Gönderen Konu: Neden hep güzelleri keller alıyor?  (Okunma sayısı 1596 defa)

emekli kel

• Hero Member
Neden hep güzelleri keller alıyor?
« : 02 Aralık 2020, 08:58:29 »
 Nerede manken gibi hatun varsa  kellere gidio.Keller en güzelleri eller derler.Doğru bence.Keller genelde zengin olur diyemi kellere gidiyorlar.Güzellerin yüzde 80 i paracıdır zaten.Bundanmı yoksa kel sansımı var.

tengrobalamaro

• Yeni üye
  • *
Ynt: Neden hep güzelleri keller alıyor?
« Yanıtla #1 : 02 Aralık 2020, 12:51:22 »
Kellikle alakası yok. Cüzdanın yeteri kadar kabarıksa kafandaki kıl miktarının önemi yok

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 02 Aralık 2020, 12:58:34 »
 cüzdan hangi alanda konusmuyorki.40 yasına geldim birsey gördüm en iyi dostun cuzdanın her alanda şu gercek var para para para.isterse yasın 70 olsun zengin ol en kral manken gibi 25 yasında genci alırsın.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 02 Aralık 2020, 13:03:46 »
Saçları george michael gibi olan erkek kel erkeğin her türlü eline verir nokta.
Saç gürlüğü boy uzunluğu ten göz rengi bunlar en önemli unsurlar

John Keller

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 02 Aralık 2020, 21:19:30 »
Statü, maddiyat, ortamının olması, para çok değilse fiziksel özellikler yani yakışıklılık devreye giriyor.Tabi yakışıklı olsan bile bir işin ve orta düzeyde gelirin olmalı.Çok yönlü bir durum.Kimi kadın için para güçtür, kimi kadın kişiliğe önem ver.Tabi tüm bunların yanında orta düzeyde veya çok fazla para mutlaka olmalı.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 02 Aralık 2020, 21:35:05 »
 paran yoksa alemi cihanın filintası olsan karı milleti yol veriyor.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 02 Aralık 2020, 22:00:41 »
paran yoksa alemi cihanın filintası olsan karı milleti yol veriyor.

Seni ben evlendireceğim, merak etme 👍

ResidentEvil

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 02 Aralık 2020, 22:09:01 »
Şu konulara bakarmısın ya yok KIZ OLSANIZ kellerle evlenirmisinz, yok güzel kızlar kellere gidiyormuş

Biz böyle saçma sapan konu açanlara mı saçla ilgili soru sorup sonra cevap bekliyoruz? derhal editleyip sildim diğer açtığım saç konusunu

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 02 Aralık 2020, 22:22:42 »
 bide kendi yetmio milleti topluo kabahat bunları banlamayanlarda ben ne durucam bu sitede provokotorlerin arasında.bu çok dandik yapılmış bir provokasyon.bunu yonlendirenler var.bu tiyatronun baslangıcı.egosunun derdinde kim ise bunu yonlendirio arkasındaki ezik.kimsenin ekmeğine yağ surcek halim yok.saçma sapan bir olay
« Son Düzenleme: 02 Aralık 2020, 23:04:18 Gönderen: proscar »

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 03 Aralık 2020, 00:52:03 »
bide kendi yetmio milleti topluo kabahat bunları banlamayanlarda ben ne durucam bu sitede provokotorlerin arasında.bu çok dandik yapılmış bir provokasyon.bunu yonlendirenler var.bu tiyatronun baslangıcı.egosunun derdinde kim ise bunu yonlendirio arkasındaki ezik.kimsenin ekmeğine yağ surcek halim yok.saçma sapan bir olay

Bu hepsi Amerika'nın işi
Dış devlete bağlıyık.
Senin bu haline ağlıyık
Kendini bize bırak
Sana bir karı bulıyık

Ziptikci

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 03 Aralık 2020, 12:42:10 »
Ahahha ben anlamadım niçin kızılıyor proscara. Hepimiz zaman zaman neden yalnızız diye sorgularız. Sokakata bazi çiftler görüyorum inanamazsiniz. Sonra diyorum ki ya bu çocuk sevgili yapmış yahu ben nasil yapamiyorum. Yalnızlık zor şey. Neden proscarin üstüne gidiliyor hâlâ anlayamadim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 03 Aralık 2020, 14:16:29 »
Kellere kızlar bakmaz diye bir çok konu açıldı proscar ters psikoloji girmiş:)
Global Moderator

DavyJones

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 04 Aralık 2020, 02:26:09 »
Bu hepsi Amerika'nın işi
Dış devlete bağlıyık.
Senin bu haline ağlıyık
Kendini bize bırak
Sana bir karı bulıyık
:d

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 04 Aralık 2020, 07:50:03 »
Ahahha ben anlamadım niçin kızılıyor proscara. Hepimiz zaman zaman neden yalnızız diye sorgularız. Sokakata bazi çiftler görüyorum inanamazsiniz. Sonra diyorum ki ya bu çocuk sevgili yapmış yahu ben nasil yapamiyorum. Yalnızlık zor şey. Neden proscarin üstüne gidiliyor hâlâ anlayamadim
goruyosunki saçma sapan bir provoke.bu gereksiz kendini troll sanan arkadan kuyruk acısı olan eziklerin gazladığı bir piyon.bunu gazlayanlar bile buna guluyormuş arkasından.bende siteye yazmıom.bunun ne gereksiz mesajları silindi nede atıldı bu sahıs.baska konuya yazsam ordada yazcak.bunu kaale alıpta kendimide dusuremicem.saçma sapan muhabbetler.zaten 1 2 daha devam ederse siteyede bakmıcam.
« Son Düzenleme: 04 Aralık 2020, 08:32:31 Gönderen: proscar »

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 04 Aralık 2020, 09:23:58 »
goruyosunki saçma sapan bir provoke.bu gereksiz kendini troll sanan arkadan kuyruk acısı olan eziklerin gazladığı bir piyon.bunu gazlayanlar bile buna guluyormuş arkasından.bende siteye yazmıom.bunun ne gereksiz mesajları silindi nede atıldı bu sahıs.baska konuya yazsam ordada yazcak.bunu kaale alıpta kendimide dusuremicem.saçma sapan muhabbetler.zaten 1 2 daha devam ederse siteyede bakmıcam.

Parka gidecekmiş iki gözümün çiçeği

Facebook Twitter Instagram