SENDEN SENDE ONLARDAN RAZI OLASIN" ...

Baştan

• Yeni üye
  • *
Ynt: Rica: Sac Analizi ve tavsiye
« Yanıtla #5 : 01 Aralık 2020, 19:11:26 »
Degerli arkadaslar,
Yorumlariniz icin cok tesekkür ederim.
@Dinodin Cok yasa :) Harika yazmissin büyük bir keyifle okudum. Böyle bir yeri nasil bulabilirim.

Benzer Saca Sahip arkadaslar varsa sonuclarini bana gösterebilirlerse cok güzel olur.

Sürecin isleyisini burdan paylasacagim insallah.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #6 : 01 Aralık 2020, 19:30:44 »
Bence de çok avantajlı saç yapınız ve açıklığınız var. Yaşınızda ekim için uygun. Burada genelde merkez ismi vermez üyeler. Kendinizin araştırıp karar vermenizi isterler. Bence saç ekimi sonuçları bölümünde ve saç ekimi fiyatları bölümlerine göz atarak saç gelişimlerini kendiniz takip ederseniz kafanızda merkezler zaten az çok oluşur. Daha sonra kafanızda olan merkezleri yazarsanız insanlar fikirlerini paylaşır. Çünkü bu öyle bir iş ki çok başarılı olan merkezlerin bile başarısız sonuçları olabiliyor. Bu yüzden kendiniz tercih ederseniz ekim yapacağınız merkezi daha doğru olur. Şimdiden bol şans dilerim...
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Baştan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 02 Aralık 2020, 00:15:05 »
Onizuka tavsiyene uyarak ikitane merkeze biraz önce resimleri yolladım cevapları gelince burda yayınlarım. Merak ettiğim bir husus ekimden sonraki dönemi kimyasal ilaçlar kullanmadan da atlatanlar var mı yoksa sürekli takviyeler mi kullanılması gerekiyor.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #8 : 02 Aralık 2020, 10:18:11 »
Onizuka tavsiyene uyarak ikitane merkeze biraz önce resimleri yolladım cevapları gelince burda yayınlarım. Merak ettiğim bir husus ekimden sonraki dönemi kimyasal ilaçlar kullanmadan da atlatanlar var mı yoksa sürekli takviyeler mi kullanılması gerekiyor.

Aslında takviye kullanılmasının farklı sebepleri var.

Bazı kişilerin saç dökülmesi devam ettiği için mevcut saçlarını korumak adına ekim öncesi ve sonrası takviye kullanma yoluna gidiyor
Bazı kişiler ekimden önce zayıflayan saçlarını güçlendirerek hem verici alanı (donör bölgesini) güçlendirip hem de mevcut incelen saçlarını güçlendirerek ekim travmasından dolayı dökülebilecek saçları korumak ve daha güçlü saçlarla ekimde çıkış oranını arttırmak için kullanıyor.
Ama tüm bunlara rağmen hiçbir takviye kullanmadan da başarılı sonuç alanlar var. Yan etkileri olduğu için bu takviyelerin kullanmamayı seçenler de var. Kısa süreli ekim dönemimde kullananda var. Bence bu kararı da kendiniz verin. Özellikle finasterid kullanımı var forumda internette proscar ve propecia prospektüs yazarak yan etkilerini okuyabilirsiniz.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Baştan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 14 Haziran 2023, 17:01:07 »
Degerli Dostlar,

Uzun süredir takip ettiğim ve herseferinde kısa bir süreliğine göz atmaya niyetlenip uzun uzun samimi yorumları okuyup vakit gecirdiğim bu foruma bende resimlerimi koyma kararı aldım. Umarım bakıp yorumlarsınız. Hatta aynı sac tipine benzer arkadaşlar var ise onlarında yorumlarını ve sonuclarını görmek benim için çok  değerli olur.

Kısaca anlatayım, 36 yaşindayım, herhangi bir takviye kullanmiyorum, ön kısımlardan ve genel olarak üst taraftan seyrekleşmeye başladı. Yaklaşik on seneden beri bir yavaş yavaş dökülüyor diyebilirim. Son durum resimlerdeki gibidir.
Vakit ayıran arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaslar merhaba, sizlerden yine bir ricada bulunacagim. Ekte saclarimin son halini yolluyorum aktuell görüstügüm iki ekim merkezi ekim yapmak istemediklerini uygun olmadigimi, birisi yapabilecegini yazdi. Saclarimin son halini ve uygunlugunu yorumlarsaniz cok memnun olurum. (Bunlar merkezlere yolladigim resimler)
« Son Düzenleme: 14 Haziran 2023, 17:09:42 Gönderen: Baştan »

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 14 Haziran 2023, 21:25:21 »
 prpli ekim ve sonra yılda  kere falan prp daha mantıklı olur
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Ali Kemal

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 15 Haziran 2023, 02:22:04 »
3 sene içerisinde pek saç kaybetmemişsin doğrusu .ekim içinde gayet müsaitsin.
Neden ekime uygun görmediler seni cidden ilginç.
Kimlerle görüşmüştün ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 15 Haziran 2023, 22:21:09 »
çok uygun durmuyorsunuz saç ekimine
Global Moderator

Baştan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 26 Haziran 2023, 09:38:16 »
3 sene içerisinde pek saç kaybetmemişsin doğrusu .ekim içinde gayet müsaitsin.
Neden ekime uygun görmediler seni cidden ilginç.
Kimlerle görüşmüştün ?

Asmed ve Asuman hanimla gorusmustum, saclarin kisa halini gorunce uygun olmadigini soylediler.

Facebook Twitter Instagram